Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
21. apr 2009

marcelka, netmona ahojte 😉
kávička dopitá, teraz pijem H2O 😀

netmona
21. apr 2009

iwuss,,,ja si idem len dať, lebo paralena paralen, ide ma poraziť od včera asi fakt dačo lezie po 🙂 mne

aadula
21. apr 2009

iwuska už doterénované? že H2O 😀 😀 😀

netmona
21. apr 2009

marcela 79...asi, ano vírak,,,asi fakt len domaca liečba 🙄

netmona
21. apr 2009

adula,,,to ako ja na chemii,,že O2H,,,tak učitel rehot, že aj to 🙂 treba 🙂

netmona
21. apr 2009

papa,,,,idem si ľahnuť kým bobak spí

marcela79
21. apr 2009

Ja sa snažím pri kojení uspať malého, ale vrieska mi tu o dušu 😀. Jeho najnovším trendom je všetko hádzať do WC 😀 Netmona, tak sa polieč, tak a daj si Ivuš H2O, pitný režím musí byť 😉

iwusska
autor
21. apr 2009

marcelka ty máš tiež Mišenku 😉 aj ja som chcela Adamka alebo Miška a máme Mišku 😀
adulik ahooooj 🤐
netmona zhoď toho čo na teba leze ešte ťa udlávi 😀 😀 😀

aadula
21. apr 2009

iwuška ja zas obedujem...bez H2O, ale aj to príde..zapekaný karfiol so zemiačikmi varenými 😀

aadula
21. apr 2009

my zas keby bol chlapec prvý ..bol by martin ..keď sme krstili Paťku...tak sme tam boli štyria...dvoch Martinou krstili, jednu Martinku a našu Paťu 😀

emily333
21. apr 2009

ahojte ja uz mam dosadene zemiaky aj kamoska pribehla na kavu 😉

marcela79
21. apr 2009

Aadula, ty máš tiež väčší vekový rozdiel detí, ako to prežívate? 🙂 Iwusska, a nie len to máme spoločné, zdá sa mi, že i ty si zdravotná sestra, však?

iwusska
autor
21. apr 2009

marcelka aj ty si? 😀
adulik aj my sme mali mať Martina ako druhorodeného 😀 a karfiolik ale varený mám zajtra na obed 😀

emily333
21. apr 2009

babenky u nas sa veci asi vyparuju 😠 mala som balicek zuvaciek a ostal mi len obal 😠 😠 😠 😠 no janko vravel ze on mal uz iba otvoreny balicek tak ja neviem je to premna zahada

aadula
21. apr 2009

emily asi šriatok v dome 😅 😕 😕

aadula
21. apr 2009

marcelka, asi by som prijala keby boli už obaja veľký, ale zas má to aj svoje výhody..Paťk mi s malým aj pomôže a veľmi sa ľúbia...len to je najhoršie, že som sa poriadne už rok a pol nevyspala..a predsa...človeku roky idú..nevravým, že som stará, ale asi ten spánok mi chýba viac ako v 20ke 😅

iwuška tak to maš celkom dobre...varený karfiol je chutný 🙂

zuzadlo
21. apr 2009

ahojte hviezdy,tu sa dietuje,miznu zuvacky... 😀

iwusska
autor
21. apr 2009

zuzadlo som ťa privolala 😀

zuzadlo
21. apr 2009

samozrejme,ako inak 😀

zuzadlo
21. apr 2009

ako je s dietkou? kolko mas dole ivusik?,posli aj mne,ja potrebujem dat len 5 kil dole

aadula
21. apr 2009

zuzi jeej no ahooj čo je s tebou hviezdička naša 🙂

zuzadlo
21. apr 2009

adulik, teraz som len take zamracene strasidlo 🙂 , uz asi dva tyzdne ma dennodenne niekto riadne nastve a potom zase behacky s detmi, tak iminolog ich vyradil do konca skolskeho roka so skloky a nasadil im trojmesacnu liecbu imunorom ☹

iwusska
autor
21. apr 2009

zuzi ešte nevidno výsledky lebo to držím len druhý deň 😀 ale cítim sa super 😉 chúdence malé ☹

zuzadlo
21. apr 2009

no co moje,kam ste utiekli? 😒

zuzadlo
21. apr 2009

iwusik, tak mi posli dietku 😉
no co uz narobim, nic sa neda robit,tak pojdu hned do skoly

marcela79
21. apr 2009

Zuzik, to ti nezávidím, poznám to... 😠 I u nás behajú po byte škriatkovia, a koľko 😠 😠 . Iwusska, i ja som sestra, a teraz študujem sociálnu prácu 😨 Aadula, u nás to vyzerá ako v kocúrkove. dievčatá idú do puberty a malý pri nich vrieska 😀 😅 Jak u Hujerových 😀 😀

zuzadlo
21. apr 2009

emily: hladas stale tie zuvacky? nehladaj,mam ich ja 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
autor
21. apr 2009

zuzi IP 😉
marcelka tak na tú pubertu sa veľmi teším, ja ich mám s ročným rozdielom 😲 😀

aadula
21. apr 2009

zuzi 😒 fu tak to máš veselo ja dúfam, že keď som tohoto môjho chlapa kojila 15 m. tak bude mať imunitu dobrú 😝

už sa aj zobudil tak sa napapáme a ideme von

iwuska a ty pekne kopkaj poobede aby si to tam mala pekné keď sa raz dovalíme kuknúť k vám 😀

iwusska
autor
21. apr 2009

adulik rozkaz 😀
tak sa choďte vyvetrať 😎 🤐