Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
1. sep 2009

ahojte, ja mám rada aj šúlance aj granadír..tak čo si vybra? 😀

dnes som šúlance nerobila..doobeda som okná umyla a tak sme mali len vypražanú cuketu a patizon s varenými zemiakmi a sáčkovú polievku 😅

o chvíľku čakáme návštevu, bratranec s rodinkou..má ročného synčeka, tak som zvedavá ako sa mládenci zahrajú 🙂

netmona
1. sep 2009

aadulik,,ja tiež, také roboty ako odmraziť lednici 🙂 ,,a ukladačky v skriniach.....tak prijemne bafkanie sa s rodinkou 😉

marianka79
1. sep 2009

bože tu to frčí musela som o tri strany dozadu aby som našla svoj posledny príspevok tá robota 😠 furt len tam som a zo života nič mnam mnam dobre čítam vyššie že šúúúúúlance mne už škvŕka v bruchu zožrala by som teraz aj tie písmenka na monitore 😀

netmona
1. sep 2009

marianka,,,no veru,,fičí to tu lebo nas je dosť a tak musíme písať čo, ako ,prečo , začo načo 🙂

hasleerka
1. sep 2009

ahojte, včera som sa nestihla ukázať, tak vás idem poprečitovať

hasleerka
1. sep 2009

no lilu som rada že som ti dobre poradila 😉

my sme dnes pizzu robili, mm si rozkázal a moja mama ma tak vychválila až mi to bolo trapné, ved bola len obyčajná, ale mojej mame hrooooozne chutila

marianka79
1. sep 2009

a najhoršie sa odpovedá na otazku"prečo??" Tak prečo ma dnes moj neobjal a prečo sme sa povadili prečo sa ludia vlastne vadia a prečo pre blbosti PREČO??? ☹

marianka79
1. sep 2009

ježiš musim sa už íst najest len chutky mi tu robíte

hasleerka
1. sep 2009

marianka sa neboj ani mm ma neobjal ... a my sa doma nevadíme, to sa len ja vadím 😀 😀 😀 ... takže žiadne prečo ... život je krásny aj tak 🙂

marianka79
1. sep 2009

ale cítim sa sama ☹ a je mi smutno 😢

hasleerka
1. sep 2009

ale marianka nebud smutná máš predsa syna na ktorého si isto pyšná ... no a ked ste sa pohádali, zase sa budete udobrovať a to je pekné nie??

marianka79
1. sep 2009

no udobrovat ano ale len z mojej strany aj ked on urobil chybu teda robí ☹

hasleerka
1. sep 2009

marianka všetci chlapi sú rovnaký a my hold sme také blbé že im furt odpúšťame, asi to tak má byť 😀 😀 😀

netmona
1. sep 2009

jaj dievčata ja to už riešim tak,,problém? skôr ako MM otvorí ústa, tak začnem,,ved to je moja vina, vidíš jaka si ved M za nič nemôže, on robi všetko supeer,,,,,,no ked sa ozve,,,odpovedám: áno je pekne vonku, maš pravdu chod si zapáliť,,,proste mimo 😅

marianka79
1. sep 2009

jááááj dopapala som rybičku-pečeného pstruha mnam a teraz sa pojdem vyventilovat von hurá do obchodíkov urobím si niečim radost a bude dobre ešteže max neni zavretý cez sviatok 😀 😉

emily333
1. sep 2009

ahojte my sme dnes mali halusky z kapustou 😵

andreah70
1. sep 2009

ahojte všetky sviatkujete 😕 akosi je tu ticho 😨

emily333
1. sep 2009

ahoj este asi robia posledne detaili pred školou-školkou 😵

andreah70
1. sep 2009

no tých mojich dvoch to nejako netrápi, nejaké posledné detaili, 😀 😀

emily333
1. sep 2009

😀 😀 aj u nas je to tak este ani nevie co hodi na seba 😠

aadula
1. sep 2009

ahojte
moja tu mala kamošku..a hádam hodinu riešili čo si oblečú 😝

emily333
1. sep 2009

adulik a aj vyriesili? 😀

aadula
1. sep 2009

emily, 😝 našťastie áno 😀 ale v detskej bolo plno handier..a že si nemá čo obliecť 😠 a potom je narvaná v kuse skoro v tom istom

cicuš by už ordinovala 😀 a iwuš iste ordinuje doma 🙂

aadula
1. sep 2009

začínam byť trošinku nervozna, ešte že som dosť unavená, tak dúfam, že zaspím...zajtra ráno ideme do tých jasličiek na hodinku

andreah70
1. sep 2009

aj ja už ordinujem 😀 keď mi vypli primu

emily333
1. sep 2009

jeej do jasliciek drzim prsteky aby sa tam samkovi pacilo 😉

andreah70
1. sep 2009

adulka držím Samkovi palce aby to zvládol 😉 a aj tebe 😀

aadula
1. sep 2009

ďakujem vám, asi potrebujem takéto slová na povzbudenie..ale asi aj tak budem revať..ani nie teraz ..ale ked na celý den tam ostane

aadula
1. sep 2009

som mojho malého bubinka dnes 1x ostrihala strojčekom, má to kadejaké ..ale aj ja sa len učím 😀 a pri uškách dosť porotestoval, ale nožničky nechce ani vidieť..nemôžeme si ani nechty pred ním strihať, sa jeduje a odtláča nám preč ruky, nech dáme preč nožnice 😀

andreah70
1. sep 2009

aj ja strihám Domka od malička strojčekom a v posledné roky už aj mm.........normálne už mám v tom prax 😀