Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

tatolu
9. máj 2009

Ahojte.
U nás sa zatiahlo a konečne prší 😉

aadula
9. máj 2009

ahojte, my sme sa pred chvíľkou vrátili z Míli pre mamu ...som z tohoto môjho šintríka riadne vyšťavená, som s ním bola sama...bol nejaký umrnčaný ani v kočíku nechcel byť ani chodiť...potom sa dostal k takému stanovišťu kde lepili slniečka a tak...to sa mu páčilo...asi má umelecké vlohy 😀 😀 hodím aj nejaké fotky 😉

renka tá bundička je mooooc pekná ..keby mali väčšiu hneď beriem aj pre seba 😉

lilu18
9. máj 2009

ahojky..jejej niekdo ma nove foto 🙂 krasna fotecka len malicka

tatolu u nas slnko svietilo cely dnik 😎

aadula
9. máj 2009

lilu ahoooooj 😵 to je maskovacia foto 😀 😉 u nás svietilo, ale poobede trošku aj poprchalo...no potom sa tak vyčasilo, že až slnko pálilo

bodka13
9. máj 2009

ahojte 🙂 ...a prečo sa maskuješ aaduli 😕

lilu18
9. máj 2009

prave som dopozerala fotecky z tej mile 🙂 supeeer a maly aky fesacisko-krasny kompletik klobucik a kosielka-cmuk posielam 😲

lilu18
9. máj 2009

ahoj bodka-ved aj ty si maskovana 🙂 podte vecerat-sup sup,lebo musim malu uspavat 😵

lilu18
9. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

som vam sushi navarila 😀 namacajte do sojovej omacky--dobru chut...este pridem 😀

aadula
9. máj 2009

lilu ja len tak opatrne, ešte som to v živote nejedla 🙂

bodečka..ale nie... 😉 to som len chcela novú hodiť...trošku zmeny ty porobiť... 🙂

aadula
9. máj 2009

bodka, jedna slonica pre teba 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... toto ma baby ani neviem kedy na stretku cvakli 😀

lilu18
9. máj 2009

uz haji 😔 nemohla sa vy...chuda uz 2 tyz.len take kozacince kaki ☹ ale sa pochvalime dnes neboli nohavky mokre 😀

aduli--len si daj ,neboj neotravim 😀

aadula
9. máj 2009

lilu, to je šikulka teda ...dávaš ju častejšie na nočník? alebo ako si to riešila?

lilu18
9. máj 2009

nedavam,len som jej kupila nohavicky s potlacou dievcatka a som jeej vysvetlila ze dievcatko nemoze ocikat,lebo bude mokre a bude plakat ..a treba kricat mama na serblik 😀 a serblik bude spievat

lilu18
9. máj 2009

a ako chuti sushi? som ho 1x robila 😀 chuti mi tak som sa odhodlala ho sama urobit 😝

aadula
9. máj 2009

som už načisto šiši...v telke plače dieťa a ja utekám do spálne, že malý plače 😀

lilu tak kúsok ochutnáme 😉

renka...som si čítala trošku tú tému o tých mužoch ...keď budem mať blbú náladu..určite sa tam zas naťuknem 😀 😀 😀

bodka13
9. máj 2009

aduli nie si sama 😀 ...práve som sa pýtala muža že to aké malé bábo ešte plače vonku 😀 😀 😀
idem kuknúť tú slonicu 😕 😀

lilu18
9. máj 2009

len ochutnavaj,koli tomu som nebola kupit malej topanocky 😀

co je to za temu?

a kde su dalsie star? 😨

aadula
9. máj 2009

bodka 😀 takto ľudí popletú čo majú telku pustenú a mysľou sú inde 😀

bodka13
9. máj 2009

no videla som už aj väčšie slonice 😀 ...si nefandi že si veľká slonica 😀 😀 😀

lilu aj mangel okoštoval 😀 že si šikovná 😉

bodka13
9. máj 2009

ozaj aaduli,tú tehotnú levičanku si nepoznala čo vyskočila z balkóna?...určite sa u vás šíria rôzne verzie 😕

emily333
9. máj 2009

ahojte uz sme domka adulik fotočky su krasne samko je fesak, lilu vyzera to chutne 😉

aadula
9. máj 2009

lilu .. že Záhadný muž...renka to hodila dnes nech si pozrieme..pobavíš sa

bodečka..nepoznala som ju...ale jedna levičanka písala, že ju poznala a že vraj mala nejakého divného manžela...že ju dosť psychicky deptal..že chcel veľa detí a poriadne jej nepomáhal...tak neviem ako to je naozaj... ale aj tak...mohla to riešiť aj inak ..chúdence detičky ☹

lilu18
9. máj 2009

emily cau-to JE CHUTNE 😀

adulka-foto pridava aj telka pridava na kg-a niekomu kg naviac aj pasuju- 🙂

aadula
9. máj 2009

lilu...to máš pravdu...mne tiež veľa pridala..inak mám len 55 kg 😀 😀 😀

bodka13
9. máj 2009

☹ to áno,písali že už viackrát to chcela urobiť...je mi ľúto detí,asi na ne v tej chvíli nemyslela ☹ ...že vraj učila na škole,mohla aj inak rozmýšľať...možno nejaká popôrodná depka(to najmenšie malo iba 1,5r) ☹

lilu18
9. máj 2009

adulik-ja som to vedela 😀

aku smutnu temu rozoberate ☹ chuda uz to ma za sebou,ale deti nieeee ☹ ☹ ☹

aadula
9. máj 2009

bodka, hm..dokonca na cirkevnej škole učila..a v septembri mala rodiť..tak možno aj tehotenská..ktovie..to už asi nikto nezistí

bodka13
9. máj 2009

som bola čítať tých záhadných chlapov 😀 😀 😀 ...aj o našom tatovi tam písali 😀 😀 😀

netmona
9. máj 2009

ahojte,,,,no o kg sa radšej nebavím,,lebo predpôrodna depka urobila svoje 😠 ,,ale na to jeme aby sme chudli 😵

netmona
9. máj 2009

bodka aspon dobre písali o tatovi 🙂 ?