Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

andreah70
1. jún 2009

bodka 😀 😀
iwus nie je to tajomstvo mal 43 rokov

iwusska
autor
1. jún 2009

bodka aj ja som chcela od adulky vyzvedať 😀 😀 😀

aadula
1. jún 2009

bodka iwuška..vy máte nejaké kučeravé myšlienky 😀 😉 nezatepľujú nám...iba maľujú..a teraz keď prší, tak ani to .... spoň mi trošku náladu robíte, lebo ju mám pod psa dnes

lilu18
1. jún 2009

ahojte--len pozdravim lebo varim a rychlo napapat a haji--potom pridem ako vzdy 😀

bodka13
1. jún 2009

aaduli...niekto ťa naštval?alebo je to tým zamračeným počasím 😕

akurát som sa išla pýtať že kde je lilu 🙂

ahoj marcelka 🙂

idem urobiť ryžu a kuknúť či je mäso už jedlé...budem sa ponáhľať 😀

iwusska
autor
1. jún 2009

adulka a kto ťa hnevá????? 😖 a určite k tvojej nálade prispieva aj toto super počasie
bodka aj ja som včera robila ryžu s kotkodákmi 😉

bodka13
1. jún 2009

nemrozumiem iwuska 😀 😀 😀 😀 ...kotkodák=vták alebo kuracie maso...ja so svinským 😀 =bravčovým na prírodno

aadula
1. jún 2009

nikto ma nenaštval, ale malý od rána len mrnčal...chcela som ísť von ale pršalo..teraz už prestalo..potrebujem ísť niečo o 14.tej vybaviť..dala som malého spať a ešte nespí...tak o druhej neviem či stihneme tam byť..proste sa to dnes všetko nejak to.... a potom som z toho taká nervozna... 😅 a byte ako by nám bomba padla..už ma nebaví večne po malom upratovať...a zas treba vysávať..a žehliť...si pripadám ako slúžka...ide mi na nervy niekedy táto materská 😠 a vy aspoň na dovolenku pôjdete..ale my nikam..ani sa nemám na čo tešiť.... proste asi depka na mňa sadla...

iwusska
autor
1. jún 2009

bodka kotkodák = vták čo kotkodáka, čiže máme kuracie stehná 😀
adulik ja som terz v podobnej fáze keď prídem domov, stále upratujem a stále je bordel 😠 si fakt pripadám jak slúžka a navyše ma to prestáva baviť....ale to prejde

bodka13
1. jún 2009

asi je to vo vzduchu a šíri sa to cez koňa 😀 😀 😀 ...minule som chodila po byte,upratovala-zbierala bordel a v stave zúfalstva vykrikovala že odchádzam z tohto chlieva a že slúžku nikomu robiť nebudem 😠 ...krpci hneď začali upratovať a že "mami ostaň tu,nikam nejdeš" 😢 😢 😉

cica13
1. jún 2009

no skoda, ze som vam ten moj bordel nenafotila......hotove cunami.... 😀 😀 😀 😀

aadula
1. jún 2009

tak to si už neviem predstaviť keď budem chodiť do práce...ako nevravím mm mi niekedy pomôže a sem tam aj Paťa..ale ona je hrozná bordelárka..a neznášam napr. keď mm vypije pivo a z plechovky tú somarinku čo otvorí nechá niekde na stole 😠 , alebo dopije kávu a šálku nechá v obyvke..joj to zúúúrim a pritom sú to detaily...nie som nejaká puťka na upratovanie..ale toto je asi preto, že som v znamení panny 😀

lilu18
1. jún 2009

uz konecne si vas v klude pocitam 🙂

bodka13
1. jún 2009

poďme do témy či je to na rozvod 😀 😀 😀 ...tam píše jedna ako nestíha upratovať a variť lebo malá je zlá=umrnčaná a muž po robote maká aj doma,ale namaľovať sa ráno stíha 😀 😀 😀

aaduli 😀 😀 😀 a ja som býk....všetok špinavý riad v umývačke čaká na umytie a lyžičku z jogurtu alebo z kávy položí do drezu 😠 nezabila by si ich 😀

vyhlasujem súťaž v bordeli 😀 😀 😀

iwusska
autor
1. jún 2009

adulka ja som ryba a tiež ma takéto " malichernosti" privádzajú do stavu zúrivosti 😀 😀 😀
teraz som si akurát čítala o lenivých chlapoch.....vieš aké máme doma poklady?

lilu18
1. jún 2009

bodka 😀 a aka je hlavna cena?? 😀

zuzadlo
1. jún 2009

haloooo hviezdy,aj ja som tuuuuuuuuuu 🙂 konecne,nasim drobcom vsetko najlepsie a nech ich rodicia pekne posluchaju 🙂 cmucik pre kazdeho 🙂

aadula
1. jún 2009

zuziiiii ahoj som na teba dnes intenzívne myslela..aj som sa chcela na teba pýtať... 🙂 🙂

lilu18
1. jún 2009

zuzadlo cau--tiez vsetko naj k mdd drobcekom 😲 😲 😲

iwuska ja som strelec---ale o bordeliku neviem ako je na tom toto znamenie 😀

zuzadlo
1. jún 2009

no hviezdy,myslim, ze kazda z nas je ako sluzka,ale to je asi nas udel ☹

iwusska
autor
1. jún 2009

lilu akurát táto téma o tej sňatej z kríža ma tak akurát dobre naštartovala....ja tu ženskú nechápem a tomu jem manželovi sa vobec nedivím..... to by mal mm čítať aký má doma poklad 😀
zuzadlo no vitaj, že sa aj ukážeš 😵
lilu to máš dobre že lyžička skončí v drese, u nás sa tie lyžičky ešte nenučili chodiť 😠 😀 😀

zuzadlo
1. jún 2009

adulik,akosi nestiham,skoro rano praca, potom makacka doma a skoro kazdy den tu mam nejakeho noclaznika z kysuc,tak beham zase okolo nich ☹

lilu18
1. jún 2009

iwus--esteze to aby lyzicka nebola v drese 😀 ved mam doma vojaka--to je u nas skor opacne 😵

bodka13
1. jún 2009

lilu...môžeš si ho sama upratať 😀 😀 😀
zuzadlo 😕 ...to bol hlas mojej svojkruši 😠 ...to nie je môj údel,slúžku robiť nebudem...veď nie sú digitálny-majú aj ručičky aj nožičky 😠 😀 😀 😀 ...keď vládze priniesť papier z cukríka z detskej do obyvky a podá mi ho,tak hádam prekoná ešte aj 2 metre k smetnému košu do kuchyne

lilu18
1. jún 2009

bodka-- 😀 ..... 😀 😀 😀

bodka13
1. jún 2009

zuzi ...máte hotel 😀 😀 😀

iwusska
autor
1. jún 2009

bodka super hláška že nie sú digitálni 😀 😀 😀 😀 😀
mňa niekedy až udivuje čo všetko može byť pre niekoho problém....a u nás milujem, keď sa dopije minerálka, ale fľaša ostane, to isté z mliekom, v kompóte sa nechá jedna broskyňa aby sa nedajbože nemusela odpratať..... 😠 😀

zuzadlo
1. jún 2009

bodka, u nas je tvrdy rezim,musia upratovat uz aj deti 🙂 ,aj ked sa im nepaci,ale maju smolu 🙂

zuzadlo
1. jún 2009

iwusik,tak take poznam,u nas aj ten pohar po dopitej kave zostane na stole,teda uz nie 🙂 ,ray som sa tak nastvala, ze som ten pohar asi z trojmetrovej dialky prastila do umyvadla a tam sa samozrejme rozbil,tak odvtedy sa ten pohar nachadza v umyvadle,ale umyt ho samozrejme musim ja 😠

bodka: hotel nie,noclaharen 😀

bodka13
1. jún 2009

ja že si zrušila stôl 😀 😀 😀 ...a kto upratoval ten rozbitý pohár 😕
iwus...aj u vás?....jedna uhorka,za lyžičku horčice,jeden cukrík vo vrecku... 😠

podáva sa káva 🙂