Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
14. máj 2009

ja sa opäť hlásim ... nič som ešte neurobila, len sa poflakujem po byte ... som bola nasadiť kvapky od kašlu, ma to dáko chytilo, ešte aj calcium, lebo mi odchádzajú hlasivky to budú deti šťastné, že po nich nebudem kričať ... u nás je tiež dáko zamračené, aj chladno je

emily príjemné posedenie pri kávičke, máte aj dáky koláčik, hod aj nám

aadulam, moja Miška rozložila kuchynku a vyvára, všetkých pozývam na obed 😀

emily333
14. máj 2009

hasleerka že kolacik kto by nam upiekol ja upeciem iba ked musiim 😉 mam slane pecivo 😀

aadula
14. máj 2009

haslerka, to je super, že pozýva, donesiem celú rodinku 😉

renka9
14. máj 2009

ahojte, prsiiii 😒

emily333
14. máj 2009

u nas svieti krasne slniečko 😀

aadula
14. máj 2009

renka ahoj, tu ešte nie, ale je to na spadnutie

hasleerka
14. máj 2009

emily natoč slniečko aj k nám 🙂

aadula
14. máj 2009

tak som teda kúpila túto bundičku, teda poslala som už éčka, tak dúfam, že nedopadnem ako renka ... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4645361, ale pozerala som, že tam má táto kočka aj nejakú nike súpravu a mám tá aj dieročky naznačné, že sú na nej...tak dúfam, že je solidná...sa už tešííím na bundičku 😵

hasleerka
14. máj 2009

aadulka, mikinka je pekná ... inak z tej renkinej mikiny som prekvapená, lebo na tom obrázku je fakt úžasná ....

emily to slniečko asi natočila, lebo trochu u nás vykúka, tak ideme s Mškou von a na niake nákupy, až sa tie euráče nepokazia 😀

iwusska
autor
14. máj 2009

ahojte kočandy, tak som sa konečne uvolnila, od rána makám 😖 ale už som len vaša 😀
adulka aj nás čaká strojček, Natálke rastú zúbky akosi neusporiadane 😖 😀tak ich musíme dať do laty, ešteže máme zubárku v rodine 😀 😀

lilu18
14. máj 2009

dobre ranko hviezdicky 🙂 u nas prsi a my musime kupovat ☹ navleciem malej gumaky prsiplast a ideme-co uz 😀

adulka-tak nakoniec si si vybrala,bundicka vyzera dobre 🙂

emily333
14. máj 2009

babenky pre vas vsetko 😀

tatolu
14. máj 2009

Ahojte,
tak aj ja sa na chvíľu hlásim.
Tu je tak pod mrakom, neviem, či zaprší, ale mohlo by trochu. Najlepšie by bolo, keby až večer...
😔
Idem deťom postrúhať jabĺčka a možno sa ešte ohlásim 😵

renka9
14. máj 2009

mne sa vcera ta mamina ozvala, ze jej mozem mikinu vratit, ze ona nevie o tom, zeby bola siva, ale podla nej je snehobiela, ze bola prana 3x. Neverim. Navyse mala este vytahany patent naspodku, a kristinke to dost odstava.
po troch praniach by bola ako nova...a podakovala my za prve negativne hodnotenie 😒

emily333
14. máj 2009

mne sa uz polievocka vari cestovinky do polievky uz mam mne to dnes ide 😉

tatolu
14. máj 2009

Júj Emily, však ja som sa tu zabudla.
Musím peci vyčistiť, zakúriť a jedlo uvariť - Uff, takže dnes asi nestíham...
Bežíííííííííím

iwusska
autor
14. máj 2009

renka ja som mala presne takú skúsenosť ako ty, tiež som kupovala úžasnú snehobielu mikinu nike a keď mi prišla skoro som odpadla, po celej boli žlté fľaky, vyťahané nitky, žmolkavá a vraj 100% stav! Keď som to dotyčnej napísala tak tvrdila že o ničom takom nevie a ešte pred zabalením ju pozerala 😠 som jej ju vrátila nech si ju nechá 😠

renka9
14. máj 2009

aj si pisala negat hodnotenie, lebo ja v tej zlosti ano, teraz to banujem, ze som nepockala, je to jej prve zle hodnotenie, a trosku ma to mrzi 😒 . ale na druhej strane, nemala pisat co nieje pravda, mozno ona ma vsetky biele veci take sive, tak to asi za sive nepokladala, no ja si davam na biele pradlo pozor.

aadula
14. máj 2009

iwuška, tak mm je už doma..a že od septembra jej dajú strojček na pevno..doteraz mala len na noc..a že jej jeden inplantát musí dať a jednu korunku 😠 to zas kopec peniažkov bude...ona to hovorí, akoby všetci mali tisíce odložené na zuby..., ale zas nechcem aby mala Paťka škaredé zubále...len viem, že to bude kopec peniažkov..som už na nervy z financií 😒

lilu18
14. máj 2009

dnes budu len palacinky ☹ mm moze ale ja nelubim 😀 a reni-nech ti aj postovne vrati-aj mala za co podakovat ved si jej to negativne hodnotko tak jemne napisala 🙂
---mala som aj ja horsiu skusenost--s tym muzovym trikom--1x a posled.som pre mm objednavala 🙂 boli tam take bodky -zakazene a ze 100% stav,ale som nastriekala kronstar 🙂

lilu18
14. máj 2009

adulik--dr.je dnes luxus--a za luxus sa plati-zial 😖

reni--tiez som jednej kamoske pozicala na krst snehobielu vysivanu perinku a ona my ju vratila uplne sedivu-zpranu 😠 a asi si tiez neuvedomila ze uz nie je biela ☹

renka9
14. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4760717
toto je chutne , ze iwus? 😉
musim ukazat MM, ten zas povie ze naco 😒

iwusska
autor
14. máj 2009

reni nepísala som, čakala som ako bude reagovať....ale neľutuj že si je to napísala, cítila si to tak, ja som tiež nebola ďaleko od toho, ale zobrala ho nazad tak som to nechala tak

tatolu
14. máj 2009

Dievky a keď bývate na MMB tak hľadáte aj niečo od všetkých, nielen od hviezd?
Ja mám pocit, že ak si nekúpim hviezdy, tak sa mi nič nepredá.
Ale na druhej strane, až tak veľa vecí som neponúkala 😉

iwusska
autor
14. máj 2009

renka super, my máme podobnú ale nike 😉
lilušik aj ja scem palacinkyyyyyyyyyyyy 😝 😝 😝 😝

marcela79
14. máj 2009

Ahojte, zas som mala zaseknutý prístup na stránke medzi vás... Pozerám, že stále vydražujete, a niekde i prší. U nás je krásne... Ja dnes vysmážam syr.

emily333
14. máj 2009

maca mnam by sonm si dala vyprazany syr ale diky za typ na zajtra 😅

cica13
14. máj 2009

Cafte zienky..... 😵 😵 😵

emily333
14. máj 2009

cica ty nas nejak zanedbavaš ☹

iwusska
autor
14. máj 2009

cicuš ty dnes toho koňa nejak flákaš 😀 😀 😀 😀