Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
4. dec 2009

Jej Emily a doma Ťa chlapi spoznali 😔 😉

No mm vravel, že všetky deti poobede spali, ale sa mi zdá, že spali séce traja, ale on s dvojkami a Luky asi tíško ako myška robil blbosti. Mi tu zjape a nevie sa vmestiť do kože 😒 . No ešteže je o pár minút 19.00 😉 😝

iwusska
4. dec 2009

haloooooo, kde ste vsetky????? 😨

emily333
4. dec 2009

ja som tuu ale uz hodinu si upravujem farmu

iwusska
4. dec 2009

avoooj tak ako sa citis vynovena? 😵

bejbyna
4. dec 2009

Ahojte babule 🙂 Konečne som sa dostala aj k PC 🙂 Mám tu toho veľmi veľa malá slečna síce stále len spinká ale veľkáči mi v poslednom čase dávajú zabrať 😝 Simču pustili včera z nemocnice spadla zo schodov a udrela si hlavu na štastie nič vážne len pár modrín,narazené zápestie na pravej ruke v nemocke bola týždeň najskôr si ju chceli nechať len na pozorovanie lebo nevyzerala moc dobre 😝 hlavne málo jedla,pila stále ju triaslo ako keby mala horúčku a točenie hlavy ktoré neprestávalo samozrejme aj boesť hlavy a tak no tak jej robili vyšetrenia RTG,CT a všetko možne CT naštastie v poho RTG-zle točenie hlavy mala z chrbtice ktoré mala už aj pred prázdninami opäť nastupuje na rehabilitácie takže najbližší mesiac je doma 😝 Neviem ako chce doberať učivo veď ju nechaju prepadnuť 😔

iwusska
4. dec 2009

bejby ahooooj, dlho si tu nebola ☹ vsetko najlepsie k dnesnym meninkam, nech mas uz len same prijemne starosti 😵
som rada ze sa ma Simonka lepsie, musela si mat dobre nervy...dufam ze uz bude vsetko v pohode...a daj boztek bublinke 😵 mala si jej dat meno Ruzenka, ked stale spinka 😀

bejbyna
4. dec 2009

🙂 Ďakujem veľmi pekne 😵 no nervy som mala poriadne hlavne keď mi zavolali jej kamošky s plačom,že ju vzala sanitka a nič nevedia 😒 ja som bola s malou sama doma spala som nevedela čo robiť 😝 to bo, stres 🙄 a potom keď som ju videla 😔 uf ur radšej na to ani nemyslieť bublinke dám pusku idem of pá 😉
Ozaj pozdravuje aj sissi tí stahujú malý sa držká ozve sa keď sa bude dať a ja tiež tak pá 😉

iwusska
4. dec 2009

drzkajte sa a pozdrav sissi 😵

tatolu
4. dec 2009

Bejby ahoj a pozdrav aj Sisi, nech si dáva pozor a nepremáha sa moc. 😔

Emily, dokedy chceš farmu riadiť. Však už nechaj tie úbohé zvieratká aj vyspať 😅

aadula
5. dec 2009

ahojte 😉

ja som si včera bola vylepšiť náladu s kamoškami v jednej kaviarni 😀 Dali sme sme dobré červené vínko a veru dobre padlo, trošku si povyraziť

som si trošku upratala, vôbec sa mi do ničoho nechce pustiť..., ale však ešte je druhá polovička dňa predomnou 😀

andreah70
5. dec 2009

ahojte 🙂

tušim všetky upratujete 😀 bohužiaľ aj to treba 😠 ja ešte periem záclony potom ich len vyvesím a vyrážame s deťmi na superstár /ani sa mi moc nechce pri predstave toho davu čo tam bude 😒 / ale čo by človek neurobil pre radosť svojho potomstva 😀

včera som bola s Nikou trošku na kultúre, synovec mal vystúpenie k 35. výročiu súboru tak sme boli v divadle kde mali to vystúpenie

Bejbyna Simonke skoré uzdravenie 🙂

renka9
autor
5. dec 2009

ahojte kamosky 😉

cizmy mate vypucovane? 😀
my ideme s deckami do TT na mikulasa, o piatej ma byt na radnici. Na mikulasa sme boli vzdy doma, a cakali ci k nam nejaki pridu. Ale dnes sa mi nechce trcat doma, a vykukat mikulasov z okna.Mam konecne volno a chcem si ho uzit 🙂 🙂 🙂

iwusska
5. dec 2009

ahojte 😵
KRÁSNEHO MIKULÁŠA VÁM ŽELÁM 😵 😵 😵
sa tesim vecer na varene vinko a prskavky 😵 😵 😵

renka9
autor
5. dec 2009

ahoj iwi 😉
tak vecer bude romantika? 😉

renka9
autor
5. dec 2009

iwus, aj moje zajtra vystupuju 🙂 . Pre skolu mali vystupenie uz vo stvrtok, ale bola som v robote, takze som ich nevidela. Ale na zajtra sa tesim 🙂 🙂 🙂 .Angelika hra trpaslika- Smieska 🙂 , ma tam aj jednu vetu--- A kde sa podel moj svetrik?--- 🙂 , No a Kristinka tancuje Popolusku, a tanec na Zlatu priadku. 😉 . Tak vecer ma caka natacanie vlasov na natacky Kristinke. 😉

tatolu
5. dec 2009

Ahojte, k nám k stromčeku príde Mikuláš zajtra o 16.00 😉

Už som zo školy doma. Skúška je za 1 😵

aadula
5. dec 2009

jeej fakt..aj som zabudla...užite si aj vy s deťmi Mikuláša 😵 😵 Samino mali v jasličkách včera... , že patril medzi najodvážnejších 😀 ..niektoré deti sa báli ... u nás že bol včera na námestí...že prišiel na motorke 😀 moderný mikuláš 😝

renka, potom nafoť babuľky..nech si ich aj my kukneme 😉

tatolu
5. dec 2009

V Poprade sa Mikuláš spúšťal po iníé roky lanom z veže kostola 😵 . Ktovíe, či aj tohto roku. Musím sa spýtať brata 😕 Tiež netradičný spôsob príchodu 😀

iwusska
5. dec 2009

renka tak ti zelam aby si mala zajtra krasny kulturny zazitok 😵 😵 😵
🤐 Tak ja som sa vcera naslzila, deticky boli uzasne, mali oblecene biele kosielky az po zem, vzadu nalepene kridelka - boli anjeliky a Misenka aj sama recitovala, som bola hrda a dojata zaroven 😵 😵 ked budem mat cas hodim foto 😉

emily333
5. dec 2009

Bohateho Mikulasavam prajem 😉 konecne som trosku na pc . doobedu sme nakupovali mikulasov poobdede som umyla jedno okno a chcela som dat vianocnu vyzdobu ale opravovali sme mm stromcek co hraje ale mame zly dapter tak nic z toho 😒 potom nam bol kamos nainstalovat antivirus a uz je po mojej robote o chvilku ideme ku kmotrovcom nosit mikulaska a ja mam vsade bordel ale uz to necham na zajtra

cica13
5. dec 2009

Ahojte Mikulasky 😀 😀 😀

Ja som si aspon obyvackove okna umyla, kym David spal, zajtra doumyvam kuchynske a v detskej, deti idu zajtra k mame , tak budem mat na to klud....a nastastie nemusim prat a vesat zaclony...lebo my zaclony nemame 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
5. dec 2009

iwuška 😵 Mišenka musela byť hrozne zlatá, si ju viem živo predstaviť 🙂) sa teším na fotky 🙂 ja som tiež plakávala pri Paťušiných vystúpeniach 😅 , potom som to riešila tak, že som ju točila na kameru...to bolo isté, že nebudem buliť 😀

cicuš, máš to dobre zadelené...a potom v pondelok môžeš mne prísť poumývať 😉

emily, tak idete Mikulášov robiť? aj u nás bol môj brácho..ale bez munďúra...len balíčky doniesol..a čakám ešte švagra..a našich

cica13
5. dec 2009

som vam zabudla popriat:

♥ ♥ ♥ K R Á S N E H O M I K U L Á Š A !!!!!!! ♥ ♥ ♥

😲 😵

zuzadlo
5. dec 2009

ahojte dievcence,zelam pekneho mikulasa

dlho som tu nebola a som tu opat na skok,lenku stale bolia uska a nevieme sa dopatrat z coho,najskor z anginy hnis, potom uz bolo ako tak dobre,ale stale bolesti,dr vravela, ze to ma zo soplikov podtlak a preto tie bolesti,hrdlo ma stale zapalene,v pondelok ideme na vyter z hrdla a pravdepodobne nas dr posle opat na krcne ☹ ,nestiham vas ani citat,ak som premeskala nejake meninky ,narodky a podobne, tak sa ospravedlnujem a dodatocne zelam vsetko naj

zuzadlo
5. dec 2009

musim ist ku lenke,tak pa

emily333
5. dec 2009

tatolu blahozelam k 1 som vedela ze nas nesklames 😀 este mikulasujete?

cica13
5. dec 2009

k nam dojde Mikulas az v noci....takze az zajtra Mikulasujeme.... 😀 😀 😀 a v podstete mikulasa je aj tak az zajtra 😀 😀 😀

emily333
5. dec 2009

aj moj janko zajtra mikulasuje dostal pred hodinkou didiaden lebo sa mi z niecoho obsypal a uz zalomil 😵

aadula
5. dec 2009

aj u nás ten domáci mikuláš az ráno príde 🙂 , ale takí tí ostatní už chodili cez deň 😀

mne bude tak zle...som pred chvíľkou jedla huspeninu...mi mama doniesla..a teraz tu ďobem hrozno 😝

emily, nejedol pomaranče či mandarinky?

andreah70
5. dec 2009

ahojte u nás už Mikuláš chodil 🙂 normálne tí moji pubiši dostali vianočnú náladu a začali zlepovať reťaze a vyzdobovať si izbu 😀