Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

hasleerka
6. jún 2009

ahojte, tak u nás zatiaľ nezapršalo a asi ani nebude ... ja mám dnes zas len jedno baby, Zuzka je celý deň u kámošky

emily333
6. jún 2009

tatolu dalo sa aj ked so z tama utiekla na navstevu k sagrinej a kamoske 😀 😀

hasleerka
6. jún 2009

tatolu, emily ahojte

emily333
6. jún 2009

ahoj hasli 😉 my idem o chvilku volit tak mozno ze sa tam trosken zdrzime 😉

hasleerka
6. jún 2009

ja nejdem, ale mm akurát prišiel a tuším je dáky trochu viac zvolený ☹

tatolu
6. jún 2009

Ahoj Hasli 😉
My sme nešli voliť. Drahý išiel teraz do práce a tak mám znovu deti iba pre seba 😀

No idem trochu po tých mojich šarvancoch upratať a môžem zas niečo poštudovať.

Pekne si tu pokláboste

aadula
6. jún 2009

brý večer 🙂 tak u nás dnes to bolo hrozné...zo tri razy pršalo..potom slnko vyšlo...

boli sme gratulovať bratovej priateľke a vyfasovali sme domov penovú tortu komu ponúknem? 😀

lilu18
6. jún 2009

ahojte,,len na rychlo pozdravim--ze zijeme 😀 aj citat vas budem az zajtra 😎 😎 😎 --takto dnes cely den vyzeram 😎 😀

hasleerka
6. jún 2009

ahojte, len vám zaželám dobrú noc, tu sa spustila hrozná búrka, začína blýskať, tak idem vypnúť PC ... papa

renka9
6. jún 2009

ahojte, u nas neprsalo, aj ked to tak vyzeralo...
ani ja som nebola volit 😒

iwusska
autor
6. jún 2009

halooooo, je tu niektoooo???? u nás je taká strašná hrmavica, až stromy ohýba....

zuzadlo
6. jún 2009

no halo, je tu niekto?

zuzadlo
6. jún 2009

no tak asi nokto ☹ konecne mam cas konikovat a uz tu kazda spi ☹ ,tak dobru nocku

cica13
6. jún 2009

zuzi, ja som tu, este si citam nejake temy, ale uz lezim v posteli.

emily333
6. jún 2009

ahojte teraz sme dosli nejak sa to tam zvrtlo tak som to musla pozamykat ☹ zajtra ideme na poziarnicku sutaz tak tu nebudem .prajem sladke sny a zajtra prijemnu nedelu 😉

bodka13
6. jún 2009

som myslela že tu budem dnes prvá ☹ ...ale emily ma predbehla 😀 😀 😀
...moji chlapi už chrnia....len Dadko sa stále mrví a budí-je prechladnutý a chytá ho kašeľ ☹ ....idem skúsiť haji 😔

bodka13
7. jún 2009

😕 nikto????....všetky asi varíte,idem aj ja niečo robiť 😉

zuzadlo
7. jún 2009

klop,klop,je tru niektO?mam navarene, upratane,s detmi som uz stihla von a uz konikujem,len ci som tu neni zase sama 😉

zuzadlo
7. jún 2009

bodeckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,tu som 😉

zuzadlo
7. jún 2009

no tusim mam zase smolu ☹

aadula
7. jún 2009

ahojte 😉 ja som šupla do rúry ...akoby ražničí..len som to všetko dala na plech..a roztiekol sa mi syr 😠 to sa mi ešte nestalo... len vždy som to robievala v alobaloch ..urobila batôžky a tak...teraz sa mi to nechcelo baliť a šup..všetko sa mi roztieklo..no čo ..hádam to pojeme 😅

zuzadlo
7. jún 2009

aduliiiiiiiik,ajoj,z toho si nic nerob ,ale urcite to bude k jedeniu,neboj,ja som dala na plech sekanu,spravila som hraskovu polievku z mladej zeleninky a nalozila som do pacu kare,spravila som ryzu a zemiakovu kasu,nasi uz su po obede 🙂

tatolu
7. jún 2009

Ahojte.
Dnes som od rána nejaká naštvaná. Všetko ma vytáča 😖
Potrebujem riadny oddych. Zmeniť prostredie.

aadula
7. jún 2009

tatolu...ja som na to podobne...ešte cítim aj tlak v ušiach...ale mala by som dostať čo chvíľa menz. tak to bude asi tým....

aadula
7. jún 2009

zuzi, uvidíme či to niekto zje...ale zvyklo to byť dobré..ale štve ma ten syr

zuzadlo
7. jún 2009

ahoj tatotu 🙂 ,tak to len sprav a hotovo,kde budes nad tym premyslat,tak to nespravis a neoddychnes si 😉 ,ja som to tak zacala praktizovat 😉,ved aj ja som clovek a nie robot,tak si obcas spravim den pre seba 😀 a veru dobre mi to padne 😉

zuzadlo
7. jún 2009

adulik,nic si z toho nerob .stavaju sa aj horsie veci 🙂 ,ako rozteceny syr

tatolu
7. jún 2009

Adulik, ja mám po. Žeby preto? 😀

Neboj bude sa to dať jesť. 😉 a ešte drahý povie, že je toho málo 🤐

Idem sa presťahovať do vedlajšej izby - učiť sa, dvojky sú v postielkach, tak nech spia a Lukyho mi zobrali svokrovci na neviem ako dlho. Iba ráno zavolali, že či im ho dám. Zas príde odtiaľ roztatárený a neposlušný. 😠
Na druhej strane, aspon sa budem môcť učiť, aj keď budú dvoojky spať. Ale iba tedy ak si manžel niečo nevymyslí a nebudem mu musieť pomáhať.
Minule som dostala hubovú polievku od maminky, že sa nadrapujem s ťažkým 7m drevom na strechu. Asi má pravdu ☹

hasleerka
7. jún 2009

ahojte všetkým ... u nás sa ešte dovára sviečková, takže obed bude trošína neskôr, len polievky nech sa najedia ... u nás bola tá búrka netrvala až tak dlho, ale som nahnevaná, načo som umývala okno, už je aj tak zase špinavé ...

bodka13
7. jún 2009

aaduli...neboj bude to mňam 🙂 akurát to nebude na výstavu 😉