Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
25. júl 2009

ahojte,

bodečka, tak vidím, že už sa aj aklimatizuješ a vo veľkom perieš a upratuješ 😀

emily, to chlapi sú takí ...čo narobíš 😝

lilu idem mrknúť 🙂

iwuška, tak vitaj aj ty späť 🙂

netmona
25. júl 2009

emily,,škoda že, nebývaš bližšie spolu by sme zavárali ogurky 🙂 dik,,trochu zmena

lil,,no trochu vlasová zmena,,a ešte aj bude 🙂

renka9
autor
25. júl 2009

Veronocke prajeme vsetko naj, naj, nech si ten krasny vek uziva 🙂 , booozinku sladkych 14nast 😉
ved aj ja som mala tolko nedavno 😀

renka9
autor
25. júl 2009

bodecka, vitaj doma 🙂

mna neska skoro mrdlo 😠
rano Angelika 2x vracala, 4x kakala riedke 😠 , myslela som ze zbohom dovolenka, dovolenkovat budeme v nemocke, ako vo februari 😝 . 2x spinkala 😅 , ako babetko 😅 , poobede sa zobudila, ze maminka, ja uz som v poriadku, uz to preslo, nemam chore brusko 😅 . Spapala len uvarene krumplicky, a vyzera byt v poriadku 😵 ,
fuuuu, ani si neviete predstavit ako mi odlahlo, ale stale trpnem, co este bude. A to sme mali zejtra vyrazit, a ja nemam absolutne nic nachystane. Proste ked bola v takomto stave, tak som ani nebalila, ani som nebola v obchode 😠 . Behala som furt okolo nej, a prala pokakane nohavicky 😝

tak nam drzte palce, nech nam ta vytuzena a prva dovolenka pri mori vyjde 🙂

andreah70
25. júl 2009

Veronka všetkým ďakuje 😵 🤐
Reni dufam, že Angelike to prejde a vy si budete užívať dovču 😉 ale hadam keď sa už cíti lepšie tak to bude dobré

renka9
autor
25. júl 2009

andy, dakujem, uz je asi OK, tuk-tuk na drevo, uz beha po dvore a vymysla...

no idem nieco chystat, papa 😉

emily333
25. júl 2009

renka to bude asi cestovna horucka 😉 -dufam tak ja som chcela az zajtra blahozelat no ale ked uz ste vsetky tak aj ja sa pripajam Veronike vsetko naj naj k sladkym 14tinam 😵 😵

hasleerka
25. júl 2009

renka posielame angelike ozdravujúci cmuk, nech je Ok, až si pekne užijete dovolenku 🙂

lilu18
25. júl 2009

reni//tiez posielame uzdravujuci cmucik,nechh vam dovca vyjde//cmuuuk 😲 mozno fakt len cestovna horucka/nasad cierne uhlie s ciernym cajom a iste bude ok/drzim palceky

emily333
25. júl 2009

babenky mozu sa dnes natrhane uhorky zavarat az zajtra mne sa uz nechce ☹

andreah70
25. júl 2009

emily a ty myslíš, že keď ich kúpim ráno na trhu, že ich ujko trhal v noci ? 😀 😀 určite ich môžeš smelo zavárať aj zajtra, veď robota nie je zajac neutečie, tá si ťa počká 😀 😀

emily333
25. júl 2009

andy diky mna to nenapadlo ale ja som z toho nahanania bociana nejak unavenaa 😀 😀

hasleerka
25. júl 2009

tiež si myslím emily že môžeš

andreah70
25. júl 2009

emily 😀 😀 😀 to je pekná únava

hasleerka
25. júl 2009

no teda emily, stále ho nahánaš?

andreah70
25. júl 2009

emily hadam ho už tento mesiac chytíš 😵

emily333
25. júl 2009

to dufam uz nevladzem z dychom 😀 😀

aadula
25. júl 2009

andrejka Veronike prajeme tiež všeeeeko najlepšie 😵

renka, možno len niečo spapkala a nezapasovalo jej 🙂 len sa pekne chystaj a zajtra jupiiii...nech sa máte fajn prajem

emily, 😀 😀 šup šup naháňať ďalej 😀

hasleerka
25. júl 2009

andy ja sa tiež pridám už dnes ku gratulácii, až sa nestane že zajtra zabudnem ... aj Zuzka posiela pozdrav 🙂

hasleerka
25. júl 2009

ako tu fajne prší, bude sa dobre spať ... aj poobede sprchlo aj krúpky

lilu18
25. júl 2009

emilz//snad kym zima pride bociana dolapis,lebo ti uleti do teplych krajin 😀

kto si da kelovicu?/ 😝

aadula
25. júl 2009

hašli to fakt? tu je vonku tam prijmne akurát na prechádzku... ja som sa bola trošku pokorčuľovať 😝

lilu si ma rozosmiala s tým bocianom 😀 a akú kelovicu?

jeej som dnes kúpila v tescu malému klobúčik...je celkom pekný..taký skôr na jeseň ale stál, že 0.60€...som len pozerala, či fakt toľko 😀

lilu18
25. júl 2009

u nas uz prsalo//v noci teraz je fajn ako adulka pise 🙂

adul//no kelovy privarok s klobasou 😝 nevarite take?/

super nakup,mna tolko vysla jedna buchta 😀 ked pofotis daj vediet

lilu18
25. júl 2009

my sme dnes kupovali prenos.chladnicku//jasne ze nekupili ☹ zato si ma tato udobroval a kupil prenosny dvd a ja malej tenisky 😀 co fakt asi nevynosi ale mamina neodolala zlave 🙂

andreah70
25. júl 2009

hasli dík, za Niku, lebo dnes má slečna dovolené prísť domov až o 21,30 keď už má zajtra tie narodky, dám jej neskôr gratulácie prečítať 😀
u nás neprší
lilu keby som si dala kelovicu tak už asi odletím, mali sme na obed fazulu a som taká nafúknutá, len prasknúť, to bude smrádek v noci 😀 😀 😀
adi dobrá kúpa, mala si kúpiť do zásoby, keby ste náhodou stratili 😀

aadula
25. júl 2009

lilu iste Vivka vynosí 🙂 zatiaľ si klobúčik dáva dole..hovorím mu, že je fešák, ale aj tak si ho švacne dole 😀 nejak nechce čapice teraz nosiť...a veru keď slnko svieti na tú jeho blonďatú hlavu to nie je bohvie čo 😝

aadula
25. júl 2009

lilu, ja mám rada kelovú polievku..prívarky moc nerobím..u nás nemajú úspech

andreah70
25. júl 2009

lilu prenosné DVD je super vec my si už pre neho nevieme cestovanie ani predstaviť a Domino radšej aj doma pozerá na ňom ako na normálnom

aadula
25. júl 2009

baby ja som asi blbá...prenosné dvd ..myslíte ako samotné? to také je? my doma nie sme moc technické typy..tak nejak nemám prehľad 😀 😝

lilu18
25. júl 2009

andy// 😀 tak este mam ladovy salat s paradajkami 🙂

adulka//neboj ked uvidi deti vonku ze maju klobuk tiez si ho da 🙂 a tie tenisky som v nike ale su reeboky//ci ako sa to pise. Len su biele s kvietkami/len tak na paradu 🙂 ...