Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
19. máj 2009

veď ani ja ,to ma iba v robote nabláznili a tak som si "vygulala"=googlila facebook zvolila slovenčinu a skúšala 😀

...len dúfam,že žiadne vybíjance a cvoky k tomu nepridá 😠

lilu18
19. máj 2009

cica--ved neutecie 😀

cica13
19. máj 2009

Bodka, tie kratase su suprove......Filip by ich v momente chcel, a H&M ma vacsie cislovanie, ja som tam 2 tyzdne dozadu kupila Filipovi 3/4 gate a iba 128, inak meria 137....a myslim, ze ich aj buduci rok vynosi....

Lilu hodim par fotiek, boli sme vcera v sade J.Krala a na ihrisku za Auparkom

lilu18
19. máj 2009

tie decka maju ale fkus 😀 lebky nosit na sebe... 😀

aadula
19. máj 2009

lilu som tam prihodila cenu a dala medzi sledované 😀 ďakujeeem 😀

cica13
19. máj 2009

kukuk sem: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Lilusik, ved su tie lebkove gate supis.... 😉

bodka13
19. máj 2009

aj ja teraz pozerám Martin má 3/4 gate z Takko a je v nich veľkosť 8-10=134-140... 😕 ...bol na nákup so švagrinou,asi kupovali aj k roku 😀 😀 😀
...asi ich objednám jednému určite budú 🙂 ...lilu už aj botasky sme mali lebkové 😉

cica13
19. máj 2009

Bodka objednaj, su fakt supis... 😉

lilu18
19. máj 2009

tak som sa prihlasila do vasho facebooku// 😀 a co fcul--baba rad--mam tam dakych ludi ze chcu byt priatelmi-zname mena aj nezname 😕

adulik--aspon niekto ma rovnaky vkus--si neviem vivi s lebkami predstavit 😀

aadula
19. máj 2009

vas nestíham dočítať 😝 ..my sme so Samkom boli na trhu, začalo pršať, som sa s ním skovala, tak hneď kričal...my musíme v kuse chodiť inak kričí ...kúpila som mu koláčik po ceste domov ...on je taaakyyy lenivý...však ho nejedol sám 😠 ...som každý 10 krokov stála a dávala mu z koláča do úst 😝 a kúpila som si pyžamo ...za 6 ečok 😀 len také obyčajské

a tiež mam tak nie úplne, že poriadok 😀 ....akurát som dala variť zeleninovú polievku a tu sedím 😲

lilu18
19. máj 2009

cica--krasne fotecky--tu hojdu sme tiez mali,ale nevyuzili 🙂

cica13
19. máj 2009

Lilusik...tam ma cmucik tu mikinku oranzovu Frog, co som mu za 4 € objednala.... 😉

aadula
19. máj 2009

cica toto je supiš fotečka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a v tej hojdačke je Davidko podarený 🙂

bodka13
19. máj 2009

som sa akurá išla opýtať či to nie je tá nová mikina 🙂

cica13
19. máj 2009

Aduli...moj muz vcera nafotil asi 200 fotiek, ako si kupil tu zrkadlovku...tak foti o dusu....vela tam mam krasnych zaberov, ale modry kon mam malu kapacitu na fotky....a tak by som vam ich chcela vsetky ukazat.... ☹

aadula
19. máj 2009

cica a aká je tá mikinka? ...mne prišla dnes tá kenvelo a je dosť hrubá 😒

cica13
19. máj 2009

Mikinka je super...sice trosku dlhsie rukavy ale super material.... 😉

aadula
19. máj 2009

lilu cica...ja som si toto dala seldovať http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1007602-- a teraz čítam, že to bolo pre cmučíka....tak ak to chceš...ja to pre teba prenechám 😉

lilu18
19. máj 2009

aadulik//ved obaja maju rovnake ciselko//cici sa spztaj,kludne draz

podla mna

cica--prepac skusam na tebe ten facebook--ziadam o priat.--akurat tvoj mail ma napadol 😀

lilu18
19. máj 2009

ta orandzova mu sekne-- 🙂

lilu18
19. máj 2009

a kde je nasa cica??tolko fotiek a mamina nikde 😀

cica13
19. máj 2009

Aduli, kludne sleduj, ja mam dost krataskov pre cmucika... 😉

Lilusik, uz si moja priatelka... 😉

bodka13
19. máj 2009

lilu a tebe sa hneď dalo prihlásiť 😕 ...ja som čakala na potvrdenie registrácie...ty máš akú protekciu 😀 😀 😀

...veď neviem tie kraťase objednať...nič mi to tam nevypíše ☹

emily333
19. máj 2009

babenky mne vypadol net a tak som zabehla do zahrady aj som si pokopkala zeleninku ten dazd neublizil je sucho 😠 ale paradajka mi uz kvitne 😅 a ze dnes praci nublizim ved uz som sa naparacovala až až 😅

cica13
19. máj 2009

Lilu..Cica sa skovavala..... 😀 😀 😀

aadula
19. máj 2009

emily, si šikulka... tak o chvíľku budu zelené a potom môžete konzumovať 🙂

lilu18
19. máj 2009

bodka--ano-ved este to tam len okukavam 🙂 a preco ti kratasky nejdu objednat??si prihlasena?

cica--vystrc sa 😀

emily--pridem na rajciaky-mna,m

emily333
19. máj 2009

hmm asi aj ja pojdem na faceb.. ja som bola prihlasena ale niekto pisal ze je tam nejaky virus tak som sa odhlasila ☹ ale idem zas

iwusska
autor
19. máj 2009

babenky tak ja som o 50 € ľahšia, som platila pokutu 😠 😠 😠 😠 poliši ma zastavili a zistili že mám mesiac prepadnutú STK, šľaktotraf 😠 😠 😠 som si pripadala....ešte nikdy ma nezastavili, to je zážitok 😀

aadula
19. máj 2009

že vystrč sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu na vás rehním bosorky 😀 😀