Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

netmona
5. jún 2009

marcelka ,,asi aj ja mam dosť 😅

lilu18
5. jún 2009

obedikujete?? 🙂 dobru chut idem aj ja 😝

netmona
5. jún 2009

lil ja len budem,,dnes narýchlo pizzu,,a tak rozvoniava,,,ale nie mrazenú,,oridžinal 🙂 ,,perche io lo so 😅

emily333
5. jún 2009

kuk 😉 idem sa vam pochvalit 10.6 idem na predpripravu prijimacich skusiek idem na maturu ked mi to vijde

cica13
5. jún 2009

fuuu Emily...ze sa ti chce, ja by som uz nesla ani za svet 😀 😀 😀 😀

emily333
5. jún 2009

nechce ale kamoska ma stiahla zo sebou no som zvedava ci ma prijmu a ako to bude z ucenim ale chcem si dokazat ze ked sa kamoska alkacka riadna sa dostala na skolu policajtky tak ja som inaaa?aspon zmaturujem a potom bakalara urobiim 😀 😀

cica13
5. jún 2009

Emily...takto bocian neprileti...ked budes zavalena tolkym ucenim ☹

emily333
5. jún 2009

sak to len raz do tyzdna 😀

cica13
5. jún 2009

no ved teda vyskusaj 😵 😵 😵

Idem pobalit, ideme na Zahorie.

Cafte!

renka9
5. jún 2009

ahojte, zasa neskoro ,ako vzdy 😒

marcela79
5. jún 2009

My sme sa vrátili z prechádzky, a tak som sem kuk, ste tu?

tatolu
5. jún 2009

Emily, cice never. K nám priletel, aj keď som študovala a dvojmo 😉
Takže ďalšia študujúca?
Neboj zvládneš 😔

marcela79
5. jún 2009

Emily, i ja študujem s mojími všetkými ratolesťami, a ide to... 🙂 Však, Tatolu...

emily333
5. jún 2009

tatolu ako vidim ze aj vy studujete tak aj ja 😀 aby som nebola inaaa 😀 cicus krasny slnecny vikendiik prajem

marcela79
5. jún 2009

No, Emily, len napreduj... 😀 a striehni pri tom na bocianov... 😀 😀 A, Cicuš ideš na víkend, a my budeme betónovať základy... 😀

aadula
5. jún 2009

aj ja som študovala pri deťoch 😉 dokonca Samko so mnou aj na skúške bol a keď bol v bruchu ...a šla som na skúšku...tak z toho stresu kopaaal o dušu 😀

tatolu
5. jún 2009

Marcelka 😉 ide. 😎

V terajšej dobe je dobré mať vzdelanie. Nikdy nevieme čo sa vysrstí. Emily pôjde to, uvidíš 😉

netmona
5. jún 2009

jaj,,emily,,tak to tu dúfam že, budeš stihať aj čmarať,, 😉 ...len študuj, škôl nikdy není dosť

emily333
5. jún 2009

tatolu aj ja si to myslim ved janko je uz velky skoro samostatny a aj drahy 😀

marcela79
5. jún 2009

No, kde zdúchla tá Emily??? 😀 😀 Adula, nevidela si ju? 😀

emily333
5. jún 2009

maca tu som len odbehujem do kuchyne 😒 musim varit

tatolu
5. jún 2009

Emily, ja mám ale pocit, že chlapi nikdy nevyrastú a nezmúdrejú. Možno, že ten Tvoj je výnimka 😔 😀

aadula
5. jún 2009

marclka...sledujem ju 😀 odbehla do kuchyne 😀

emily mm akurát odfrčal na poslednú skúšku....a má prvý ročník za sebou 😉 som sa tu s ním trápila..má informatiku a úpravu textu musí vedieť...a samozrejme prácu čo mal mať, tak som mu robila ja 😝

emily333
5. jún 2009

adulik takl ty studujes zanho dufam ze mm bude za mna 😀 😀

aadula
5. jún 2009

tatolu 😀 súhlasím s tebou

aadula
5. jún 2009

emily, ale on sa snaží..len vtedy keď to potreboval odovzdať, nemal čas..tak som mu to naťukala..len dnes sme museli cvičiť 😝 normálne som už mala nervy z neho...keď som mu to už po niekoľký krát vysvetlovala...a on mi pritakával....že áno...a potom to šiel robiť znov a zas zle 😅

emily333
5. jún 2009

moje dieta ide asi na konec roka k rozumu si tu lepi nejaky kostol do skoly a je piatok 🙂

marcela79
5. jún 2009

Tatolu, neviem, či sa tu nájde niekto, kto by ti v tomto smere protirečil... 😀 😀 Emily, čo dobrého pripravuješ? Adulka, tak to máte asi veselo, však? 🙂

netmona
5. jún 2009

aduli,,tžak to je tak ked más doma 3 deti a to najstaršie , vôbec nepočúva 🙂

aadula
5. jún 2009

marcelka bolo veselo hlavne v decembri a januári...ja som finišovala z dipl. potom štátnice..a on mal polročné skúšky 😝 teraz už je v pohode...

mala by som ísť malého trošku vyvenčiť 😀 a hrozitánsky sa mi zas nechce...už keď sme vonku je dobre...ale drobca obliecť..seba obliecť...to sa mi taaak nechce