Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

iwusska
autor
7. máj 2009

cicúšik keby mi mal kto spraviť 😖 😀 ráno kým urobím všetkým raňajky, babám desiatu, pochystám veci, seba učlovečím...... 😀

andreah70
7. máj 2009

hodila som nejaké fotky z trenčianskeho hradu
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

aduli aj ja som sem minule chcela dať fotky z Bulharska a zistila som, že sú vymazané 😠 detičky

aadula
7. máj 2009

cicuš je tam taký hore kopec k hradu 😝 ak sa dobre pamatám bol to chodík s takých kociek a tam..asi tráva a tak sú chodníky..sa presne už nepamatam..to je už pomaly 4r. asi do hradu nechcete ísť pozrieť...len okolie...to neviem či by ste vnútrajšok s kočíkom zvládli

cica13
7. máj 2009

Andy...tak to uz si viem zivo aj Filipa predstavit ako bude sediet na tom dele.... 😀 😀 😀

Aduli...do hradu urcite nie, len okolie...

Ivi...musis si vecer nachystat, ja vecer chystam desiatu. 😉

iwusska
autor
7. máj 2009

cicuš zožrala som čkoládového zajaca čo mi tu ostal v šuplíku z veľkej noci 😀 😀 😀

andreah70
7. máj 2009

Hrad s kočíkom zvládneš, ale vežu nie....na tú mm zo zásady nechodí.....má dva metre a tam sa treba moc ohýbať......ono tí naši predkovia mali ledva 160 cm 😀 😀
A je to ako píše adulka cestičky z kociek 😉

cica13
7. máj 2009

Tak beriem trojkolu....bugina nech zostane doma... 😀 😀 😀

renka9
7. máj 2009

ahojte 🙂
cica sa chystas na trenciansky hrad? aj my as tam chystame 😉

andreah70
7. máj 2009

no už prišla aj dcéra zo školy hovorila, že matika sa dala, ale slovenčina hrooooozne ťažká 😝 tak uvidíme oni z toho tiež dostanú známku, dúfam že jej to moc nepokazí priemer 😠

aadula
7. máj 2009

andrejka..no 8macka mohla byť inak... a zas Paťka hovorila, že iná kamoška hovorila, že obe boli ťažké..veď uvidíme na výsledkoch 🙂

cica13
7. máj 2009

Reni ahoj, zajtra ideme do Trencina... 🙂

aadula
7. máj 2009

mne malý spí už tri hodiny 😝

cicuš som ti ich už poslala 🙂

cica13
7. máj 2009

Aduli...kukla som.... 😉

renka9
7. máj 2009

cica, uzi si to 😉 , ja idem zajtra akurat tak do roboty 😠

netmona
7. máj 2009

ahojte,,dievčata,,,,,,aaadula aj môj spi už 2 večer potom nechce,, 🙂

aadula
7. máj 2009

haha..tak ja som si myslela, že ešte spí a on čajom oblial celú postieľku, seba..no všetko 😠

netmona
7. máj 2009

andreah,,,kukla som aj foto lebo na T. hrade nebola,,ale treba asi začať spoznavať kraje a krásy našej krajiny 🙂

netmona
7. máj 2009

aadula,,,no to aby so mala ešte viac roboti 😀 ,,asi má velku noc 😵 ked oblieva

andreah70
7. máj 2009

babenky lúčim sa idem s Veronikou na zápas, možno ešte večer nakuknem ak nie tak si užite víkend, pa 😉

iwusska
autor
7. máj 2009

aj ja sa lúčim, idem ešte chladničku doplniť, dúfam že sa mi ešte dnes podarí kuk na vás 🤐 😵

netmona
7. máj 2009

andrea,,,tak pa,, a vikend ? to je čo? 😀 😀

netmona
7. máj 2009

iwusska,,,,tak doplnuj,,škoda že, nemá kto nám penaženku doplniť len tak 😵

cica13
7. máj 2009

Ivusik, Andy ahooojte... 😲 😲 😲

netmona
7. máj 2009

čučí tu niekto,, 🙂

emily333
7. máj 2009

ahojte uz som tu aj obedik mam pripraveny kupila som skoro vsetko dobre az na jednu uchytku ☹ mm sice hucal ale pre 3eur neskrachuje 😀

netmona
7. máj 2009

čafko ,,, emily,,,,,no to ti poviem 3€ je 3 🙂 ,,,,ja som už u zubára minula 3 materské 😒

emily333
7. máj 2009

ved hej babka k babke budu dve 😀 😀 a ked sa mu nepaci nech si kupi sam

netmona
7. máj 2009

jaj,,niekedy si už poviem nebudem kupovať, len nutné a potrebné ale nejde to 😀

netmona
7. máj 2009

jaj,,emily,,ja len vyvaram,,lebo je tu brat z KE,,na fuške pri mangelovi a tak aj obed zo sebou a potom večeru,,no žád zlate varešky chci 🙂

emily333
7. máj 2009

ked vsetko treba to sa nedaa 😅