Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
4. máj 2009

cica,,,my tiež koncom júna,,,ideme tak dúfam že, to nebude také plné 😵

cica13
4. máj 2009

Ivi, bodocka ide do vedlajsej dzedziny.... 🙂

cica13
4. máj 2009

sekla som sa...boli sme raz koncom jula a nie juna...

hasleerka
4. máj 2009

cica plačem aké pekné ... kde to ja bývam ☹

iwus prečo nie bulharsko, kde ste vy boli?

iwusska
autor
4. máj 2009

cicuš ale to ešte nevie že prídem ja 😀 😀 😀

netmona
4. máj 2009

cica a kam? my chorvatia,,,,a prve čo mám črvené je 😲

cica13
4. máj 2009

Hasli...tak dojdi na nakupy do BA 😀 😀 😀

Mna by tiez do Bulharska nikdo nedostal....videla som fotky plno znamych a nicim ma to nelaka....ani more ciste....
Hasli, preco prave Bulharsko?

netmona
4. máj 2009

jaj,,tak preto cic,,,,,,

netmona
4. máj 2009

jaj ,,boga,,,MM dačo vytláča a hundre jak starý kohút,,,,, 😀

cica13
4. máj 2009

Netmona...prepac...ale ja vobec nerozumiem tvojim prispevkom...pises ako tatar...sorry... 😀

hasleerka
4. máj 2009

cica to furt moj chlap ... ja bych šla aj inam ... aj ked je pravda že mi dve známe ospevovali bulhar. vraj pekné more, záleží kde presne ísť

ale brala by som aj chorv. len mm nevydrží sedieť v autobuse ... sa naserem a pôjdem bez neho za vami

iwusska
autor
4. máj 2009

haslerka pre mňa to bola otras dovolenka a za tie peniaze 😠
ubytovanie jak za komunistov a ešte v noci po mne liezli také polmetrové chrobáky 😠 , more otras špinavé a ešte aj koncom júla studené a to už je čo povedať keď my sme na studený odchov zvyknutí...boli sme na Slnečnom pobreží - neodporúčam

hasleerka
4. máj 2009

netmonu tak ruší manžel tak preto zle píše

cica13
4. máj 2009

Hasli....Chorvatsko ma nadherne ciste more a neopisatelnu prirodu...my chodime az dole pod Makarsku rivieru, je tam pohorie Biokovo....no nadhera.... 🙂 🙂 🙂

iwusska
autor
4. máj 2009

haslerka ak niekto tvrdí že je v Bulharsku čisté more.....sme boli na rôznych miestach a bolo všetko len nie čisté
netmona tiež sa snažím pochopiť čo si vlastne chcela povedať 😕

cica13
4. máj 2009

Hasli...mam ti zabukovat na druhy rok chorvatsko? 😀 😀 😀 😀

bodka13
4. máj 2009

aj mangelov kolega chodí už dosť rokov do bulharska,sme kukali dvdčka aj nás nahovárali...ale keď to porovnám s chorvátskom tak ee...dosť veľké vlny,často červená vlajka=zákaz kúpania,a aj slnko nejaké slabšie sa mi zdalo,stále nejako pod mrakom,a je to aj ďaleko autom/na lietadlo nemáme

hasleerka
4. máj 2009

cica pošli aj mne do mailiku fotky, nech mám predstavu ... sa tam dorútim autobusom s dvoma herečkami, sa budú mať tvoji chlapci - 5báb

netmona
4. máj 2009

tak sorr už nebudem

iwusska
autor
4. máj 2009

haslerka povedz TM že budúci rok Chorvátsko povinne 😀 😀 😀

hasleerka
4. máj 2009

moji známi boli v prímorsku a druhý v pomorie ... no mám doma katalogy idem presedlať na chorvátsko ... ale varíte si sami, či máte stravu

bodka13
4. máj 2009

cicuš my sme sa boli cez sez=onu pozrieť na Makarskej... ☹ veľa ľudí,nemohla by som tam byť...my tak v dedinkách ako je Omiš-Duće,tam je klud a do mesta sa dá ísť kamkoľvek 😉

iwusska
autor
4. máj 2009

bodka tá cesta lietadlom bola najlepšia z celej dovolenky 😉

cica13
4. máj 2009

Treba mu oznamit...ze buduci rok je stretko mamiciek po 30tke v HR...... 🙂 🙂 🙂 🙂

bodka13
4. máj 2009

iwus...aspoň jeden pekný zážitok 😀 😀 😀

iwusska
autor
4. máj 2009

bodka na celý život 😀 ktovie či ešte niekedy poletím - iba ak z roboty 😀 😀

hasleerka
4. máj 2009

alebo žeby som ho tam nasilu dovliekla, len aby ma potom nezavreli za únos vlastného manžela 😀 😀 😀

cica ako nápad to neni zlé, že budúci rok stretko, ešte do budúceho leta, dáke kilo zhodím a môžme

cica13
4. máj 2009

Hasli..mrkni mail..... 😉

Bodka....presne tak....na Makarsku iba na vylet a byvat v mensej nerusenej dedinke.....

Hasli...varime si sami...ale restiky tiez funguju....

hasleerka
4. máj 2009

iwus to bolo dobré ... ja som už tiež tak letela 😀 😀 😀

iwusska
autor
4. máj 2009

haslerka si na teba nemožem zvyknúť na tej novej foto 😀 máš dobrú farbu, aj ja sa chystám asi budúci týždeň, tiež budem taká ohnivá 😀 😀 😀