Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

aadula
14. apr 2009

moj išiel na nočnú...sa chystám, že si trošku vermutíku nalejem so spraitom a citron šupnem do toho...len nech malý zaspí..už tu slintám ako bernardín 😀

iwusska
autor
14. apr 2009

aduli ja mám bernardíny radaaaaa 😀 😀 😀

aadula
14. apr 2009

😀 😀 😀 už som si mixla ten vermut..bolo to všetko v chladničke, tak nech sa to trošku aklimatizuje v izbe dáš si iwuš?

iwusska
autor
14. apr 2009

jasnééééééééé 😝 😝 😝 😝 ja mám vermutik rada a tak dávno som ho nemala 😝 😝 😝

tatolu
14. apr 2009

Ja som tiež drahého poslala do obývky, nech niečo prichystá.
Neviem, či pivko, alebo vínko, alebo proste nejakú pálenku... Je mi nejak na figu a myslím, že potrebujem alkohol na prerobenie....

Ja som tiež na psíky 😉
Mangel skôr na mačky, takže máme plný dvor psov a mačiek a teraz aj detí bude dosť 😉 😅

iwusska
autor
14. apr 2009

tatolu to je presne ako u nás, náš havo si tu pravidelne vodí svojich dvoch kámošov a deti ku nám chodia z celého širokého okolia, takže máme veselo 😀 😀 😀
a buď rada že je TM na mačky a nie na kočky 😀 😀 😀

lilu18
14. apr 2009

kukuk-mala chrape 😀 sme boli v susednej dedine na rybe-mnam 😝 a mala sa vyblaaaznila

iwusik-link nejde otvorit ☹ asi musis preposlat na mail

IP 🙂

iwusska
autor
14. apr 2009

a to prečooooo??? mne to ide 😕 😖

lilu18
14. apr 2009

je to v tvojej IP poste

emily333
14. apr 2009

uz som tu konecne dnes sme mali den otvorenych dverii cakala som aj vas a vy nikde ☹

lilu18
14. apr 2009

emily 😀 no nam to trosku dlhsie trva 😀 na druhy koniec SR

lilu18
14. apr 2009
emily333
14. apr 2009

lilu ano aj som zahlasovala ako neprihlasena 😉

andreah70
14. apr 2009

ahojte 😉
lilu dá, aj som zahlasovala, vivienka pekný ksichtík vystrúhala 😀

lilu18
14. apr 2009

supeer--ved vyskusame mame takych grimas habadej 😀 --dakujeeem

marcela79
14. apr 2009

Jéééééééj, ahojte žienky. Ja som tu len druhý krát, a nestačím sa čudovať, koľko ste toho popísali. A čo to vidím, Lovela? Aadula, máš výborný nápad 😉

lilu18
14. apr 2009

ahoj marcelka 🙂

aadula
14. apr 2009

lilu, tiež zahlasované

toto moje malé nevedelo zaspať, hádam hodinu som ho drnkala kým zabuval 😝 ešte tu musím šaty poskladať, spchru hodiť

lilu18
14. apr 2009

adulik diky..mala by si prist s malym za vivi ta utaha aj kona.Uz o 20h by iste hajal 😀

aadula
14. apr 2009

lilu, mne malý zaspla keď som šla domov z mesta..začalo tu pršať, tak som ho šupla ležmo, strčala do pusy čaj a on mi zabuvinal...asi tak na pol hodinku, tak asi preto ťažšie zaspal
ale kamoška by sa mu zišla 🙂

aadula
14. apr 2009

komu nalejem ? ja som dososkala už pohárik vermutu a asi aj stačí na dnes, aby som bola schopná k malému vstať ak by rušná noc bola ...tu sú poháriky (_) (_) (_) 😀 😀

lilu18
14. apr 2009

krasne pohariky 😀 a tonic nemas? dako ta rybka chce plavat v mojom zaludku 😀

telinka
14. apr 2009

tak tu sa chlastaaaaaa 😕
aj ja som si dnes dala , dobrala som atb , tak dohanam zameskaneee 😀 😀
marcelka , mame skoro rovnako stare detuse , a ja sa dokonca aj tak volam 😅

aadula
14. apr 2009

lilu tonic nie..colu a sprite 🙂

telinka aj tebe nalejem 😉 (_)

aadula
14. apr 2009

doordinovanééé...kto dofrčí? 🙂

lilu18
14. apr 2009

aadulik-ulej sprite-dik 🙂 a prived maleho za kamoskou 😎 ozaj ,citala som ze na oravu nejdes ☹ placem

telinka -cau -si marcelka? 🙂

telinka
14. apr 2009

no neviem aadul , co by z toho bolo keby som to pomiesala.......asi nic dobre 😀 😝 😝

telinka
14. apr 2009

lilu...no co uz narobim...som ☹

aadula
14. apr 2009

lilu (_) 😉 aj vermutík prilejem? však vieš aké udalosti boli...tak z jednej strany som rada, že je všetko ok a na oravu ešte určite pôjdeme...manžel tam má rodinu, tak snáď sa k nim vyberieme na budúci rok 🙂