Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

bodka13
17. apr 2009

založme im tému: čo robia chlapi keď im ženy koňujú? 😀 😀 😀

iwusska
autor
17. apr 2009

cicuš tie zelené nemajú chybu
emily možno chcel s tebou dlhšie ostať 😀

emily333
17. apr 2009

no uz len to by mi chybalo radsej by som bola do smrti sama 😀

iwusska
autor
17. apr 2009

bodka založ bude sranda 😀 😀 😀
babenky idem buvať, zajtra mám upratovací deň 😠 a musím nabrať sily, cmuk a dobrú nocku 🤐 😵

emily333
17. apr 2009

pa pa iwuska a sladke sny 😉

bodka13
17. apr 2009

dobrú iwuska 🙂
...dnes som bola na stránke exi-sportu majú v akcii kolieskové korčule...viete poradiť,že aké vybrať?kolegyňa mi hovorila o nejakom číselku(3,5,7 😕 )že určuje rýchlosť točenia koliesok...že deťom stačí 3 a dospelým keď nechcú pretekať 😀 tak v poho 5...ja tomu vôbec nerozumiem...chcela som vyberať iba že ši sú pekné 😀 😀 😀 a v obchodie radia že najdrahšie sú najlepšie 😠

cica13
17. apr 2009

Bodecka..to su tie iste, len inak nafotene....... 😒

Ivi...dobru nocku!!!

Babulky, pojdem aj ja, idem este pobalit nejake veci, nech sa rano tolko nezdrziavame....

cica13
17. apr 2009

Bodka ja mam Abec 7....ale je mi to na ..... lebo som nestala na nich ani nepamatam....

emily333
17. apr 2009

bodka ja ti velmi neporadim ja som kupila podla ceny jankovi pred rokom z hypernovy a stali 15OOsk 😉

bodka13
17. apr 2009

cicuš idete na záhorie?...možno sa aj počasie trošku umúdri

...som sa vydriemkala a nejako sa mi ešte nechce spať ☹

emily333
17. apr 2009

idem aj mam dost ma strasne nohy bolia ☹

cica13
17. apr 2009

Bodka ideme.....mame tam pllllno roboty....

Inak my mame vsetci korcule Fila...sme spokojni.....na tych detskych byvaju len Abec 3....to mi teraz muz tvrdi...

bodka13
17. apr 2009

no to je ono ABEC...som si vybrala nejaké okolo 1800sk s abec5 a povedala že sú dobré 🙂 ...musím sa hýbať,volakedy sme chodili s Maťkom hocikde na bicykli...ešte kým sme nemali Davidka,som ho šupla do sedačky a vyrazili sme do terénu,takto sme sa vozili až do 7mesiaca tehu...potom sa mi už brucho nezmestilo medzi sedačky 😀 😀 😀
...asi sa aj Dado naučí lepšie korčuľovať keď budem s ním,Martin sa naučil rýchlejšie a skoro sám,jemu to ide aj na tých kolieskových topánkach

cica13
17. apr 2009

Filip sa tiez sam naucil, korculuje perfektne aj na kolieskovych aj na zimnych...o lyzovani ani nehovorim...ako drak....po mne urcite neni..... 😀 😀 😀

Emily dobru noc!

bodka13
17. apr 2009

je dobre že máte taký víkendový domček...teraz sa narobíte ale keď to dokončíte bude vám super 🙂 ...aj pán Cico šmíruje cez plece 😀 😀 😀 ...pán Bodka to už zalomil,ale tiež sleduje o čom klábosíme a nechápe ako nám to ide keď sa ani naživo nepoznáme 😀 😀 😀 ,niekedy je normál vytočený,asi žiarli na pc 😀 😀 😀

emily...šak neťukaj nôžkami 😀 😀 😀 ...ale máš odpustené,keď je dnes toho Rudolfa...hybaj robiť ťuťumuťu 😉

bodka13
17. apr 2009

chcete naučiť časom aj cmúčika športovať?...veď obuj korčulky a o kočík sa môžeš opierať 😀 cmúčik bude povozený a ty budeš vykorčulovaná...u nás tak chodí dosť mamín,celkom sa mi to páči

cica13
17. apr 2009

Bodka...pan Cico sedi za mnou za jedalenskym stolom za notebookom......a beha si po nete.... 😀 😀 😀

Jasne, ze chceme aby cmucik sportoval, po Filipovi su odlozene aj korcule zimne, kolieskove a aj prve lyze....musime byt optimisti.....
Ja tak dobre nekorculujem, mne ich manzel kupil, stala som na nich asi 4x...to som sa poriadne nenaucila a zostala som tehu....a to som sa bala na korcule a ani sa to neodporuca

bodka13
17. apr 2009

si viem cmúčika predstaviť,ako sa bude tešiť 🙂 ...a tento rok si to slniečko vaše užije aj pri mori,už bude behať 🙂 ...ho vidím s vedierkom v ruke a zbiera kamienky 😉

zoberte aj tvoju mami niekam do parku...ona môže kočárovať a vy traja korčulovať 😉

cica13
17. apr 2009

cmucik a zbierat kamienky? On ich bude rozhadzovat po celej plazi.... 😀 😀 😀 😀 😀 vsetko co ma v ruke...to hadze.... ☹ slniecko ma len rok a uz bude 2x pri mori.....minuly rok to perfektnezvladol..cele 2 tyzdne 🙂 🙂 🙂

Ja necham chlapov pokope a korculkovat pojdem s kamoskou.... 😀 😀 😀

cica13
17. apr 2009

Bodecka, ale idem uz naozaj, lebo sa miusta riadne otvaraju......

Dobru nocku, pekny vikendik a hlevne pekne pocasie! Papa 🙂

bodka13
17. apr 2009

papa 😔 ...veď idem aj ja 😕 to je už toľko hodín?

marcela79
18. apr 2009

Dobré ránko maminy, včera som sa k vám vôbec nemohla dostať, a dnes mi zasa nejde koník dobre 😠 Ale teraz som po opakovanom skúšaní tu 🙂. Vidím, že ste včera nakupovali 😀. Milá Iwusska, tak ty si sa čerstvo sťahovala? 😉 A stavali ste nový dom? My ideme začať teraz stavať domček, tak sa teším 🙂

emily333
18. apr 2009

dobre rano u nas je po dazdi tak sa kosit nebude huraaa 😉

aadula
18. apr 2009

ahojte, tak ja som sa sem včera už nedostala...odišla som sa ospršiť a MM si sem sadol ..

bodečka ja mám Bauerky..síce sú už asi 5 ročné, ale myslím, že sú dobré..vtedy boli dosť drahé do 3.tis vyšli, už by sa mi aj kolieska zišli vymeniť

aadula
18. apr 2009

cica a tiež si myslím, že si béžové vyberieš 🙂

netmona
18. apr 2009

jaj dievčaqta,,,dobre ráno,,,
emily,,,no my dnes asi zemiaky sadiť u švagrinej v SC,,aspon bobak má výbeh,,dúfam že, nebude liať,,,a ak áno sadnem do altánku a budeme grilovať 😵 😵 😵

a že vraj na MD nieje dobrre,,,Amen 😎 😎

renka9
18. apr 2009

ahojte maminky 🙂

cica este stale vybera tie topanky?dala mi chrobaka do hlavy , ja rozmyslam nad tymi zelenymi...

vcera som tu pisala, ze sa nieco stalo, lebo hukaju sanitky a policajty...bola to vazna havaria, bolo to v spravach na markize aj na joj... 😢 😔

aadula
18. apr 2009

renka, ja keď počujem húkať sanitku, policajtov alebo požiarnkov, tak mi až zle ostáva

renka9
18. apr 2009

idem robit palacinky 😒 , nerobim ich rada

aadula
18. apr 2009

akurát tiež nazerám 🙂

renka ja som robila včera, tiež nerada pri nich stojím 😝 my dnes budeme mať pozostatok z Veľkej noci.nejakú šunku sme do mrazáka hodili, idem ju vypražiť uvidím aké to bude..a k tomu zemiaky..som si trošku prach postierala, Samko teraz išiel spinkať, tak nechcem s vysavačom teraz behať