Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
11. máj 2009

ahojte kavicka uz bola? ja som musela poupratovat mm isiel na nakup dosiek a tak si nieco kreslil a ostalo po nom jak po vybuchu 😠 ja uz nemam nervy furt to iste robit ☹

aadula
11. máj 2009

ahojte, tak ja už som o 7.30 bola doma od doktora, naordinoval mi injekcie, chcel mi aj magnet predpísať..teda nech k nemu tam chodím, ale každodenné zabezpečovanie stráženie malého, to by bolo o dušu...tak zatiaľ len pich pich bude

iwusska
autor
11. máj 2009

cicušik ahoooooj cmuk 🤐 😵 takto ťa ten tm nechal napospas 😖 😀 kedy sa vrátite?
macka na stavanie sme mali partiu, mm sesternicin muž je ich šéf...preto ti želám pevné nervy, vidíš ešte ste ani nezačali a už sú problémy.....ale možno vám to pojde hladko 😉
a to máš super že máš pomocníčky, moje boli ešte malé, ale teraz mi už pomáhajú 😉

aadula
11. máj 2009

dievčence, stavať dom je iste veľa roboty, nervov atď., ale tá predstava, že budete mať svoje ..teda už niektoré máte 😉 tak to iste posúva dopredu

cica13
11. máj 2009

adulik, chuda moje, tak budu modrinky na zadku?

Ivi, dojdeme dnes vecer, ale na net sa urcite nedostanem, chcem nieco dat aj prat, zbalit veci na plavanie, lebo rano ideme plavat.

iwusska
autor
11. máj 2009

aduli a kto ti bude tie injekcie pichať? neboj určite ti pomôžu 🤐
cicuš tak to máš čo robiť 😵

lilu18
11. máj 2009

ahojte herecky 🙂 vidim len posled.2 prispevky--adulik uz si od dr.doma??
cica este ste na zahori? 😨 ved uz je pondelok ci nie? 🙂

iwusik ako? dostala si vcera bukretku?

iwusska
autor
11. máj 2009

lilusik ahooooj, nie nedostala ☹ a ty?

lilu18
11. máj 2009

tak som vas docitala--reni som sa zasmiala na tvojej malej 😅
iwusik,nie nedostala,ale priniesol nam z mrazaku na detske zmrzlinu-1l,tak sme si este s kamoskou davali do nosa a chlapi sa hrali s deckami 😀

adulik a co ti povedal dr.?okrem toho ze injekcie pichat? z coho to mas??? 😨

lilu18
11. máj 2009

emily-este upratujes??

emily333
11. máj 2009

lilu bukretka je kytica? adulik neboj injekcie urcite pomozu.my ideme an obed do madarska zas lebo mm zistil ze stavebny material je tam lacnejsi 😉 nejdeme sice stavat dom ale iba davat na dvor zamkovu dlazbu ktoru uz mame este od novembra

iwusska
autor
11. máj 2009
lilu18
11. máj 2009

emily-ano 😀 kytica..ved vy uz dom mate,naco by ste druhy stavali 😎 ? ale my by sme aj ano...zial asi az v druhom zivote ☹

emily333
11. máj 2009

lilu neboj tvoj sen splni vivka 😅.mne minule janko povedal ze mu mam kupit byt tak asi pri nas nezostane ☹

lilu18
11. máj 2009

iwus--nakupujes?? 😀 chcem je kraaasne ale este aj z kratasmi k tomu

lilu18
11. máj 2009

janko je ficur--maminka kupi 😀 ale to dnesna mladez berie ako samozrejmost,ze sa rodicove postaraju 🤐 my sme nedostali ani makke f ☹

iwusska
autor
11. máj 2009
emily333
11. máj 2009

lilu nie ste sami ani mm nedostal od svojej maminky nic 😠

lilu18
11. máj 2009

iwus-- 😀 mozu 😀 idem tam teda kuk 😎

emily--niekedy to skrie,lebo mm ma este 2 bratov a do tych vzdy pchali 😠 a na druhej str. tesi nas ze vsetko co mame sme nadobudli vlastnymi silami--len je toho malo 😀 😀 😀

emily333
11. máj 2009

lilu mm ma este dvoch bratov a jednu sestru tak viem o com to je ale je to na dlhe rozpravanie 😠

iwusska
autor
11. máj 2009

emily ja mám tiež troch bratov 😀

lilu18
11. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3218577

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5524198

este nieco na kuk-- 😀

iwus a vasi rozdavali rovnakym dielom? 🙂

idem popozerat co ma mala v skrini 😀

lilu18
11. máj 2009

emily aj u nas je to na dlhe rozpravanie,ale nekazme si den 😀 😀 😀

iwusska
autor
11. máj 2009

lilu to by si sa musela opýtať mojich bratov, ja sa nesťažujem 😀 😀 😀 lebo som najmladšia

emily333
11. máj 2009

no my najmladsi sa mame 😀 no ale koncime tu temu .

cica13
11. máj 2009

lilusik, emily ahojte...🙂

Lilu, my sme si predlzili vikendik.
David spi, Filip je na dvore, ja som si vypila kaficko a idem si rychlo trosku citat knizku: Deti z planety DS, su to spovede matiek deti s DS.

lilu18
11. máj 2009

cica ahoj--prijemne citanie

iwus--to hej ved ty si medzi chlapmi taka hviezdicka,si ta musia v bavlnke nosit 🙂 ...som merala tie kratasky-ved su dake velke na 98-cku 😨 mala ma v klude pas asi 25 😀

aadula
11. máj 2009

cica, bude..tak mm bude musieť riť masírovať 😀 😀 😀

iwuška mám dve susedy sestričky, akurát som si zbehla jednu z nich zajednať

a som v šoku, čo tá maminka vyskočila, tak sme sa o tom rozprávali a zistila som, že sme boli spolu v pôrodnici, tak má takého chlapčeka ako Samko..teda aj takého...lebo 3 detičky má ☹ až mi zle ostalo

emily333
11. máj 2009

ahoj cicus vam je asi malo tri dni volna musite mat styry cooo? 😀

lilu18
11. máj 2009

idem sa obliect a skocim do obchodiku-nemame kusok chleba 😀 sice ja ho nemusim ale mm by zomrel 😀 a baby pozyvam vas na obed mame kuracie nohy 😀 plnene krabimi tycinkami