Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
5. jún 2009

emily tu sme, ... renka ako dlho chodí do tanečnej a vydrží tam ... lebo aj Miška by chcela ísť, ked vidí Zuzku, ale počítam, že ked pri nej Zuzka nebude, tak ona do tej triedy nepôjde a pritom už pána učitela pozná

emily333
5. jún 2009

no ved preto moje dite ma vyhodilo od jeho pc ze mam svoje a tu mi nejde skype 😠

hasleerka
5. jún 2009

no renka, a to som sa ja stresovala že moja Zuzka už má frajera 😀 ... Angelika nás asi predbehne 😀

aadula
5. jún 2009

hašli ahoj..pozerám senzus..a ma tu dvíha na stoličke 😀

renka9
5. jún 2009

od februara, ako mala 3roky, ked zacala do skolky, Chodi do zakladnej umeleckej skoly, vysunute pracovisko....maju to 2x do tyzdna, a paci sa jej tam...skolkyri to maju zvlast, mensi ziaci zvlast, stredny zvlast a aj velke baby zvlast...

aadula
5. jún 2009

renka, šikulka je 😀 to moj brat tak skoro dievčatá naháňal...už od škôlky a ....tuším mu to dlho pretrvávalo 😀

hasleerka
5. jún 2009

emily a prečo si tam nedáš tiež skype

renka9
5. jún 2009

tak uz sme tu aj s hasli.... 😀

aadula
5. jún 2009

renka aj Paťka chodila tancovať na ZUS-ku zo školky...minule som si video púšťala...spievali čižička a tancovali..som si poplakala 😅

hasleerka
5. jún 2009

adulka, nazdar ... mne tiež nôžka poskakuje ... len baby by som chcela dať spať a za svet nechcú ... renka ved práve, aj u nás je to rozdelené, takže by určite neboli spolu, ved Zuzka je už stará tanečnica ... no ved uvidíme ... no konečne skončilo, idem ich uložiť, ešte snád dofrčím 😉

emily333
5. jún 2009

ja mam ale nejde to 😠 ´ja som sa prihlasila na jankovom 😉

renka9
5. jún 2009

sikulka, ale v noci sa stale pocikava 😠

aadula
5. jún 2009

hašli aj moj malý horko ťažko zaspal...sa jašil pol hodinu, som sa musela na ňom smiať..a potom konečne zabumbal 😝

aadula
5. jún 2009

renka to časom pominie.... možno tak tvrdo zaspinká, že zabudne ísť cikať

renka9
5. jún 2009

aduli, aj mala sa tam take uci, cizicek, hele heli helicka a pod 🙂

aadula
5. jún 2009

renka..u nás bola tá chyba, že som ju dala na tú tanečnú k mojej spolužiačke..a to asi nebolo dobre...ona bola vynikajúca tanečníka... a mala dosť vysoké nároky na deti ...ale to boli ešte iba "drobci" a paťka tam potom po dvoch rokoch už nechcela chodiť..teda už ten druhý rok chodila s plačom..tak vlastne potom prešla na spev 🙂 a tam si super sadla s učiteľkou...tak tam chodí už 5 rok 😝

renka9
5. jún 2009

no ked mala plienku, cikala len raz, ale sa zobudila , ze chce cikat, a teraz 2x ju dam za noc, a na treti sa docika 😝

aadula
5. jún 2009

tak náš Samuel sedí na nočníku aj 20 minut a nič...dám mu plienku a pokaká sa

renka9
5. jún 2009

aj nasa ucka ma velke naroky, a je prisna...

aadula
5. jún 2009

idem sa ja vykúpať keď nám konečne pustili dnes teplú vodu 😀 potom možno ešte nazriem 🙂

renka9
5. jún 2009

boli sta odpojeni od teplej?

renka9
5. jún 2009

idem aj ja ulozit malu, tatino jej spravil kakao, umyjeme zubky a hajde 😉

hasleerka
5. jún 2009

no moje sú už v posteliach, ale pustili si ešte na cd senzus ... neviem či tu ešte pobudnem, či zaspia, ked tu koníkujem

emily333
5. jún 2009

boze u nas je jak na usredni len telefony dviham babka si dala malovat jednu izbu a este sme jej mm neboli ulozit nabytok ta obvolala pol dediny a mne tu teraz volaju co tam nejdeme 😠 ma z nej ide drbnut 😠

hasleerka
5. jún 2009

chuďe emily 😒 ... včul ťa budú po dedine vláčiť, aká si zlá vnučka ... tí starí ľudia ale narobia

emily333
5. jún 2009

sak ti poviem ze hej uz aj mama volala ale aspon sa nas mamina zastala 😉 a babke povedala svoje ja ked nam zvoni pevna uz mam riadne hysaky kto co zas chce 😠 este ze babina nema net 😀

hasleerka
5. jún 2009

a babka býva už sama?

emily333
5. jún 2009

hej a kym nemusim tak ju k sebe neberiem, dala vsetko svojmu synovy a ten sa na nu vybodol aj zo zenou 😠 a odisli dolare zarabat a nechapem pre koho ked on mal 50 a potomkou ziadnych

hasleerka
5. jún 2009

no čo aj 50tnici si išli asi užívať

renka9
5. jún 2009

emily, budes dedit? 😀