Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

netmona
9. sep 2009

ahojte,,emily vidím že, si nebola moc nadšená z toho vybavovania,,,

bodka13
9. sep 2009

ahoj net 🙂 ...ako sa má škôlkar 😕 😔

adul...si si nasadila odvykačku od koňa? 😀 😀 😀

bodka13
9. sep 2009

no idem ja trocha euráčov minúť 😀 😀 ...lebo chladnička prázdna a chlapi hladní 😠
...a mali by sme behnúť aj na nákup,lebo od piatku ideme chatovať 😵 😵 😵 ale to mi zase bude za vami smutno až do utorku ☹ 😢 😢

večer som túúú 🤐 cmuky-cmuk 🤐

aadula
9. sep 2009

emily, a čo to? kamoška sa neskoro ozvala?

bodečka, sa iste tešíš a ani si na nás nespomenieš 😀 😉 veru musím odvykať bo potom ťažko bude 😝 , ale asi budem mať hlavu inde..nie na koňovi 😝

emily333
9. sep 2009

no mala financny problem a tak som behala ze jej kamoskami pre eurace a este aj za nou do prace a potom isla som jej vyplatit elektriku ☹

tatolu
9. sep 2009

Emily, ešteže má Teba a tie kamošky, čo jej požičali 😉

Čo sa stane, keď som na MMB zrušila záväznú objednávku na jednu hračku? Bude tá mamina na mňa veľmi naštvaná? Ono, som si ju chcela kúpiť pre seba, lebo spievajúci Tom hral nejakú melódiu od M.Davida. Tá hračka bola najdrahšia so všetkých objednávaných a ešte aj pošotvné si zapýtala 2,20 Eur. Ostratní pýtali od 1,40 do 1,60 😒 . A to boli aj väčšie hračky 😕

emily333
9. sep 2009

tatolu ja som jej nepozicala uz som sa naucila 😉 taky cas aj ja mam financnu krizu 😵 no mozno ta mamina trosku pozuri ale prejde ju to 😉

iwusska
9. sep 2009

adulka ☹ ale nam tu bude bez teba smutno, takze ziadne zvykanie nebude 😢

iwusska
9. sep 2009

a este som zabudla Saminkovi posielame cmuciky, nech si rychlo zvykne cmuuuuuuk 🤐

zuzadlo
9. sep 2009

ahojte hviezdy,prepacte, ze som sa rano prihlasila a ani sa nerozlucila,ale prisla mi neocakavana navsteva a potom som utekala ku doktorke

moje deticky v skole to je este strasne,teda erik este reve,ale dnes som isla s nimi sama a erik sa trosku zkludnil-nevyjednavala som s nim a nic podobne ako mm 😉 ,zato mi ucitelka povedala, ze lenka sa uz v triede bije 😠 ,tak uz vidim, ze budeme nosit poznamocky,ale ze su velmi sikovny,esteze to 😀

aadula
9. sep 2009

iwuška si zlatíčko ..ďakujem 😵 odovzdám mu, už sa bojím zajtrajška ☹ no čo ...vydržala som aj horšie veci, zvládnem aj toto 🙂

zuzi, ahoj, však sa možno len bránila a akurát ju učiteľka vymákla 😉

zuzadlo
9. sep 2009

tusim pozerate ☹

zuzadlo
9. sep 2009

adulik,aj ja posielam cmucik 🙂

a lenka sa nebranila ,ona to zacala,ale co uz ,hold mala byt chalanom 🙂

emily333
9. sep 2009

zuzi ahoj no aspon sa nudit nebudes 😉 moj janko sam od seba zobral azbuku ze sa ide naucit pisat lebo uz maju prvy rok KRJ -to jest konverzacia ruskeho jazyka no som zvedava dokedy vydrzii 😀

aadula
9. sep 2009

zuzi odovzdám 🙂 mojmu bubáčikovi malému

emily on budet govariť po rusky? charašo 🙂

lilu teraz ma napadlo, že som ti ani neodpovedala...na angline som niektoré veci vôbec nerozumela..spustila to tam na nás a mali sme reagovať haha 😀

zuzadlo
9. sep 2009

emily,to mas pravdu🙂,veru sa nebudem nudit,len uz mi zacala aj vyrusovat-harju sa so spoluziackou cez hodinu,ale tak ja som nebola ina 😀

emily333
9. sep 2009

no moj uz pre istotu sedi sam a v zadu uz treti rok ale zeby prestal vyrusovat sa mi nezdaa 😀

aadula
9. sep 2009

emily, si myslím, že na II. stupni už málokto nevyrušuje 😝 , tie deti si robia už čo chcú....to kedysi my keby sme toto robili...tak sodoma komora 😅

lilu18
9. sep 2009

gooool 😀

emily333
9. sep 2009

veru gooool 😀

andreah70
9. sep 2009

ahojte, emily aj môj sedí sám ale úplne vzadu nemôže lebo nosí okuliare a nedovidel by a vyrušuje tiež 😠

lilu18
9. sep 2009

adulka..tak ty mas odvykacku??? uz som sa tu na teba pytala..a neboj anglina ti pojde,len si musis zvyknut .. 😵

cica13
9. sep 2009

Aduli...len skus sem nenakuknut....tak si to pojdem s tebou osobne do Levic vybavit.... 😀 😀 😀

zuzadlo
9. sep 2009

no my sme veru tiez vyrusovali,tak sa nemozme divit,ze to robia aj nase deti,ale myslela som ze v prvej triede ma to este necaka

zuzadlo
9. sep 2009

cicus ,pekne foto 😉

aadula
9. sep 2009

🙂

aadula
9. sep 2009

tak ja o život ťukám a potom mi to neodošle 😠

lilu, mala by som si nadbehnúť lebo od budúceho týždna tu veru nebudem toľko vysedávať 😀

cica, vyskúšame? a prídeš ma kuk do LV 😀 😀 😀

aadula
9. sep 2009

idem ja do hajan, dnes toho bolo na mňa dosť..ma hlava bolí, dobru noc 🙂

cica13
9. sep 2009

Zuzi...diky.... 😵

Aduli...ty sa co usmievas? Som to vazne myslela... 😀 😀 😀

zuzadlo
9. sep 2009

adulik, dobru