Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
9. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5052073...-... a toto sa ti nepaci.Keby bolo vacsie by som zobrala 😵

ahoj netmona--tak paci sa papaj-das si aj zazvor?

netmona
9. máj 2009

a ako včera Halinová povedala,,,citujem:

že mozog,,opakujem mozog produkuje hormon na chuť do jedla,,,preto sú modelky šlíhle 😀 😀 😀

iwusska
autor
9. máj 2009

babulky moje ahojteeeee 🤐 🤐 🤐 🤐 ako ste mi chýbaliiiiiiiii 😵 som vás trošku zanedbala 😖 ale záhradka nepočká, teraz so prišla domov 😀
adulka nová foto 😉 aká kočanda s fešáčikom, len si musím na ňu zvyknúť 😀
lilušik klobúk dole, tak takéto niečo by som ja ukuchtiť nedokázala 😝 vyzerá to fantasticky 😉
babulky čo to tu rozoberáte za tehulku? ☹

netmona
9. máj 2009

lilu,,,pekná žeľena 🙂

aadula
9. máj 2009

iwuska ahooooj 🙂 tak si sa bola dnes opaľovať v záhradke? 😉 ja som sa na míli flákala s malým dnes...veď kuk foto ..hodila som nejaké 🙂

lilu18
9. máj 2009

netmona 😠 to simam ako JA vysvetlit? 😀

ahoj iwusik---uz ta tu postradame-chytro namacaj do sojovej omacky a zazvor navrch 😝

iwusska
autor
9. máj 2009

adulka kuknem, len som taká uťahaná 😀 som komplet prerobila skalku čo som vám poslala foto, cica mi povedala že nie som kompletná ☹ 😀

iwusska
autor
9. máj 2009

lilušik veď som ti už polovicu zjedla 😝 😝 😝 😝 😝
ale to je škoda papať, tak to krásne vyzerá 😝 😝 😝

netmona
9. máj 2009

lilu,,,no vysvetlovať ťažké,,je to,,a zázvor používam sem tam,,,

aadula,,,určite si uťahaná s míle

iwusska,,,nevidela som skalu ale, určite si šikovná,,raz som robila aj ja a je to Fuška 😝

bodka13
9. máj 2009

aká super mikina 🙂 ...aj ja chcem 😀
ahoj iwuš 🙂 ...dávali o tej tehu v správach ☹
netmona...som prišla na to,že sú aj horší 😉 ...keď sa o mužoch bavíme so švagrinou veľakrát sa smejeme že ich raz dorazíme a moja švagriná to zaklincovala "že nechajme si ich veď celkom dobre zarábajú" 😀 😀 😀

aadula
9. máj 2009

iwuška a prečo si prerábala? veď to vyzeralo pekne 😕

netmona som

iwusska
autor
9. máj 2009

bodočka nevidela som správy ☹ ale nechajme to tak......
a že pozdravujem švagrinú 😀 😀 😀

lilu18
9. máj 2009

fakt-iwus si chcela bronz chytat ked si prerabala?? 😕 hod foto nech posudime 😀

netmona-som urazena do spiku kosti..ze ja nemam mozog,lebo nemam nadvahu??? 🙄 halinova nech ide do haja

netmona
9. máj 2009

bodka,,,to ti pviem,,byť na materskej a sama tak neviem neviem,,,a zarabaju to je fakt 😵

bodka13
9. máj 2009

http://www.cas.sk/clanok/116001/tragedia-tehotn... chceš prečítaj si iwi
...čo sa ti už skalka nepáčila?...veď bola pekná 🙂 ...asi si sa nudila 😀 😀 😀

aadula
9. máj 2009

bodka 😀 to mala švagriná dobrú hlášku

netmona
9. máj 2009

lilu,,,,no vidíš,,mna to upokojilo a teba rozhnevalo 😀 😀 ,,ale to je tak že, tie kila musime akosi ospravdlniť 😅 ,

iwusska
autor
9. máj 2009

babulky páčila, len bola strašne utopená, tak som musela najprv tie biele kamienky - 160 kg - pozbierať, potom dať preč fóliu, vyhrabať stromčeky a navoziť hlinu aby sa to celé zdvihlo a potom celý postup zopakovať ale v opačnom poradí 😀 😀 😀 😀 som uťahaná jak slon, ale spokojná 😀 😀 😀
adulka krásne fotečky, cmuk

lilu18
9. máj 2009

😀 nie--take nieco ma nenahneva ved sa tam skerim 😀

bodka--ale mohli by aj viac zarabat za to ze si ich nechavame 😀 niekedy mam chut toho mm napichnut na vidlicku 😀

aadula
9. máj 2009

fu iwus..tak to si sa teda narobila... ale o to väčšia radosť je asi u teba a hlavne spokojnosť, že je to tak ako si si to predstavovala 🙂))

ja som tiež uťahaná z tej míle..tak dobru noc maminky 🙂

lilu18
9. máj 2009

iwuska--ani predstavovat si nejdem co si robila ☹ aaau uz predstava boli 😲

ozaj zajtra mame den D 😀

netmona
9. máj 2009

šak ano lilu,,,ale toje tak raz sme hore raz dolu,,,nemyslím v posteli 😀 😀

bodka13
9. máj 2009

lilu...dobrého len málo dajú 😉 ...preto si taká XS 🙂

...veď odvtedy sa na tom bavíme,keď niečo domotá,tak ho utešujem "neboj,nechám si ťa" 😀 😀 😀

aadula
9. máj 2009

lilu...sa tu rehním...si predstavujem TM na vidličke...ale mám tiež často také pocity 😀 😀

iwuška a ďakumem za pochvalu fotečiek 🙂

netmona
9. máj 2009

aadula,,,dobrú,,aby si aj zajtra mohla pobehovať

no máme den D,,,lilu,,,a zajtra nevarím 😀

renka9
9. máj 2009

ahojte,
lilu, dakujem za susi, ponukla som sa, a co nalejes? 😀 , ja som doteraz pila biele vinko, boli sme na hasickej sutazi, MM je dobrovolny hasic, a ako to byva po sutazi, potom sa pije a papa - pecene kuriatka 😉 . no a nas tatino tam ostal, tak som zvedava, kolko valetolov zajtra poje 😠 😠 😠
adulka, ze slonica 😠 , co si sisi?? 😠 krv a mlieko 😉

bodka, svagrina mala dobru hlasku, ked nic ine, aspon ecka nosia 😀

bodka13
9. máj 2009

tá vidlička je tajná zbraň 😉 ...4 bodné rany naraz 😀 😀 😀

dobrú nôcku aaduli 😔

netmona
9. máj 2009

bodka,,,ja MM stále poviem,,,necham ťa žiť

lilu18
9. máj 2009

bodka-dakujem ..aspon od teba daka utecha 🙂

adula--som pozera v tv tu milu-kde si bola??? 😀 dobru musis byt utahana viac ako maly

iwusska
autor
9. máj 2009

lilu ty sadistka 😀 😀 😀 tak vidličkou by si 😀 😀 😀 chudáčika ťažko pracujúceho a zarábajúceho 😀 😀 😀