Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
2. jan 2010

dobre ranko MI hlasi slnecno ale aj veterno 😀 ja som vcera tiez nic tazke nerobkala 😀 no ale dnes uz pracka a umyvacka maka na plno 😵

doseti
2. jan 2010

tak u nás začína snežiť a je riadna kosa 😒

renka9
autor
2. jan 2010

hasli, ale byt na Novy rok v chlieviku to tiez nieje bohvieco, potom aj cely rok??? 😕 😀 😀
vysavanie jednej izby nieje taka namahava cinnost 🙂

hasleerka
2. jan 2010

no reni tak to je síce tiež pravda ... tak my sme preto radšej ani doma neboli 😀

ale dnes už všade prach vytretý , povysávané, idem prádlo zavesiť a ešte hodiť dalšie pranie

lilu18
2. jan 2010

ahojte tak u nas pada sneh a jasne ze sa hned aj topi ☹ ☹ ☹ bacoriny vsade 😠

sisi..no paradny dar si dostala za porod 😵 ..mozes tu s nami klabosit od rana do vecera 😵

aadula
2. jan 2010

ahojte, aj u nás je veterno a začína byť chladnejšie 🙂

slonisko jeeej aj ja sa chcem stretnúť s cicoucami ☹ , snáď sa nám to raz podarí 🙂

my sme boli s Paťkou trošku v meste, malého som zatiaľ vzala k meme, sú celkom dobré výpredaje už ...ale podľa mňa to len začne..napr. nike botasky za 22,50 € len škoda, že nemali o pol čísla väčšie..trošilinku ma tlačili , ale v nay sme kúpili strojček na vlasy pre chlapov..tak aspoň niečo..a obzerala som kamery..chcela by som len tak únejakú menšiu...

lilu18
2. jan 2010

ahoj adulka..tak u vas su vypredaje v nay?/no my sme tam kupovala medzi sviatkami chladnicku a ziaden vypredaj ani zlavy ☹

aadula
2. jan 2010

lilu ahoj 😵 tak ešte nie sú bohvie aké zľavy..., ale niečo už je pozlacňované, že vraj tak zvykne byť, že hodinka nay..a vtedy hodinu je pozlacňované všetko na polovicu, ale myslím, že ja také šťastie nebudem mať, že by som prišla vtedy 😀

stupi...ja som asi zabudla pogratulovať, tak naprávam to a prajem Vám veľa zdravíčka a mliečka 😉

aadula
2. jan 2010

ja pevne verím, že tak ako na Nový rok nebude po celý rok..bo Samo nespal...a ja som bola hrozne nervozna celý deň z toho, že som bola nevyspatá 😀

lilu18
2. jan 2010

tu zlacnenu hodinku v nay nechcem vidiet ani zazit 😀

idem nieco porobit asi vyskusat ako perie nova pracka 😀

aadula
2. jan 2010

lilu tak to veru treba vyskúšať 😉 Mne treba povysavať a umyť podlahu a kúpelku..len keby sa mi chcelo ako sa mi nechce, tak to mám dávno porobené 😀

iwusska
2. jan 2010

sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ku nam prisli oneskorene Vianoce 😀 😀 😀 😀 take velikanske chumace padaju, sa decka vytesuju, ten napadnuty sneh zbieraju do vedier, vraj im ujo postavi bunker....len skoda ze ujo o tom este nevie 😀

zuzadlo
2. jan 2010

tak poslite sneh aj do ba,tu je hrozne,leje,snezi a strasne fuci 😠

aadula
2. jan 2010

u nás zatiaľ len fučí a fučí..a som naštvaná, čo nám na jeseň okná menili, tak v kuchyni nám ho už 2x bol nastavovať a normálne mi záclonu kýva 😠

zuzadlo
2. jan 2010

adulik, treba znova volat,pokial su v zaruke,to naozaj cloveka nastve,ked si das kopec penazi a odvedenie stoji za figu

emily333
2. jan 2010

adulik mozno dali asi malo tej peny na tesnenie 😠 😠 😠 ja som uz vyhajkana a vecer ideme aj konecne aj mm na disco 😵

zuzadlo
2. jan 2010

tak emily prijemnu zabavu 🙂

emily333
2. jan 2010

zuzi dakujem ale vcera sme ho asi hodinu prehovarali aby konecne z nami niekam siel ale na ples ho prehovarat nemusim nastastie 😉

lilu18
2. jan 2010

iwus..jupiiiiiiiiiiiiiiii..uz k vam letiiime celaa rodinaaaaaaaaa 😀 dufam ze bunker je uz postaveny 😀

adsulka ☹ to co?reklamujte

inak aj ja som 😠 pracka skace po celej kupelke..som ju vypnut musela 😠 😠 😠

lilu18
2. jan 2010

emily ako super..ja chceeem..no mm nikam nedotiahnem ☹ pekne to roztocte .. 😀

iwusska
2. jan 2010

lilu bunker postaveny a decka tam strcili naseho kocura 😀 tak vas cakame 😵
a ked ti skace pracka treba vycentrovat nozicky, povedz ujovi Henovi, urcite opravi

tatolu
2. jan 2010

Ahojte dievočky 😉
Hádam sa niekedy aj pripojím k diskusii. Teraz som iba tam priskočila k PC a mm už teraz zazerá 😔 😀

aadula
2. jan 2010

ahojte, my pozeráme ten film posejdon..sa bojííííím

hašli môže byť, že som ťa videla v nejakom albume, že narodeninová párty?

zuzadlo
2. jan 2010

adulik,tak sa pritul k mm a bat sa uz nebudes 🙂

zuzadlo
2. jan 2010

haloooooooooo,kde ste?

aadula
2. jan 2010

radšej sa pritúlim k Samkovi 😉 😀

bodka13
2. jan 2010

😕 všetky asi chrapkáte ....alebo ste v pracovni 😉 😀 😀 😀

...idem trošku pozrieť telku z kresielka a potom 😔 ,lebo zajtra zase do roboty 😒

Cicuškovci a Iwuskovci aj nám pošlite sniežik 🙂

hasleerka
2. jan 2010

ahojte kočeny ... adulka a kdeže si ma videla ja som sa ešte nie ... tie babule sú šikovné že už urobili fotky, boli sme na silvestra s deťmi blahoželať ... inak k tým oknám skús dať sviečku na parapetu či ti fúka, lebo aj mne sa hýbu záclony ale to od radiatora teda ja si to tak myslím

my sme si dnes dali prechádzku ku známym sme k nim prišli ako snehuliaci ... teraz je vonku asi -2, tak dúfam, že ten sniežik vydrží

cica13
2. jan 2010

Halooooooo, haloooo....zasa nam snezi, zajtra budeme odtialto odchadzat asi na retaziach 😀 😀

Vypili sme teraz s Iwus flasu vajcaku.....a momentalne Iwus rozmrazuje plny sakel korbacikov v mikrovlnke.....slane na sladke...asi sa uz dototo..... 😀 zduta som ako prasa 😀

hasleerka
2. jan 2010

mňam baby hodte aj po mne korbáčiky, 😉