Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
7. jún 2009

dobru noc 😔

aadula
7. jún 2009

reni ten svetrík čo si vyhrala je suprový..by som aj ja prijala 😉

lilu dobruuu

aadula
7. jún 2009

všetky už spíte? ja dnes asi pôjdem spať zajtra 😅 totiž som cez deň toľko spala 😝 nejak nie som zvyknutá oddychovať toľko

bodka13
7. jún 2009

ešte nespím...čakám na výsledky Let´s dance a behám utierať nos ☹ ...len neviem či ma nepremôže spánok

cica13
7. jún 2009

ahojte, idem chrnat, som K.O.
Citim sa ako po 2 nocnych, David nema este na zahori postielku, tak s nim spavam na gauci a to sa nikdy nevyspim, nie som na to zvyknuta...

Dobru nocku!

bodka13
7. jún 2009

dobrú cicuš 🙂 ...uži si vlastnú posteľ 😀 ...ja dnes zase budem mať votrelca-Davidko sa určite dosťahuje 😀 😀 😀

aadula
7. jún 2009

ciculík dobruuu 🙂

bodečka ťa nádcha obchádza?

bodka13
7. jún 2009

aaduli mňa nie ale Davidko je chorý a ja mám skôr pocit že nejaká alergia ☹ ...lebo soplíky vodové,kašeľ ako z hrnca(podobný štekavému-laryngitída,astma?)akoby ho dusilo a očká má opuchnuté-strašne mu slzavejú,ráno ich mal zalepené (neviem či zápal) ...zajtra ideme k doktorke...dúfam že dnes bude lepšia noc ako včera 😒

aadula
7. jún 2009

bodka ach joj..tak to nie je prijemné ☹ tak nech máte dobrú noc ..bez záchvatu kašľa 😉

bodka13
7. jún 2009

aj tebe dobrú nôcku 😔 ...zajtra napíšem ako sme spali a u doktorky pochodili 😒

aadula
7. jún 2009

určite sa ozvi...sama som zvedavá čo vám povie 😕

aadula
7. jún 2009

tak a Adelka nám vypadla 😅 ja by som výťazstvo dopriala Ďurimu 🙂

aadula
7. jún 2009

asi som tu už sama 😅 , ale pozerám, že na markíze ide dobrý film o chvíľku, tak sa idem asi pri telku vytoto...možno ma to uspí 🙄

hasleerka
8. jún 2009

dobré ráno, už som Zuzku vyprevadila do školy a idem spraviť dáke ranajky

hasleerka
8. jún 2009

bodka, daj vedieť ako ste pochodili u dokyni, Davidkovi želám skoré uzdravenie 😉

marcela79
8. jún 2009

Ahoj Hašli, dobré ránko... 🙂 Čo ideš dnes porábať?

hasleerka
8. jún 2009

ahoj macka ... som bola zabehnúť v obchode na čerstvé rožteky a lúpačku, tak tu teraz kávičkujem ... mala by som ísť aj žehliť ale neeeeechce sa mi ... a pôjdem do optiky, zas mám pokazené okuliare, tento krát to vôbec nie je Miškina chyba ... a ty?

aadula
8. jún 2009

dobré ránko 🙂

tak ja som nechala dnes Patríciu doma, v noci jej bolo nejak zle, tak uvidíme ako jej bude cez deŇ 🙂

hasleerka
8. jún 2009

ahoj adulka ... bolo Paťke len zle, či aj niaka prehánka ☹

cica13
8. jún 2009

No cafte ochechulky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak vy uz kavickujete? Aj ja si prosim, ja som prave dotlacila ranajky... 😝

Bodecka...ozvi sa, ako ste dopadli u lekarky, ci je to len alergia, ale podla opisania priznakov by to mohla byt, mne takto byva vzdy koncom leta, ked kvitne palina...chrchlem ako stary hrnec, ale chvalabohu vzdy to istime morom, lebo k motu chodievame kazdy rok akurat v tom case a mam potom pokoj... 😵 😵 😵

Aduli...a Patke je co zasa? Dufam, ze sa tie choroby nebudu sirit zasa netom,lebo kona potom v momente vypinam..... 😀 😀 😀 😀 A ze Patricia...ake to je zvlastne, ked si ju tak zrazu nazvala, sme zvyknuti na Pata....Patka.... 🙂 🙂 🙂

Hasli, ked uz rozbehnes to zehlenie, tak ti poslem aj moje po kurierovi.... 😀 😀 😀

hasleerka
8. jún 2009

cica ahoj, akú si dáš ... asi nescú s mliečkom a bez cukru? 😉

cica ešte neposielaj, dnes isto nežehlím ... idem radšej von, je celkom pekne 😀

cica13
8. jún 2009

Hasli ahoj, nescu s mlieckom ale cukor musi byt....1 lyzicka... 😝

hasleerka
8. jún 2009

tak som to pomýlila, som myslela že si ako ja ... nech sa páči, cukor doložený

cica13
8. jún 2009

to Iwuska pije bez cukru....to si uz pamatam, a aj musim, lebo ked jej na dovci zrobim kavu s cukrom...asi bude nonono... 😀 😀 😀 😀

marcela79
8. jún 2009

Odbehla som, upratala som spálňu,dala piecť kurča,a dala dusiť mäsko na zelenine manželovi do práce... Kávičku mám už dávno za sebou, a pijem mätový čajík. Asi sa šíria tie chorobiská, i ja som akási na ničč a hlavne unavená...

aadula
8. jún 2009

našťastie prehánky neboli, len bublanie v bruchu 😀 , ale už je celkom dobre...len bola asi nevyspatá keď v noci buntošila...tak poobede ide na teóriu na ZUŠ-ku a zajtra pekne do školy 😉

cica13
8. jún 2009

Aduli..nasad jej nejake probiotika....aj preventivne pred plaveckym 😵 😵

aadula
8. jún 2009

cica...ktovie či pojde ešte 😠 ach jo...

cica13
8. jún 2009

ale nestresuj....pojde... 😉

andreah70
8. jún 2009

ahojte, tak ja už mám za sebou zubárku a vyťahovanie nervu ☹ sviňa hnustná zub jeden, stále pobolieval, dúfam že už bude dobre 🙂
a čože Adulík Paťka štrajkuje.........nechce chodiť plávať?