Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
14. apr 2009

telinka-cau a kde si sa nam tulala? 😀

cica13
14. apr 2009

No fasa sviatky....prespekulovani svokrovci.... 😠

Uz je dobre, to mne tak raz za cas nesadne kava....hlavne ked ju pijem navecer....

Len pekne na tu postu chod, ved podaci listok mas urcite....mas doklad 😉

cica13
14. apr 2009

Ahoj Telinka...to sa vsetko stihalo pocas velkonocneho upratovania 😀 😀 😀 😀

lilu18
14. apr 2009

idem teda.Ved poobede zase nazriem co noveho. 😎

aadula
14. apr 2009

ahojte, ja som sa zobudila s boľačkou hlavy..ble mi je zle..sa nemôžem poriadne ani pozerať...tak som len tak na rýchlo kuk a idem sa trošku vyvaliť na gauč..ešte že mám muža doma

cica13
14. apr 2009

Aduli...praskni Brufen..... 😉

telinka
14. apr 2009

no darme ste sikovneeee 🙂
renak...super foto som ta ani nespoznala , vyeras tam ako -nastrocna 😎
ja som pre zmenu aj s petkou pred sviatkami anginovala o 106 ale uz sme zraveeeee 🙂
lilu som kuk foto , vivka je kedy presne narodena??? aj my sme oslavovai , miska mala 9teho 12 rokov 😵

aadula
14. apr 2009

cica som si dala, ale nezabral..poobede šupnem novú várku

cica13
14. apr 2009

neboj...do vecera zaberie...... 😉

Ja idem cmucika ulozit spat, lebo ideme dnes plavat, Filip ma nervy, lbo chce ist von, dostal vcera novu kolobezku....nevie pochopit, ze David sa musi vyspat, potom najest a smykame na Kolibu....pojdeme po plavani von a basta... 😅

emily333
14. apr 2009

ahojte ja som musela zas upratovat som rozbila flasu finksej 😠

aadula
14. apr 2009

emily..tooooľkááá škodaa 🤐

aadula
14. apr 2009

cica aj ja som teraz malého uspala.... a Filipko ide s vami?

emily333
14. apr 2009

veru mm povedal mala som si radsej ruku zlomit tak by sme aspon eura dostali 😀 😀 😀 hnusoba ☹

cica13
14. apr 2009

Emily....a co budeme vecer chlastat??????? 😀 😀 😀 😀

Adulka..Filip ide s nami, nemam ho kde nechat, ale tam je aj take velke drevene ihrisko pred hotelom, tak rozmyslam, ze ked bude kamoska mat sluzbu na recepcii, tak ho necham na ihrisku, ona ma cely areal monitorovany na PC...tak by ho mala pod dohladom.... 🙂

cica13
14. apr 2009

Hodila som vikendove fotky......https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... nezavidte, dvor je ako jedno stavenisko, ale dufame, ze sa nam ho do leta podari dat do poriadku, na jesen sme totizto dali zburat hospodarske priestory, tak preto to tak vyzera....ale nebojte...v lete uz bude bazenik.... 🙂

aadula
14. apr 2009

cica, veď keď sa niekde pracuje nemôže to tam byť uhladené... 😉 malý si v tom chodítku behal kade tade iste 🙂

aadula
14. apr 2009

huraaa druhý ibalgáč ako tak zaberá, tak môžeš trošku konečne aj fungovať doma 😝

telinka
14. apr 2009

cica a kde na zahori???

cica13
14. apr 2009

Aduli, lietal ako sarkan.....by si sa usulala..... 😀 😀 😀 ..

cica13
14. apr 2009

Telinka....pozeram, ze ste Senica....my sme o dost blizsie ...pri Malackach v Jablonovom...

telinka
14. apr 2009

cica ja som okr senica , ale do MA to mam blizsie 😉 sme prakticky tretia dedina za MA smerom na kuty 😉
to sa hovori ked sa niekto zjavi z nenazdania ze......zjavil sa jak v jablonovem táčka /furik/ 😀 😀 😀

lilu18
14. apr 2009

hajame 🙂 ..

cica13
14. apr 2009

Presne tak sa tohovori.....v jaboňovém...... 😀 😀 😀

cica13
14. apr 2009

Lilu...aj my....idem pradlo vyvesat, lebo som doniesla z chalupy plnu kabelu spinaveho...Filip sa len v hline hral.. 😠

aadula
14. apr 2009

začnete tu po záhorácky a ja sa hneď takto usmievam 😀

aadula
14. apr 2009

cica, a veď buď rada, že sa zahral 😀

lilu18
14. apr 2009

telinka tak misenke dodatocne vsetko najlepsie-vela zdravicka a lasky 🙂 nas mala je 12-teho

cica-pekny dvor,u svokrov.ani stavenisko nie je a vyzera to tam este horsie 😀

adula-migrena?to uz z rana?este si sa nestihla rozculit a uz hlava boli ☹

aadula
14. apr 2009

lilu ...mama svoje dni tak asi preto...a ako tak čítam hore dole...tak na vyššom území slovenska je dosť blbé počasie..a ja som taaak meteosenzitívna

lilu18
14. apr 2009

aadula-nezavidim ☹ ..

cica13
14. apr 2009

Lilu...pekny dvor? Dufam, ze v lete bude naozaj pekny..... 🙂

Aduli...Iwuska by nam povedala ako je u nich....ale bohvie,kde sa flaka...herecka... 😵 a inak po zahoracky viem... 😀