Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
29. máj 2009

tak dobrú noc žienky pracovité ... ja ešte klábosim na skype ... bože kto bude ráno vstávať ☹

renka9
29. máj 2009

hasli nasi mangelovia by si tusim rozumeli 😀 😀

cica13
29. máj 2009

hasli...no predsa ty.... 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
29. máj 2009

renka, aj tvoj chodí na návštevy s pyžamom 😀 😀 😀 ... a som mm ofrlala v tej novej teme, že lenivý chlapi, tak skús či sa podobajú

cica ved hej, len kedy sa dostanem teraz spať ... asi aj tu rosalindu o dvoch zvládnem kuknúť ...

renka9
29. máj 2009

MM nie je lenivy 🙂 .Ved nam postavil domcek 😉 , je sikovny, urcite ruky do lava nema 🙂

hasleerka
29. máj 2009

renka no mm ich tiež našťastie lavé nemá, len ma občas vytáča, že ho musím do všetkého kopať, potom porobí ... no keby som mala doma dákeho povalača a príživníka, si to asi hodím ... ale tvojmu všetka česť, ked je taký šikovný

renka9
29. máj 2009

fuuuj, som si citala tu novu temu....ten jeden je tam riadny humusak, bleee 😝 😝 😝

hasleerka
29. máj 2009

no tak som si až teraz ten príspevok prečítala, ked si povedala ... tak toto mať doma, som v base, lebo to zastrelím ... to neni ani chlap ale zviera z hôr ...

hasleerka
29. máj 2009

kukám v tvojich fotkách či si ten domček už nenafotila a máte asi takú istú vestičku ako my 😉

emily333
30. máj 2009

dobre ranko vstavat a cvičit 😀

bodka13
30. máj 2009

dobré ráno 🙂 .....už cvičím v kuchyni 😀 😀 😀

emily333
30. máj 2009

bodta ti si šikulka 😉 ja uz som bola v obchode a teraz kavickujem a kukam priatelov 😉

cica13
30. máj 2009

Cafte herecky 😵
My sme tiez doma, na zahorie sme nesli, lebo od vcera tu stale prsi, Filip je u mamy a idem trosku nieco porobit ked je MM doma a moze sa starat o cmucika.....
Ale najprv si vypijeme kaficko... 😝

bodka13
30. máj 2009

neboj nepreháňam to 😀 ...chcela som sa vydýchať pri koňovi ale deti ma už vyháňajú,ani chvíľku pokoja mi nedoprajú 😢 😀 😀

cica13
30. máj 2009

co idete varit?

emily333
30. máj 2009

cicus vecna dilema o vareni ja mam este od vcera 😉 prazene mäsko ,tlacenka a chlebiik 😝

bodka13
30. máj 2009

ahoj cicuš 🙂 ...aj ja ešte dopíjam rannú maxi kávu
ja si zatiaľ myslí že granatír a mliečnu šošovicovú polievku,ale keď sa opýtam krpcov tak mám obavy že to zmenia na palacinky 😀 ...a potom budem variť polievku,tatovi granatír a deťom palacinky 😀 😀 😀

slonisko
30. máj 2009

Ohojky.pekne rano u nas zima brr aj snežilo po kopcoch.

emily333
30. máj 2009

ahoj slonisko aj u nas sa ochladilo ale svieti slniecko a ty kde byvas v horaach? 😉

bodka13
30. máj 2009

ahoj sloník 🙂 ...iwuskina susedka je ona 😉

emily333
30. máj 2009

aha uz som v obraze 😅

andreah70
30. máj 2009

ahojte 😉
ja varím slepačiu polievku aj na zajtra, vyprážaný karfiol , nové zemiačiky a uhorkový šalát 🙂
aj u nás prší a je zima, asi dnešok strávime len pred telkou a učením.....deckám sa blížia písomky 😝 😝

cica13
30. máj 2009

ja pojdem nieco urobit z kuracich ceckov 😀 😀 😀 ...nejaku rychlovku, MM rozmysla, ze ked sa neda von, nech zoberieme Filipa do technickeho muzea do Viedne, je to tam zevraj super pre vacsie decka....

netmona
30. máj 2009

ahojte,,no my doma ja som chlela isť do ZOO a MM sa nechcelo, ešte že sa vyhovára na počasie, ale neni búrka, a gumáky máme na nohy,,ale poobede dakde určite ideme

emily333
30. máj 2009

tak my uz napapany 😝 poobede sa robi nejaky program pre deti v oc-zemplin tak asi pojdeme tam kuk 😉 je to az do 19tej tam mam cas 🙂

aadula
30. máj 2009

ahojte 🙂 ja som sa ráno nevedela prebrať 😝 ..som vás tu dočítalva pol hodinku 😀 😀 klábosníčky..ale som sa aj pobavila 😀

u nás je tiež des počasie..prší, potom fúka, teraz trošku akoby slnko vykuklo..ale je kosa... mm chce ísť pozrieť svoju mamičku 😀 , tak hádam sa obetujem a pôjdem aj ja na otočku 😝 😀, ale Samulo ešte spinká

bodka prídem aj ja na palacinky, mne sa nechce pri nich stáť, ale dala by som si mňam

inak zabíjačky...tie som ja neúrekom zažila..napr. pred našou svadbou keď bola zabíjačka, tak čo sa miešalo do huriek..zrazu zistili, že do mlynčeka šróbik im tam padol 😀 😀 😀 , tak po troške prezerali to všetko zamiešané a hľadali..našťastie našli.... 😀 😀 a moj ujo podarený .../už nežije ☹ / dal mm fľašu "akože" s pálenkou nech ide chlapom naliať 😀 a on beťár mu tam čistú vodu nalial 😀 😀 potom si roky z neho srandu robili..že to bude teda zaťko do rodiny čo čistú vodu lieva 😀 😀 😀

cica13
30. máj 2009

aduli, uz som si myslela, ze ste sa vybrali za nami do BA, ked si sa tu neukazala...🙂
Mala by si ist na chvilku k svokre, aspon si jahodky naoberas...

No ja neviem, ci my tu Vieden stihneme, David este spi, kym ho nakrmim, kym tam dojdeme a je to iba do 18.00 otvorene.

Lilusik, kde sa nam tulas v tomto pocasi? Idete niekam?

netmona
30. máj 2009

CICA,, tak to spanie je asi večný problém,,najprv nie anie spať a potom nie anie vstať 😀
emily, , asi aj ja nájdem dáku akciu čo je do večera. lebo kým sa vyberieme ta je polnočná 😅

aadula
30. máj 2009

cica dúfam, že ste stihli, my sme tiež nejaký šmochtaví dnes 😝 ešte sme stále doma..., sme pred chvíľkou len doobedovali 😅

lilu18
30. máj 2009

tu som--ahojky 🙂