Mamičky nad 30 II

iwusska
9. apr 2009

Tak pokračujeme......

emily333
10. apr 2009

hasleerka 😀 😀 😀

zuzadlo
10. apr 2009

emily: nastav mu ten budik,ale slaninku schovaj 😀 😀 😀

hasleerka
10. apr 2009

emily, ten môj toto robí na vianoce, on fakt vstane po polnoci a ide zožrať dáke mäso ... to asi preto mu to dnes hrabe, že nemá mäsový vitamín

cica13
10. apr 2009

haslerka, tak dufam, ze pojdes do ZOO vtedy kedy Adulka, nech tam nemusim na 100 krat behat, lebo ta zologicka je aj tak sucha, neda sa porovnat s Bojnickou...

netmona
10. apr 2009

..............POZOR.........známa kričala na manžela že, len do krčmi do krčmi , keby radšej navaril večeru detom, tak šiel do pivnice pre cibulu a že, praženicu,,,tak urobil ,,,na druhý den kričííííí : kde mojo gladioli

no ja som od smiechu až plakala

ta on nie cubulu , ale cibulky gladiol upražil

ta pomoc?????????????!!!!!!!!!!!!!!!! chlapská

emily333
10. apr 2009

no ja budik nastavym a on sa nezobudi by ma porantalo 😉

hasleerka
10. apr 2009

baby čo je dobré na hrdlo, už som vypila dva čaje a dáko to neprechádza ... žeby to malo účinky až ráno

zuzadlo
10. apr 2009

hasli: nie si sama,mne minule na skype pisal jeden, je by sa chcel so mnou pomilovat-27 rocny,tak som mu povedala , ze ja uz si pocitam klince na rakvu a nech hlada mladsie masko 🙂

emily333
10. apr 2009

netmona to vazne az my slzy tecu tak sa rehlimm 😀

renka9
10. apr 2009

to malo byt adul papa.

ja bojnice milujem, sme tam kazdy rok, V BA, sme boli raz, ale my BA, nepozname,trafim len do ikey 😒

netmona
10. apr 2009

emily,,si mala povedať že, až v nedelu sa je maso 😅



haslerka,,,,,ta tak adomaca prvá pomoc,,,,,soľ s vodou a kloktať,,zaber

emily333
10. apr 2009

baby vy ste hnusne ze uz rakvu aj aeste po diskach beham 😉

hasleerka
10. apr 2009

netmona, to sa môže stať len chlapom ... tak môj si dnes nachystal cibulu na praženicu, to že som ju ja urobila vynikajúcu, to ma nepochváli, ale furt omielal aká je tá praženička dobrá, že tak na drobúčko nakrájal cibulu ... som myslela že tú pataňu po ňom hodím (nasťastie, nemáme gladioli v pivnici)

zuzadlo
10. apr 2009

hasli : tantum verde ,alebo si vyzdimaj citron a vypi,mne ten citron zabera 😉
tusim sa ti nasi dohodli,aj ten moj sa ma pyta ci nemame nejake maso 😀 ,povedala , ze mame v mrazaku 😀 😀 😀

netmona
10. apr 2009

renka9,,,nič neboj,,ja tiež všade netrafím,,bo furt autom a ked busom tak s mapou 😵 😵 😵 😵

hasleerka
10. apr 2009

cica prečo je zoo v BA suchá, ved mne ju tuším ktosi vychvaloval, vraj dinosaurí park ... my sme boli min.rok v lešnej, tam bolo krásne ... Miška zaspala až na konci, tak sa jej páčilo

cica13
10. apr 2009

haslerka, kup si Preventan quatro, perfektny...mne vzdy zaberie, cmula sa 2x denne, ale mna ked boli velmi, tak ho 3x denne cmulam

emily333
10. apr 2009

to asi preto ze je velky puiatok tak sa im mesko zjavuje 😉

renka9
10. apr 2009

teraz som to citala MM, a on, ze kvoli masku by o polnoci nevstaval 🙂

netmona
10. apr 2009

emily ,,ta vážne,,,ja som dostala hysterický smiech,,,ja ked ich počúvam, tak furt rehot,,,,

jaj,,haslerka,,ta vydiš,,,za dobrotu na žobrotu

zuzadlo
10. apr 2009

emily,tak ja si este nist nechystam,aj ja som ako strelena,mna nahovori kazdy na hocijaku blbost,ale to ma napadlo prve,tak som mu napisala 🙂

hasleerka
10. apr 2009

zuzi aké znamenie je ten tvoj ... môj je vodnár ... mäsožravec chcel aby som tú praženicu spravila na masti ... to by moja mama chúda zinfarktovala

tantum verde som už vycumlala, aj anticol ... uvidíme zajtra

emily ja ešte nanacvičujem skok do truhly, ja sa tiež ešte chystám na discu

netmona
10. apr 2009

jaj dobre sa mi s vami píše,,,ved sme v dobrom veku,,,,,,,,,,,,idem pofajčiť,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

emily333
10. apr 2009

netmona cakaj idemaj jaaa

hasleerka
10. apr 2009

zas chodí a ňúra po kuchyni, som z neho normálne nervozna, .... zas vyťahuje sladkosti

zuzadlo
10. apr 2009

hasli: moj je lev

hasleerka
10. apr 2009

baby dajte si aj za mna, ja som tiež kedysi fajčila, ale to len také z frajeriny, som sa to našťastie nenaučila

hasleerka
10. apr 2009

zuzi zviera ako zviera , aj ked ani neviem čo zanmená vodnár

zuzadlo
10. apr 2009

hasli: pevne nervy 😉

zuzadlo
10. apr 2009

ja stale tvrdim a aj budem, ze chlap je plemeno samo o sebe 😀 😀 😀