Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
19. jan 2010

Iwus, asi stále. Od mala má slabšie ruky od Táničky. Normálne ju však používa. Teraz ma napadlo, že keď chodil po 4, tak jednou rúčkou sa posúval na lakti 😔. Vtedy som to nepokladala za zlé.
Doktorka vravela, že momentálne má asi 4 deti v pozorovaní, čo sa bude diať ďalej. Ak by veľmi vážne dieťa malo problémy s rúčou, rieši sa to operatívne. V piatok pôjdeme na rentgen a uvidíme 😔

iwusska
19. jan 2010

moja tak drzim palce...cmuk

doseti
19. jan 2010

ahojte
no ja ked mám nervy,čo je skoro stále,tak práve vtedy musím jesť a samé somariny...dobošky,sladkosti a tak... ☹
keby to bolo opačne tak som vychudnutá 😉
teraz som taká,,trochu pribratá,,...ešte nemám nadváhu...mne to ide všetko do brucha,a to sa dá jedine cvičením odstrániť a to sa mne nechce 😖

a čo varíte? ja chcem robiť palacinky ale nemám vajce,poslala som mm kúpiť...a pol.hrachovú s párkom 🙂

dnes máme rodičko v škole ale predtým ideme na očkovanie tbc...takže potrestaný už bude dopredu 😀 😀 😀

lilu18
19. jan 2010

sup na prvu str

mame francuzaky..kto si prosi su na stole 😝 😀

tatolu.. ☹ snad nic vazne..

iwusska
19. jan 2010

lilu a ty mas co na obed? 😨 😕 😀

cica13
19. jan 2010

Lilu ma omasteny chleba 😀 😀

lilu18
19. jan 2010

veru ☹ mam aj grahamove tycinky 😀 😀 😀

cica13
19. jan 2010

Lilu co chces, taky obed nema hocikto... 😀 😀 😀

lilu18
19. jan 2010

😀 jasne..ponuknem Ta??alebo radsej tie francuzaky?/a co maly?lepsie?

hasleerka
19. jan 2010

čafte kukám že som prišla neskoro už asi z obeda nič neostalo??? lilu dúfam, že si mi aspoň na dezertný tanierik nechala 😀 😀 😀

ja môžem ponúknuť zase chleba s vajíčkovou nátierkou ...

lilu18
19. jan 2010

fotkyy..nas sniezik dnesne foto

mnam ten chlwbik si poprosim ja taku natierku nerobim posli recept..zemakov je plny plech 😀

hasleerka
19. jan 2010

lilu to ani žiadny recept neni, len som vymiešala maslo, cibulku, vajcia na tvrdo, trošku horčice - rozmixovala a soľ ...

hasleerka
19. jan 2010

lilu už aj ti nakladám ... Vivi je zlatučká v sniežiku ... máte tam super domček, to máte nejak vo dvore???

hasleerka
19. jan 2010

nejde miFB 😠

lilu18
19. jan 2010

kolko vajec do pomazanky??

hm..mne ide fb

ten domcek je o ul.dalej mame tam takeho rezbara a kopec vyrezanych postaviciek tam ma..deti sa tam radi hraju

emily333
19. jan 2010

ahojte tak dnes som bola na skolskej inspekcii no ale ci daco poriesia neviem lebo povedali keby aj detom dali dotazniky aj tak nenapisu pravdu ☹ presla som 4 skoly a nakoniec ho na jednu zoberu 3.2 nastupuje tak uz som trosku kludnejsia 😉 maju tam vsade kamerovy system tak uz nebude Janko tak vystrajat aspon si myslim .este som bola na jeho skole lebo mm mi volal ze mam predvolanku a tam mi p.riaditel oznamil ze on vysetroval deti a ze jeho triedne nikdy nic take nepovedala ale potesila som ho ked som mu povedala ze odchadza inde no smutna sprava je ze ta 2z chovania bude no ale co uz 😠

bodka13
19. jan 2010

😕 nikto?

Emily tak si aspoň niečo vyriešila 😉 ...no a 2 zo správania malo aj veľa známych ľudí z našej smotánky 😉 nič si z toho nerob

zuzadlo
19. jan 2010

zdravim hviezdy,prisla som z rodicka,deturence budu mat same jednotky na vysvecku 🙂

emily,aspon niecosi vybavila 😉 a z tej dvojky si nic nerob,ako bodecka pisala,koli tomu sa svet nezruti 🙂

emily333
19. jan 2010

jeej zuzi tak to maju supeer 😵 😵 len tak dalej 😉 ved ani nerobiim ved mamina prave volala ze byvali americky prez fajcil travu a kam to az dotiahol 😉 😉 len dufam ze janko si nenajde taku moniku 😀 😀 zajtra idu baby do skoly tak idem aj ja nech uz mam aj ja skusku z ekonomiky za sebou a trosku bude pohoda 😵

andreah70
19. jan 2010

kočky tu už tušim všetko spí tak vám prajem dobrú noc 🙂

hasleerka
19. jan 2010

lilu to tak od oka ... ja som dala tri ale bude málo pomazánky mm ich moc lúbi

juj už ste asi všetky išli haji ...

emily no a čo dvojka??? ja mám jeden príklad, spolužiak najväčší grázel v triede (tým nechcem povedať žeby tvoj Janko bol) dnes sa má super, bavia ho počítače, spolumajitel pc firmy, myslím že aj super otec

ja zajtra na rodičko nejdem bo musím do práce, menila som smenu, najprv z rannej ma prosila kolegyna na medzismenu a potom zase iná že na poobednú ... tak naše vysvečko bude prekvapenie ... ak budem básniť o špagetách tak máme samé 1 - slúbila som Zuzke že ju pozvem

andreah70
20. jan 2010

dobré ránko 🙂

emily nič si z toho nerob, dúfam že Jankovi bude na novej škole lepšie 🙂

hasli máš pech netreba chodiť na rodičká lebo človek sa tam len vytočí 😀 😀 ale ty máš asi poslušnú dcéru tak u teba to neplatí 🙂

my sme zasa včera riešili že Domina ☹ chalani pred školou zbili a zguľovali, prišiel s plačom, že už nechce ísť do školy, tak dnes si zobral mobil že zavolá keď bude odchádzať a mm ho pôjde počkať, ešte že je škola od firmy len cez cestu, lebo riešiť niečo z učiteľkami nemá vôbec význam 😠

emily333
20. jan 2010

dobre ranko MI hlasi snezenie 😉 joj ten mm ma uz na rano vytocil bol na poste ale su davky tak je tam plno ludii a tak mi tu nechal seky a ze mam ist do MI na postu ze seky musia byt dnes vylatene ja mu na to ze az o jedenastej idem sak niesom sprosta ist teraz do mesta a ostat tam do obedu alebo sa vracat hned domou joj či je niekedy mudry 😠

hasleerka
20. jan 2010

dobré ránko hlásim krásny výhlad z okna, sniežik a slniečko svieti

andy zatial je Zuzka poslušná, ale už pomaly začína papuľkovať, musí mať posledné slovo, pomaly ale isto začína predpubertiakovať

emily a čo si to nedáš strhať z účtu ak sú to pravidelné šeky alebo internetbanking ... no ja mám poštu síce blízko ale aj tak sa mi tam nechce chodiť

emily333
20. jan 2010

no ked my na ucte mame malo on dostava eurace na ruku tak zatial mu to tak vyhovuje 😉

hasleerka
20. jan 2010

tak to hej to by bolo zbytočné zase ichnosiť do banky

idem zachvíľu do mesta, mama si zmyslela novú záclonu do obyvky tak jej idemkúpiť

emily333
20. jan 2010

heej haloo si robite srandy ze od rana tu nik nebol? ja som bola v skole a maaam 2 z ekonomiky 😉 a uz sme sa dohodli ze vysvecko pojdeme oslavit ku kamoske 😉

andreah70
20. jan 2010

halooooooo kde ste všetky 😕 😕 ja že sa idem trošku k vám odreagovať od toľkých papierov a tu je ticho 😕

už ste všetky v pracovniach 😀 😀

zuzadlo
20. jan 2010

andy ja nieeeeeeeeeeeeeeee,ja nepacujem 😀