Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
30. sep 2009

hasli neboj,vyberiem zarubnu🙂,tak venovala a uz aj slabikovali a nasi uz aj pekne spajaju slovicka,som na nich naozaj pysna,len nech im ten elan zostane 😀

zuzadlo
30. sep 2009

idem od vas,mm ma vola,treba sa mu venovat 🙂 ,papa

andreah70
1. okt 2009

dobré ráno 🙂

emily333
1. okt 2009

dobre ranko 😉 andy si ma dnes predbehla 😵

bodka13
1. okt 2009

ahojte 🙂

cica13
1. okt 2009

Dobre ranecko, kde steeeee????

Bodecka, si sa snad nescemerila z tej pizze? 😀 😀 😀

iwusska
1. okt 2009

krasne slnecne ranko 😵
bodka si mi ale narobila chute s tou pizzou 😝 😝 😝 my sa chastame zajtra, lebo uz sme si zvakli ked maju babulky sviatok tak sa kona pizza

lilu18
1. okt 2009

Ahojte..u nas rozvoniava rizoto,takze na obed kto ma chut..sup sup okolo 12 tej sa podava 😀

iwusska
1. okt 2009

boze pisem jak tatar...chystame a zvykli malo byt 😠 😀

lilu18
1. okt 2009

iwus// 😀 my sme rozumeliiiii..neboooj 😀

bodka13
1. okt 2009

nie 😀 ale mám nervy od rána 😠 ....ako keby som mala málo starostí ešte aj morča musím pozorovať...dnes ho Davidko ráno pestoval a keď ho išiel dať do klietky tak sa zvrtlo a vyšmyklo sa mu z rúk ☹ ...kvíkalo a pišťalo a Davidko spustil taký plač a krik "čo mu je? mamííííí....ja nechcem aby umrel" že som aj ja mala slzy v očiach...no a aby to nebolo také jednoduché tak bolo 7:45...tak teraz sedím a pestujem ukvíkané morča

lilu18
1. okt 2009

bodecka ☹ a co sa mu stalo?/ neprezralo sa?

bodka13
1. okt 2009

nie Lilu ☹
David ho mal v posteli a potom som im kázala aby ho dali do klietky a išli sa nachystať do školy...a keď bol asi krok od klietky tak si morča zmyslelo vyhodiť zadkom a malý ho neudržal tak padlo na zem asi z 1m...ja som to nevidela,iba som ho počula pískať a povedali,že dopadlo na chrbátik ☹

lilu18
1. okt 2009

obeeeed 😀

bodka// ☹ uz je prasiatku lepsie?

bodka13
1. okt 2009

vyzerá že ano 🙂 ...keď ho vyberiem z klietky tak sa pritúli a mrnká si ako mačiatko,obhrýza mi nechty a chce prehryznúť šnúrku na telefone 😀 ...len keď ho dávam do klietky nechce zísť z ruky a predtým skákalo,asi sa dobre vylakalo 😒

obééééd 😀 😀 😀

lilu18
1. okt 2009

tak asi to bude len tym laknutim..to bude ok 😲 posielam prasiatku cmucik 😲

a co mame u bodkovcov na obed?/ lilu uvarila rizotko, postruham vam na vrch eidam?? a co k tomu? uhorku? 😝

bodka13
1. okt 2009

dojedáme rôzne druhy 😀 😀 😀 ...dnes sme ako v reštike 😀

1/ pizza 2/ bryndzové halušky 3/ kura na šťave s haluškami

lilu18
1. okt 2009

hmm...aspon si mozes vybrat..u nas len chces alebo nie 😀

cica13
1. okt 2009

Lilu prosim si aj syrecek postruhat a ak mas cviklu, tak sikovno ju otvor! 😀 😀 😀

lilu18
1. okt 2009

hm,s cviklou to bude horsie ☹ ale dam si aj ja ked mas doma 😀

cica13
1. okt 2009

Lilu mam.....tak ti nalozim....ty naloz to rizoto 😝

bodka13
1. okt 2009

😕 😕 😕 nikto nie je doma ? 😀 😀 😀

idem sa učiť písať ☹

papa večer 🙂

aadula
1. okt 2009

ahojte 🙂

bodečka, ach chúďatko morčiatko ☹ Paťka sa minulý týždeň tiež vyplašila..máme korytnačku a malá ju má v detskej tak aby ju Samko nedočiahol...a mala v akvárku kamene a tie v noci tlačila...tak sme jej kamene vybrali a korytnačka (.mimochodom sa volá Stela.. 😀 takže v sobotu oslavujeme 😀 😀 😀 😀 ) a asi z toho ostala zmetená...skoro dva dni nechcela nič jesť 😝 , ale už si zvykla..má tam jeden veľký kameň čo si vie vyliezť a tam robieva lastovičku 😀

aj ja chcem pizzuuuuuuuu

aadula
1. okt 2009

😅 a zas som tu sama

aadula
1. okt 2009

mala by som žehliť...nechce sa niekomu namiesto mňa? že by som vám to poslala 😉

aadula
1. okt 2009

a inak mi už začína prepínať...stále som mysľou v práci...čo som "možno" pokašlala...a čo nie...a vôbec neviem vypnúť... 😝 poraďte čo mám robiť? ach ešte aj v noci sa mi z prácou sníva ☹

emily333
1. okt 2009

adulik nielen tebe prepina ja sa zobudim v noci ze zas mi treba ist pre majstra 😀 uz nech to mame hotove bo zcvoknem 😠 😠 , tak rehabku uz mam ukoncenu a teraz mi treba este za dokim na chir. zbehnut na kontrolu

renka9
autor
1. okt 2009

ahojte, dobry vecer, kde ste????

aadula
1. okt 2009

som dožehlila...a aspoň, že emily je tu 😉 malý išiel spinkať s ockom, tak môžem ťukať...vy asi ordinujete a panelákujete

lilu18
1. okt 2009

adulka ahooj ja nie som pri tv 😀