Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

zuzadlo
23. apr 2009

tak moment,idem na pc a skusim 🙂

lilu18
23. apr 2009

http://www.babybazar.sk/pohodlne-balerinky-id81...

take nieco by som prijala,len podrazka mi vadi a farba ☹ nieco len tak nasuchnut a idees 😀

hasleerka
23. apr 2009

lilu to vyzerá dobre

cica13
23. apr 2009

lilu...videla som ich tusim aj v ciernej...skus vyhladat na MMB...

lilu18
23. apr 2009

hasler-nie si v meste? 🙂 prsi?
a kde su ostatne??? 😕

lilu18
23. apr 2009

cicaaa-ze v ciernej-no co si?to musi byt orandzove,zelene,zlte 😀 😀 😀 ale aj tak ta podrazka je divna

cica13
23. apr 2009

Lilu....a tom som odkial mala vediet?????? Hm?

zuzadlo
23. apr 2009

no hviezdy, fotecky som hodila,snad sa to podarilo,je tam aj moj bratricek so svagrinkou,svadba bola v novembri a je tam aj detsky doktor so sestrickou,ak sa to podarilo 😀 a samozrejme je tam moj zverinc a ja 🙂

lilu18
23. apr 2009

jasne,ved preto sa skerim 😀

zuzi-idem kuk 🙂

cica13
23. apr 2009

Zuzi...dobre sibalstva tym dvojim kinderkam kukaju z oci.... 😀 😀

zuzadlo
23. apr 2009

lilu idkaj,ine foto v pc nemam,ak sa mi podari nahovorit niekoho,ked vyfotim mobilom,tak ho poprosim, nech mi hodi na pc 😉

zuzadlo
23. apr 2009

cicus to mas pravdu,spravia vzdy len to najhorsie,ale co uz dobre sa rozculim, dobre nakricim a potom je chvilku klud 🙂

lilu18
23. apr 2009

jej-krasne slniecka, 🙂 a na tych posled.si ty?

zuzadlo
23. apr 2009

ja som lilu na tej jednej ,som na svadbe mojho brata v tych dlhych satach 🙂 ,to som herecka, co? 😀 neviem ci sa tam podaril aj doktor so sestrickou

lilu18
23. apr 2009

idem kocenky-zase sused vrta ☹ a mala reve zo spanku ☹

zuzadlo
23. apr 2009

no tak doktor sa nepodaril ale na ostatku som ja ,tancujem so synovcom a svadobcania su moj bratricek a svagrinka 😀 a pri stromceku som s detmi tiez ja 🙂

zuzadlo
23. apr 2009

tak lilu pa 🙂

zuzadlo
23. apr 2009

no kam ste zmizli? ☹

zuzadlo
23. apr 2009

tak idem aj ja ,ked tu nikoho niet ☹

emily333
23. apr 2009

kuk je tu niekto ja uz som konecne doma 😉 ale som unavena ☹ dnes som bola kuk na nejake botasky pre janka nasla som sive mustangy za 49 eur ale mam 17 eur zlavu tak neviem no asi este pojdem ukazat jankovi ci by sa mu pacili.

zuzadlo
23. apr 2009

ajoooooooooooooooj,som tu

iwusska
autor
23. apr 2009

aj ja som tuuuuuu na pol hodky 😀 zuzi nazdar 😉

emily333
23. apr 2009

jej zas sme my dve tu 😉

zuzadlo
23. apr 2009

ja som stale tu ,ale nikoho tu niet ☹

zuzadlo
23. apr 2009

a trpiet samopismou sa mi nechce 😒

renka9
23. apr 2009

ahojte zienky 🙂
cicusik!!! tie zimne fotky su nadherne 😵 , ako z obrazkoveho kalendara, ze- poznajte krasy Slovenska... 😵 😵 😵
Davidko je v riflickach aky macher! 😎

cica13
23. apr 2009

Reni ahoooj......dakujem za pochvalu...prave som mu ich obliekla a ficime Filipovi do skoly na akademiu, zacinaju o piatej....esteze mam skolu pri baraku... 😀

Papa 🙂

renka9
23. apr 2009

dnes sme malo v robote miting s riaditelom 😝
od maja nam zrusili priepustky.teda nezrusili, zo zakona mame nato pravo, ALE...
dostavame 2 000.- korun za dochadzku, a ked budem mat v jednom mesiaci absenciu viac ako 0 hodin, dojdeme o tu dochadzku. nie je to vydieranie? bez tych 2 000.-sk by som nemala ani 10 000.-korun. /pisem v korunach, na € som si nezvykla/., vraj sme to zneuzivali 😠
mali sme dotaz, ako je to s darcami krvi, a riaditel nam povedal, to iste, ze nam strhnu 2000, lebo mame absenciu... kolega mal trefnu otazku na riaditela, ze keby bol nedajboze v takej situacii, zeby potreboval krv on, /riaditel/, ze ci nas bude volat aby sme mu darovali krv, a vsetkym nam strhne 2 000? No mily riaditel nemal slov, ocervenel a nevedel ako reagovat, necakal to, bol to velmi dobry uder pod pas 😉 . Nakoniec skonstatoval, ze to este preberu 😠 😠 😠
taka som bola vytocena, ze som ho mala chut prefackat... 🙄

marcela79
23. apr 2009

Ahojte ženičky, u nás stále prší a je hrozná zima 😠 Trošku som si i zdriemla, a cítim sa ako mimozemšťan 😅 - naposledy som spala cez deň, ešte keď som bola tehotná... 😉

aadula
23. apr 2009

u nás svieti slnko, ale vonku je kosa..teda mne je kosa už od včera aj v byte

reni, 😠 😠 mňa by tiež s takým naštvali 😠 a kolega sa dobre spýtal...a kto má malé deti ???? na to nemyslia...?? veď s tými treba k doktorovi..tam sami nemôžu...mali ste sa aj vy maminy ohradiť... Inak toto som už aj v iných podnikoch počula, že takto je... U nás je to tak, že keď ideš k doktorovi sa ti načitavajú hodiny a v podstate ak máš počet hodín na jeden deň, tak ti strhnú jedno P-čko