Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
23. aug 2009

no bodecka mohla si sa stavit

zuzadlo
23. aug 2009

a neutekaj,ved sa nevies hybat 😀

bodka13
23. aug 2009

nedalo sa ☹ ...boli sme s bráchom a jeho priateľkou
...chalanom sa páčilo na motokárach takže určite výlet zopakujeme 😉 ...už spracovávali tatina 😀 😀 😀

zuzadlo
23. aug 2009

a kde ste boli?

bodka13
23. aug 2009

na tých motokárach?...v Ivanke pri D....sama by som to asi ani nenašla,je to v nejakých bývalých skladoch alebo halách
...a boli sme kupovať tašku do školy 😵 ...brácho doteraz nemalčas,kupoval aj Martinkovi keď išiel do prvej,tak teraz bol vyberať s Dadom...kúpili sme v Auparku 🙂

zuzadlo
23. aug 2009

no to mam kusok do auparku,ale hadam na buduce 😉
my uz mame aj naplnene skolske tasky,deti ich dostali pod stromcek od mojej sestry-je im krstna,tak kupila 🙂

zuzadlo
23. aug 2009

musim sa rozlucit,mm ma vyhana a notas sa mi nechce uz teraz zapinat,tak dobru nocku

bodka13
23. aug 2009

dobrú nocku 🙂 ...a ja že ťa do pracovne láka 😀 😀 😀

hasleerka
23. aug 2009

ahojte, no vidím že už tu nikto nie je ... prišla kámoška tak sme doteraz sedkali, trochu sme aj konačik pohli, dúfam, že zajtra nebude hlavička bolieť

renka9
autor
23. aug 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

preco, preco, preco...................nemam sil......... 😢 😢 😢 😢

zomrel mi dedko..... 😢

o pol deviatej vecer....v spanku.....bola som mu truhlu vyberat....nevladzem ☹

nezaspim....tak sedim tu, co mam robit...MM je na nocnej...

andreah70
24. aug 2009

Dobré ránko

Renka úprimnú sústrasť 😢 😢 je mi to hrozne ľúto 😢 😢 😢
ja viem že je to ťažké, ale musíš sa vzchopiť ☹ ☹

aadula
24. aug 2009

dobré ránko

rnka 😔 😢 je mi to ľúto, úprimnú sústrasť, ale jemu je už určite dobre, ono to prebolí, len treba na to čas ☹

emily333
24. aug 2009

dobre ranko .Renka uprimnu sustrast 😢

lilu18
24. aug 2009

sup na prvu str.

Renka ☹ ☹ ☹ uprimnu sustras. ☹ Reni az chces plakat vyplac ,pomoze to a ber to tak ze mal peknu smrt,netrapil sa ,v spanku umrel a tiez sa dozil pekneho veku...Teraz je to cerstve ale zvladnes to. a my sme tu pre teba 😲 😲 😲

aadula
24. aug 2009

halo je tu niekto?

boli sme s Paťkou v meste...len sme asi zle urobili, že cez obed..som postretala kopec kolegín a nevedeli sme sa z miesta pohnúť 😀 😀

jalao
24. aug 2009

renka, tiez sa pripajam, uprimnu sustrast, niekto sa narodi a niekto prave zomrie. ☹ ☹ ☹ najblizsie dni budu tazke, drz sa. Ol.

andreah70
24. aug 2009

ahojte, adi aspoň si si na živo poklábosila 😀 ja som už doma trošku som krik porobila, lebo detičky ešte o 12,30 ležali v posteliach 😠 a v byte ako po výbuchu, tak upratali a Nika išla na masáž a do sauny a Domko sa presunul k PC 😀

emily333
24. aug 2009

ahojte monecne doma od rana bola som na rehab. mam tri procedury -magnet druhe neviem a tretia vyrivka a tam je velka nadoba a tak som tam hupsla aj pravu rucicku ved bola vytazena za ten mesiac 😀 mm ma poslal kupit nejaky olej samozrejme som kupila zlyy tak som sadala do auta a isla vymenit este ze som mala blocek 😵

renka9
autor
24. aug 2009

dakujem 😔

zuzadlo
24. aug 2009

ahojte babulky
renka : Odda sa zit pre vsetko ,co zivot dava.Pre tuzby ,lasku i snenie.hoci zivot znamena bolest a oci su zarosene.prijmi uprimnu sustrast aj odo mna

cica13
24. aug 2009

Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pukankyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....posielame vam s Iwuskou nadherny horuci slnecny pozdrav, mame sa uz konecne fajn, David mal vcera teplotu, Natalka bola dnes na zubnej pohotovosti, tak verime, ze nas uz nic zle nezastihne........ani vas necitam, lebo tatulo chce robit prevody.....tak sa nam tam majte, ideme dnes grilovat rybky na plazi, kto bude mat chut, nech pride.

papaaaaa, ja sa vam este ozvem!!! 🙂 😎 😎 😎 😎

andreah70
24. aug 2009

ahooooooooooooooj cicuš a iwuš prajem príjemnú grilovačku, mňam hneď by som išla za vami 😀

nech vás choroby a iné neduhy už obchádzajú 😉

aadula
24. aug 2009

ciculiiiiiiiiiiiiiiiiik 😲 😲 ahojteee večer sme tam ako na koni 😉 užívajte si to tam

andreah70
24. aug 2009

adi naštartujem metlu stavím sa v Leviciach pre teba a ešte stihneme rybičku teplú 😀 😀

bodka13
24. aug 2009

renka 😔 úprimnú sústrasť...je to smutné a v prvé dni veľmi ťažké,ale pekné spomienky ti ostanú

čakajtéééé máááá,aj ja idéééém za Cicou a Iwkou 😀 😀 😀 😀

cica13
24. aug 2009

Babulky, este som sem mrk, stahovali sme s tatulom nejake fotky, chcela som vam rozposlat, ale nedosli mi, co mi zo svojho mailu poslal ☹ snad sa to este podari......

no utekame z tejto restiky, je tu internet zadarmo.....nech nam rybycky nepojedia.
Je nas tu aj s Iwuskinimi a nasimi znamymi 17 ludi 🙂 🙂 🙂 🙂

Renka...uprimnu sustrast!!!! 😢 😢 😢 😢 😢

emily333
24. aug 2009

aj ja stem ist na grilovackuuuuu 😵

zuzadlo
24. aug 2009

haloooooooooooo,je tu niekto?

zuzadlo
24. aug 2009

zase nikto ☹