Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
11. nov 2009

hasli ty furt robis chute s tymi palacinkami 😝 😝 😝 😝
stupidq6 vitaj, ako tak pozeram tak mas za sebou 2 porody a 4 deticky 😵 😵 😵 tak to mate doma urcite veselo a piata bambulka na ceste 😵

stupidq6
11. nov 2009

Baby ďakujem 🙂 áno iwusska doma máme veselo 😅 hľadam nejaku fotku 😉

hasleerka
11. nov 2009

iwus no čo keď si mm rozkázal ... sme boli v nedeľu u susedky na ne, jeho sme nezavolali tak mu bolo asi ľúto ... už ich chcel včera ale to si zase hviezdy rozkázali na večeru špagety, tak som musela urobiť im ... ale nerobila som podľa lilu, spravila som syrovú omáčku a moooooooooooc cesnaku ... tak boli aj dobré aj zdravé

iwusska
11. nov 2009

mnaaaaam 😝 😝 😝
ja som prave dopiekla, sice len bublaninku, ale aj ta potesi 😵 😀
stupidq6 / boooozeee ako sa ten tvoj nick tazko pise 😀 / ty mas termin presne ked ma moja maminka narodeniny 😵

stupidq6
11. nov 2009

iwusska nevedela som aký si mám dať tak mi dcéra poradila 😅 inak sa volám Silvia tak ma môžte aj tak oslovovať 😉

iwusska
11. nov 2009

tak sissi to sa uz pise lahsie 😀

stupidq6
11. nov 2009

😀

hasleerka
11. nov 2009

no sissi to je už super, už ťa aj vidíme ... iwus dobre si to vymyslela že sissi, lepšie ako ja som napísala stupi

iwus tuším nám prišla sissi robiť chute na toho syna ... inak kedy si mala 36???

renka9
autor
11. nov 2009

ahoj stupidg sissi 🙂 , vitaj

ako sa tu rozrastame, a same babetka idu k nam... a to som cakala, ci niektora z nas starych nezahlasi babetko 😵 😀

renka9
autor
11. nov 2009

sisa, no na tej foto nevyzeras, ze mas 36 😉
ty mas 2x dvojicky?? 🙂

stupidq6
11. nov 2009

hasleerka 36 som mala 10.10 🙂 ja mám tušenie,že naše 5 dietko bude chlapček aj keď nám ultrazvuk povedal,že dievčatko neviem prečo mám také tušenie 😅

renka9
autor
11. nov 2009

hasli, este mame palacinky??? 😝 😝 😝

stupidq6
11. nov 2009

Renka ďakujem 😅 tak trošku sa o seba starám aby nebolo vidno koľko mám 🤐 😀 áno mám 😵

renka9
autor
11. nov 2009

ta obdivujem, ze si sa dala na piate 🙂 , ale aspon mas opatrovnicku Nikolku 😉

iwusska
11. nov 2009

sissi ty si ale kocica 😨 😨 😨 😵 to si fotena s tymto poslednym?
reni mozno aj z nas niektora ohlasi radostnu novinu 😵 😀
hasli vesam pradlo, pridas sa? ci ty len s cicou vesas 😀

hasleerka
11. nov 2009

renka jasné nech sa páči, nakladám ... aj šlahačku???

sissi aj moja Miška má zrovna vtedy narodky 😵

stupidq6
11. nov 2009

Áno to su najčerstvejšie fotky asi týždeň dozadu 🙂 Nika je super pomocníčka a aj Jakub pomôže 😵
Ďakujeeeeeem pekne 😵 vraj sa podobám na Daru Rolins 😅 😀

zuzadlo
11. nov 2009

ahojte hviedy,nestacim vas stihat, zase mam brigadu tak lietam kade tade,plus este deti,tak vas akosi zanedbavam☹

vitam novu tvar🙂

hasli,gratulujem k brigade,ako sa ti paci? dufam, ze to je v pohode,drzim palce

zuzadlo
11. nov 2009

neviem ako vam babulky,ale strasne pomaly mi nacitava kon☹

hasleerka
11. nov 2009

iwus asi len s cicou, lebo periem doobeda ... ale neboj keď budem robiť, budem prať aj po večeroch, tak budem vešať aj s tebou 🙂

zuzi dík za gratuláciu, ale ešte nebrigádujem ... v sobotu si idem pre zmeny ako budem fičať ...

sissi veru som prvý moment myslela že sa k nám dara rolins pridala 😉

hasleerka
11. nov 2009

zuzi mne ide v pohode 😉

zuzadlo
11. nov 2009

prepac,ale nestiham naozaj citat,neviem kde mi hlava stoji,rano do prace,cez den upracem, potom po deti do skoly,ucenie a znova praca,pridem vecer a ,detomvecera, sprcha a podobne, ved to ponate kazda jedna🙂

ale samozrejme ti hasli drzim palce,nech si spokojna

hasleerka
11. nov 2009

zuzi pre mňa je hlavné, že vypadnem z domu a zarobím trošku euráčov ... veď ja ti potom zavolám čo a ako ... a čo tvoji, zdraví sú už konečne, už si užívajú školu???

stupidq6
11. nov 2009

hasleerka ďakujem teda 😀 pridala som nejake foto 🙂

hasleerka
11. nov 2009

sissi sú úžasné, strašne krásne, okaté, brčkavé ... cmuk na spapanie 😵

zuzadlo
11. nov 2009

hasli,lenka uz isla dnes prvy krat a velmi sa tesila,v piatok sa maju fotit so slabikarom, tak sa vytesuju,no ale lenka ma dalsie atb,lebo mala velmi zle vysledky moca,ale hadam to uz bude dobre🙂

hasleerka
11. nov 2009

chúdatko a cíti sa aspoňi lepšie ... no ja som sa tiež vytešovala, ked sa išli fotiť ... moja má peknú pamiatku za 9€

emily333
11. nov 2009

na chvilku s avzdialim a vy uz tolko popisete 😉 vitaj sisi ste riadne pocetna rodinka 😵. to mi tie babenky robia naschval z tehulkovanim? 😀 😀 a ja uz steeem 😵 😵

stupidq6
11. nov 2009

hasleerka ďakujeeeeeeeem 🙂

renka9
autor
11. nov 2009

hasli ale to ma moja doktorka sama volala, na preventivku, asi pred mesiacom, ked som bola marod...tak som isla, a dnes som tam zabila tristvrte hodiny 😠

hasli, dik, za palacinky, ano, slahacky poprosim, velaaaaaaa, ja si pridam este aj jahodky 😝
dnes som bola v kniznici, ked mam to dlhe volno, budem citat po veceroch...teda chcela by som... mm mi zrovna vcera hovoril, ze ked sme nemali internet, ako som citavala dlho do noci 😒