Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

lilu18
5. máj 2009

reni ahoj,haslerka ahoj a diky 🙂

emily333
5. máj 2009

vivienka asi nemala naladu na modeling 😀 😀 ale plavky su peknuckee

hasleerka
5. máj 2009

tak ja vás asi na dnes opúšťam, odchádzam so Zuzkou na spevácky, majú nácvik bo v sobotu vystupujú ... a neviem či sa sem večer dostanem, však je ordinácia a potom aj panelák ... tak krásne poobedie a večer

lilu18
5. máj 2009

no jo..dnes nema na nic naladu ☹ je uplakana az az ☹ a to som len narychlo cvakla z mobilom 😀

renka9
5. máj 2009

teraz som vas docitala...WAW! my ideme na rok do chorvatska??? 😀
este kto to bude platit 😀

adulik, my sme na tom podobne, este sme pri mori neboli, nemame ecka€ 😝 , ale kristinka bola uz asi 4x s mojimi rodicmi.

marcela79
5. máj 2009

Ahojte........júj aká som nahnevaná, malý mi popísal na chodbe ceruzou celú stenu. 😠 😅 😕

lilu18
5. máj 2009

reni to az o rok 😀 dovtedy nasetris

emily333
5. máj 2009

mm z jankom odisli do svokricka ja ju nemusim tak som radsej ostala domka z vami 😉

emily333
5. máj 2009

sory ale napisala som jak madar 😀

cica13
5. máj 2009

Hasli....polievky varim minimalne, my nie sme polievkovy.......

cica13
5. máj 2009

Lilu...to vies ze mi uz narastli dvojite cecky.....aspon mam zasobu na varenie.... 😀 😀 😀 😀

Chuda Vivka...ty ju navliekas do plaviek a vonku fuci vetrisko.... 😒 😒

lilu18
5. máj 2009

cica--to bola len sekundovka,sa mi zdali akesi malinkate 😎 a potom ich nechcela dat dole 😀

emily ako ti je dobre 🙂

marcelka--teda by ma hodilo ... ☹ hadam nemas cerstvo vymalovane

emily333
5. máj 2009

no dobre ako dobre som podrazdena tak dobre ze som sama lebo inak nic by mi nebolo dobree 😀

tatolu
5. máj 2009

Marcelka, ja som rada, že sa manžel nedal prehovoriť na farebné steny 😉 , taraz to iba zatrieme nejakou belobou, alebo keď najstarší vylúpne kúsok zo seny, tak sádrou 😀
Potom to síce u nás aj tak vyzerá, ale časom to dáme do poriadku 😖

lilu18
5. máj 2009

tatolu--no pekne veci ma cakaju---aby som uz sadru kupovala 😀

tatolu
5. máj 2009

Lilu, možno to indr nie je také hrozné, ale môj najstarší sa od mala hrá iba s kladivkami, šrobovákmi a vŕtačkami 🤐
Tvoja Vivi isto na také hračky nie je 😀 😉

lilu18
5. máj 2009

nie ale zase sa vozi s motorkou a kocarikom pre babiky naraza nielen do steny..ale tam sadra nepomoze 😀

tatolu
5. máj 2009

lilu, pridala som iba pre Teba fotku z oslavy rôčika dvojek.
Aby si videla, če nie vždy to u nás odnensie iba stena 😉 😀

netmona
5. máj 2009

tatolu,,,no dorá tetovačka,,,na čele určite bolela malého,,, 😒

my už dávno nemali,,,tak dúfam že ani nebude skoro

netmona
5. máj 2009

jaj,,,ideme vonku na zmrzku lebo, bobak už je v pozore 😵

lilu18
5. máj 2009

tatolu-teda ..to sa o tortu bili?? tak tam urcite sadra nepomohla--chuda male iste reval-ci revala.Ved sa nedaju rozoznat 😎

netmona -cau

tatolu
5. máj 2009

To bola Tánička.
A nebolo to v ten deň, ale deň predtým...
Tomík sa cez Táničku prevalil, keď bola na štyroch a ona ho chcela zhodiť tak, že sa oprela hlavou o koberec a striasala ho 🤐 . Síce ho striasla, ale hlavičku si od koberca opálila...

aadula
5. máj 2009

lilu, malá je náhodou perfektná..super zapózovala 🙂)

tatolu, tvoje dvojky sú hrozne zlatunké..hneď by som ich vycmargala ...a ta modrinka :( to sú deti ..tomu nezabránime ..drobčence 🙂

tatolu
5. máj 2009

všetky detičky sú zlaté 😉
sme všetky rady, že ich máme aj keď niekedy soptíme 😉 🤐

aadula
5. máj 2009

tatolu....ale tvoji sú dvaja...máš sa čo obracať..+ malý starší..iste si rada keď máš chvíľku pre seba

hasleerka
5. máj 2009

ahoj tatolu s tebou som sa tu dávno nestretla 🙂 ... no dnes by som tú moju Mišisko niekam vyhnala, celé telové mlieko mi vyliala po posteli a po sebe ... no moja chyba nemala som si ho nechať v spálni na poličke , ked viem aká je mastičkárka ... som myslela že trafí šlak, tak som ju dala klačať a radšej som prišla sem k vám

a ja tie steny už neriešim, pekne omalované a za týždeň už capky, neviem ako to stíhajú

hasleerka
5. máj 2009

no moje nervy, tak cez obed ju ani za svet nedostanem do postele a teraz sa išla už lahnuť k telke, idem na nu pozrieť a ona už chrní

marcela79
5. máj 2009

Tatolu, máš nádherné detičky, i keď ako to prosím ťa zvládaš? 🙂
Hasleerka, i mne malý už po kúpeli zaspal, a som zvedavá, aká bude noc. 😠

hasleerka
5. máj 2009

čau macka a ako ti zvykne spávať ... lebo moja ešte neni ani v pyžame, to bolo také neočakávané zaspatie, uvidíme dokedy a kedy potom večer zaspí

iwusska
autor
5. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
babulky ahojte idem sa vám pochváliť, skalka skoro hotová 😀