Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
29. jan 2010

no moja svokra volávala Mišku že mišurka ... no len som prevrátila oči, som jej ani nič nevravila, ved som s nou nebola často ... ale ked to niekedy moja mama zahlási, hned má vypindané

cica13
29. jan 2010

Doseti, mas ty vtipalku svokru 😀 😀 😀

hasleerka
29. jan 2010

dievčenôčky /dúfam že som to dobre vyskloňovala a nedáte mi 5/ pôjdem ja pomaly haji aj zajtra je deň a treba voľačo robiť ... dobrú nôcku

cica13
29. jan 2010

dobruuuuuu!!!

doseti
29. jan 2010

a volá sa Heľena (šaľena vychodňarka) 😀
kto je z vychodu?...

nič som nepovedala...sranda musí byť...

doseti
29. jan 2010

dobrú noc 😔

cica13
29. jan 2010

Doseti...toto si budes musiet u Emily vyzehlit 😀 😀 😀

bodka13
29. jan 2010

😀 😀 😀 ...no som zvedavá aký trest jej Emily vymyslí 😀 😀 😀

dobrú noc večernice 🙂 ...kto chce môže prísť zajtra na koncert Tomáša Bezdedu a v nedeľu bude Rytmus a Tina 😉 o 16:00 😵

doseti
29. jan 2010

jeziš to kde vy žijete?...u vás furt nejaké celebrity...že Rytmus,Tina...aj ja chcem 🙂

emily je normálna,však to neni moja svokra 🙂

doseti
29. jan 2010

a o koľkej tak emily vstáva...?sa mi začne ráno čkať 😀 ...ešte v spánku 😀

bodka13
29. jan 2010

Doseti dobehni k nám do Nitry 😀 😀 😀

ale už vážne idem haji 😔

doseti
29. jan 2010

v Nitre som bola 2x,už dávno,spolužiačka tam chodila na vš 😀
teraz je zima a deti sú malé tak zatiaľ mám domáce väzenie(MD),nechodím nikam
idem aj ja už 😔

slonisko
30. jan 2010

Dobre rano 🙂

zuzadlo
30. jan 2010

breee ranko 🙂

cica ,aj ja som dala preto meno erik a lenka ,lebo inak sa im ani neda povedat 😉

andreah70
30. jan 2010

Dobré ránko 🙂

Renka ale Dominik je šiestak preto má tú chémiu v piatej ani on nemal 😀

ja som už pokúpala tie naše zvery a pôjdem variť, poobede Nika hrá za dorast tak pôjdem trošku povzbudzovať 😀

večer prídem 😉

zuzadlo
30. jan 2010

andy,dobre povzbudzuj,nech to vyhraju 🙂

aadula
30. jan 2010

ahojte, idem si vás prečítať..u nás zas sype tá perinbabka 😝

emily333
30. jan 2010

ahojte my sme Janka viezli do spoluziaka a tak uz sme urobili uz aj nakup 😉 no doseti peknee o nas zmyšlas 😠 ale ked vecer ulejes tak sa hadam pomeriiime 😀 a fuj Heľena to znie hnusne to musis pekne vyslovit bez mekčena asi Vam na stredku dam rychlokurz vychodnarčiny 😀

aadula
30. jan 2010

ako Vás tak čítam, fakt na každej škole a už nehovorém o tom, že v každom meste sa tie deti inak učia..., je to divné, že to nie je jednotné 😕

bodečka, prídeme si zarappovať 😀 nedá..nedá..to sa nedáá 😀 😀

My sme dali mená Patrícia a Samuel, že ich tak budeme aj volať..haha...nevoláme...volám ich tak hlavne keď neposlúchajú 😀 to už Paťka vie, že je zle keď ju tak oslovím 😉

renka9
autor
30. jan 2010

ahojte, uz sme vysankovani, angelika uz skusala aj lyze 😵
my Kristinku volame Kristy, neznasam ked jej niekto povie Kika, na to som veeeelmi alergicka.Vtriede su 3 Kristiny, tak uz ked boli prvaci som im vysvetlila, ze nieje kika 😀 .
Angelike, hovorime iba Angelika 🙂 , mm jej zacal hovorit ked sme prisli z porodnice Andželina, alebo Angie, ale som ho hned zrusila, ze ked jej tak bude hovorit, tak okamzite idem na matriku menit meno na Viktoriu 😀 , jua som totiz Angeliku nechcela, ale Viktoriu 😉

aadula
30. jan 2010

renka, tak si to s ním vyjednala teda 😀 Mne sa tiež páčila Viktoria ked sa mala Paťka narodiť..ale mm nechcel Viktoriu..on chcel Jarmilu 😅

cica13
30. jan 2010

Haloooo 😀 😀 😀 😀 je tu este niekto???

cica13
30. jan 2010

Aduli...preboha, ze Jarmila.....to ho ako napadlo??? 😀 😀 😀

ja som pobalila veci, cakame , kym sa David vydrochme a ideme na zahorie, mamina to tam isla vykurit a volala, ze nech dojdeme uz dnes, ze je tam veeeeela snehu, povodne sme chceli az zajtra za nou dojst 😅

renka9
autor
30. jan 2010

ciculik, tak si to uzite 😵
ja uz by som mala tiez zacat balit, ale jak sa poznam, tak zacnem balit v pondelok vecer 😀

cica13
30. jan 2010

Reni diky...vy si uzite hlavne tu lyzovacku.....ale to dovtedy este spolu "budeme" 😀 😀

aadula
30. jan 2010

ja čakám tiež kým sa malý zobudí..ešte som periny na sušiak dávala..som dnes prezliekla 😝

reniii ach ako vám bude fantastickyyy 😵 😵

cicuš...sa mu páčila vtedy hargašová 😀 😀 😀 ..ale jemu sa aj teraz páči to meno 😅

aadula
30. jan 2010

tým nechcem uraziť žiadnu Jarku.... 😉

cica13
30. jan 2010

Adi,aj ja som sa chystala prezliect periny, ale ked tato rozhodol, ze ideme ta het...tak kaslem na cele periny 😀 😀 😀

Adi...a mal aj plagaty Hargasovej na stene??? 😀 😀 😀 😀 😀

cica13
30. jan 2010

Cafte...odchadzam....vecer kuknem z mobilu 😅

tatolu
30. jan 2010

Ahojte vospolok, už som pár krát začala písať, ale vždy mi prišiel pomôcť aj Tomík a to by ste nevedeli vylúštiť.
Mm som teraz nakázala, nech sa im skúsi aj trošku venovať 😉