Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
16. apr 2009

🙂 ahojte dievčence 🙂
aj my sa ešte učíme ...prírodovedu ☹ nejako mu to nejde
hasleer a malá píše kedy škaredo?...lebo náš Martin keď bol prvák tak v cvičnom zošite to bolo napísané pekne a do normálneho kde písal úlohu to bolo naškriabané 😠 ...ja som potom zrušila cvičný zošit a trénovali sme do cvičného iba to čo mu fakt nešlo 😉 ...asi sú už potom unavení a ani mňa by nebavilo písať 2-3x to isté 😀
...ideme ešte von 🙂

zuzu13
16. apr 2009

ahojte, tak ja nemam deti doma...mala je s nasimi, mlady von...mangel v praci...a ja som si domkov doniesla robotu...tak makaaaaam...a taaak sa mi nechce.... 😝

aadula
16. apr 2009

tak ja som prišla z mesta uťahaná 😝 paťke sme ten korzetík nekúpili, nepáčil sa jej a pritom bol taakyy elegantný ☹ nakoniec sme len 3/4 rifle kúpili

my sme to tiež tak robili pri Paťke keď bola prváčka, že časom žiadny cvičný zošit nebol lebo tam už škrabala a
haslerka..asi som to už písala..ale podľa mňa si nič nerob z toho, že škrabe..pôjde do 3 ročníka a tam nepôjde o to ako pekne píše..ale či stíha 😉

telinka
16. apr 2009

haasler...za skarede pismo sa nedavaju tresty....mozno z nej bude dr 🙂

zuzu13
16. apr 2009

telinka ma pravdu...alebo z nej bude pravnik 😉

zuzu13
16. apr 2009

su ovela dolezitejsie veci ako krasopis....ved v konecnom dosledku, kym dostuduje uz pera nikto nebude pouzivat...len pc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
16. apr 2009

tak toho názoru som aj ja..za pár rokov deti budú chodiť do školy s notebookmi 🙂

zuzu13
16. apr 2009

xixixi...ale sme my modernie mamicky 😀 😀 😀

aadula
16. apr 2009

no jaska! 😀

cica13
16. apr 2009

No cafte, tak som doma z rodicka...Filip pojde na Slovensko do skoly v prirode, minuly rok bol pri mori, ale tento rok sa nikdo k moru nehlasil....

David bol zly jak pes, muz bol s nimi vonku, ani za svet ho nevedel uspat,mne sa ho podarilo az pred chvilou.....ale to neni este ten nocny spanok, davam mu iba pol hodku... 😀

zuzu13
16. apr 2009

cica, budes mat oddychovku?jedno dietko v skole v prirode...Lucka prisla domov s nasimi, zbalila si ruksak, povedala dobru noc a odisla spat k nasim...mlady je este von...a ja idem s kamoskou na pivo....budem na vas mysliet 😉

iwusska
autor
16. apr 2009

čafte, som zasa kopala 😀 😀 😀 a som jak zbitý psíček 😀 😀 😀 ale už sa mi to rysuje, ešte zajtra a môžem kupovať stromčeky a sadiť 😉

hasleerka
16. apr 2009

ahojte, všetkým dík za podporu ... niekedy sa vôbec nenervačím, že píše škaredo, hlavne aby to bolo dobre ... lenže viem, že to dokáže aj pekne napísať, len lajdačí ... všimla som si že lepšie píše normálnym perom ako atramentovým

no iwus budeš mať krásne okolo domčeka 🙂

aadula
16. apr 2009

cica, tak budete mať nočnú žúrku s Davidkom 😝

iwuska, potom nezabudni hodiť foto 😉

cica13
16. apr 2009

Aduli...ani nehovor....ved dnes ordinujeme.... 😝 😝 😝 😝

iwusska
autor
16. apr 2009

jasné že hodím 😉 😀
haslerka oni sa všetci po čase zlajdačia, lebo stále im to pribúda a už sa nedáva taký dôraz na krasopis, moja Ninka ako prváčka písala nádherne, keby si videla ako píše teraz v tretej 😠 už som jej aj stranu vytrhla 😠 😀

aadula
16. apr 2009

pomoooc...som si tu pripravila šeky, že idem zaplatiť...a tu som si naliala vermutík so spritom a ja kipťavá som si vyliala moje pitivo na moje šeky...toooľkaaaa škodaaaa 😅 mi tu drahý hovorí, že nemám piť bo neviem 😀 😀 😀 a to som jeho pivo asi dva dni do zadu na stôl tu v obyvke vykotila keď som niečo odtiaľ brala...sa mi darí

emily333
16. apr 2009

ahojte konecne na nete 😉

bodka13
16. apr 2009

aaduli...tak ty takto plytváš alkoholom? 😀 😀 😀
emily ...si nemala net?
hasleer...skúste bombičkové pero s hrotom ako prepiska...veľmi dobre sa s ním píše a môžete aj zmizíkovať uletené písmenká 😉 😀
cicuš 🙂 iwus 🙂 ...tak aj vaši tretiaci čmárajú ako kocúri 😕 😀 😀 😀 som sa bála že to len náš a v prvej to mal ako namaľované 😀
a kde je lilu 😕 ...renka asi pracuje,že? ☹

lilu18
16. apr 2009

zase ordinujete ☹ 😀 no adulik coho bola skoda tych sekov ci piva?

aadula
16. apr 2009

lilu ...vermutíkuu 😀

lilu18
16. apr 2009

bodka ahoj-tu som...tiez som v prvej skriabala ako kocur a ostalo mi to do dnes 😀

aadula
16. apr 2009

počuli ste? že či ryby berú antikoncepciu..som sa pobavila 😀

emily333
16. apr 2009

nebola som doma skoro cely den ☹ robila som taxi ☹

aadula
16. apr 2009

emily si si aj zarobila? 😉

lilu18
16. apr 2009

aadula- 😀

iwusik-spomal,ved mas cas alebo chces mat vacsie svaly ako ten tvoj chlop? 😨

lilu18
16. apr 2009

emily fusujes do remesla este ta niekde vykotia 😀

cica13
16. apr 2009

Aduli...aj ja som sa dobre pobavila na tej antisi...ze skodi rybam.... 😀 😀 😀 😀 😀

Bodka, nic si z toho nerob, aj Filip skriabe....jeho triedna si na krasopise nepotrpi, hlavne je, ze vedia spravne pisat pismena.....predstav si, dnes doniesol jednotku z vlastivedy a tak sa chuda bal.....lebo maju nejaku divnu ucku...

Lilu...ty si si dala rybku?

emily333
16. apr 2009

hej steasne kamoska mi dala 10 eur a hned som to z nou aj prejazdila 😠 no ale aspon ona uz ma auto pojazdne a tak budem mat pokoj 😉

aadula
16. apr 2009

😀 😀 😀 tak to mne sa stávalo keď som si na prednáškach niečo napísala, že som po sebe nevedela prečítať 😕 😀 😀 😀