Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
22. apr 2009

cica neboj aj ja tam mám aspoň na 3x .... včera som jednu kopisko požehlila a už sa mi začína robiť dalšia

adulka buvaj, ja by som tiež , len ked Miška už nechce

cica13
22. apr 2009

Aj ja chceeem kupovat ruzovucke...dufam, ze sa raz aspon vnucky dockam... 😀

cica13
22. apr 2009

Aj cmucik je uz hore.....ale celkom dobre si pospal...dve hodinky, vcer len 3/4 hodinu.

iwusska
autor
22. apr 2009

cicuš môžeš mne kúpiť ružovučké 😀 😀 😀

hasleerka
22. apr 2009

cica potom si to užiješ ... moja mama sa bola realizovať v KIKU, nakúpila babám, že keby mala viac peňazí, ešte aj pokúpi

iwusska
autor
22. apr 2009
hasleerka
22. apr 2009

baby plavky sú úžasné ...

iwusska
autor
22. apr 2009

haslerka a čím menšie tým zlatšie 😀

cica13
22. apr 2009

Babulky idem od vas, idem cmucika nakrmit, trosku si vlasy vyzehlim a idem za Filipom do skoly...cely tyzden tam maju nejake aktivity...dnes maju vystavu projektov a nejake rucne prace.... 🙂

iwusska
autor
22. apr 2009

cicuš príjemný kultúrny zážitok 😉 😀

hasleerka
22. apr 2009

aj ja vás opustím, idem pre Zuzku do školy ... ráno už síce chodí sama, ale poobede idem radšej pre nu, až tam čosi nepozabúda

iwus a ako Miška, ešte má hrču ... a ako to uško, vyhojilo sa ... ja chcem Zuzke v nedelu skúsiť dať naušničku, či bude dobre

iwusska
autor
22. apr 2009

haslerka má hrču a sú na nej hádam všetky farby 😖 tak ju voláme princezna so zlatou hviezdou na čele 😀
a my sme nemali uško, to sa jednalo o mňa 😀 a Zuzke sa už úplne zahojilo?

hasleerka
22. apr 2009

aha ja som myslela že jedna z tvojich krásavíc ... zatial je zahojené, uvidíme čo spraví ked dám zase tú naušnicu ... budem informovať ... a tebe lieh pomohol

iwusska
autor
22. apr 2009

stále to mám červené, dávam si na to framykoinovú masť, našťastie mi to nehnisá, keď to mám na takom mieste kde sa mi stále šúcha oblečenie

emily333
22. apr 2009

uz som domka vy ste riadne popisali mozno neskor kuknem 😉

marcela79
22. apr 2009

Ahojte, už som doma z tej autoškoly, v sobotu začína kurz, ale neviem či pôjdem, len teraz mi skončili skúšky v škole a som trošku 😝 ... No, Iwus tak sa malej ešte smejete,a ono má chúďatko také trampoty 😨

emily333
22. apr 2009

marelka autoskola je lahka my sme s kamoskami boli podat ziadost na maturu 😉 je to iba 2roky tak dufam ze to zvladnem

marcela79
22. apr 2009

Neboj emily, určite to zvládnete 😉 ja som sa tiež bála, keď som si podávala prihlášku na výšku... A pomaličky, ale ide to 😉

emily333
22. apr 2009

ved som im aj povedala ze ked skoncim idem na bakalara 😀 😀

marcela79
22. apr 2009

No vidíííííííš, to je slovo do bitky 😀 😀 a aký odbor ideš študovať?

emily333
22. apr 2009

no nieco o podnikani pohovor este len v juni bude ☹

hasleerka
22. apr 2009

emily kde máš foto?.. a ideš študovať ... žeby som sa aj ja na starosť na to dala ... v mojom okolí každý študuje ... ale mne sa nechceeeeeeee

neviete mi povedať čo z mojej dcéry vyrastie 😝 ... ešte je len prváčka a už sa v škole bozkáva a mala už aj svadbu so spolužiakom pred celou družinou, sme sa dnes s družinárkou smiali ... baby to fakt aby chlap zaobstaral riadnu gulovnicu 😀

marcelka aj ty daj foto

emily333
22. apr 2009

haslerka mne tu ukazuje ze je tam foto a k to ucenie ani mne nereze ale kamoska ma k tomu dokopala asi je potom podakujem 😉

hasleerka
22. apr 2009

to je sila, ja ta nevidím, len dáke okienko, ani tá vlasatá hlava tam nie je ... tak sa budeš priebežne chváliť ako si na tom ... odchádzam, idem so Zuzkou na tanečnú .... papa ahojte

emily333
22. apr 2009

no ja som tu cez mozilu ale bola som na exp.tak tam mi neukazalo nikoho foto ☹

marcela79
22. apr 2009

Ani ja nevidím nikomu foto, a ani moje mi nevie načítať 😠 😅

cica13
22. apr 2009

Cafte...co sa tu fotkujete....ved mate vsetky na pase...iba Marcelka nema....ale my by sme ju radi videli, nech vieme s kym klabosnicujeme.... 😀 😀 😀

lilu18
22. apr 2009

cicusik co nie ste vonku-tiez mate anginu? 🙂

lilu18
22. apr 2009

ozaj aku sustacku si nakoniec vybrala??