Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

slonisko
5. feb 2010

myslite že len vy kukate? 😀 😀 😀

bodka13
5. feb 2010

tak ja prídem kukať zase večer 😉 😀 😀 😀 😀

hasleerka
5. feb 2010

no vy kukučky a písať bude kto???? 😒 😒 😒 ja večer neprídem, bo ráno vstávam do práce, tak pôjdem skoro haji haji ..

cica13
5. feb 2010

kukuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
5. feb 2010

kuk 😉

aadula
5. feb 2010

ahojte kukučky 🙂 🙂 🙂

hrozne sa teším, že je koniec týždňa, lebo mi už na grc zo všetkého bolo ...ja už chcem ísť do Oščadniceeeeee 😀 😀

popíjam kávičku, tak si vás čítam...potom letím na AJ 😝

hasleerka
5. feb 2010

jéj vy sa máte, vy idete do Oščadnice????

tatolu
5. feb 2010

Práve premýšľam ako to tu s plánovaním dovolenky ustalo. Hodím kuk a čo nevidím o Oščadnici sa píše 😕 😀

emily333
5. feb 2010

ahojte uz som doma boli sme pokupit este nejake doplnky ne zajtrajsi ples 😉 a doobedu som bola z drahym na zakazke 😉

zuzadlo
5. feb 2010

aj ja uz chcem ist do Oscadnice a priamo do chaty Kamilka 😉

zuzadlo
5. feb 2010

som dnes tak napalena, ze keby som vam to napisala, tak mi ani neuverite,namiesto ranajsieho makania doma,sonm behala po dr 😠 ,co som stihla akurat sa mi len pracka vrtela

andreah70
5. feb 2010

kuk, kuk 😀 😀 😀 ja sa priznám ja tu dnes kukám prvý krát akosi nebolo v robote kedy 😖

ja by som išla do Očšadnice aj teraz je tam dobrá lyžovačka 😀 mali sme zorganizovať aj zimné stretnutie 😀

hasleerka
5. feb 2010

zuzi a čo sa stalo ked si behala po dr,?

bodka13
5. feb 2010

no Zuzi ja som bola doma a ani len práčka sa mi nevrtela 😀 😀 😀

zuzadlo
5. feb 2010

hasli ani sa nepytaj,rano je to sice na dlho ale aspon v kratkosti:,rano bolo vsetko v pohode isla som do prace a potom som isla doma makat, zostalo mi zle,mala som tepov 220 a na hrudniku ako keby mi niekto sedeel,ja som sa sice snazila tvarit ze nic,ale mm ked ma videl ,tak mi volal sanitku,dorazili po pol hodke 😠 ,mala som tlak70na 50 a uz 260 tepov,vzali ma do nemocnice -predtym som si zbalila veci ze idem do nemocnice,vedela som ako som dopadla pred prvou operaciou,na antolskej ma prijal dr-nebudem sa vyjadr4ovat,lebo by som musela skaredo nadavat, povedal mi ,ze v prvom rade som OBEZNA 😠 A PO DRUHE JE TO Z PREPRACOVANOSTI,no uznajte,mam terz momentalne 62kg a 171 vyskua som obezna,povedal mi ze sa mam setrit a poslal ma domov

hasleerka
5. feb 2010

moje nervy že obézna a to by potom akože čo povedal mne, že už idem prasknúť 😠 😠 😠 ... tí doktori tu už vôbec nie sú pre nás 😠 😠 😠

zuzadlo
5. feb 2010

hodila som mu spravu do tvare a s prepacenim som ho poslala do riti a pytala sa ho ci takto lieci kazdeho

na to som volala dr ,ktora mi vybavovala operaciu a povedala som jej co sa stalo,tak si ma hned zavolala,spravila mi vysetrenie,povedala ze je to na lezanie do nemocnice a hrozi dalsia operacia,lenze ked som jej povedala kto ma v nemocnici vysetroval,tak zahresila aj ona -pretoze s nim spolupracovala

povedala ze odkedy je v politike tak je to .....nebudem to tu pisat co presne

tak mi vravela ze mam prist v nedelu a uvidi co sa bude dat robit,prepacte mi zdravotacky,lebo to nespada na kazdeho,ale nase zdravotnoctvo stoji naozaj za velke ... 😠

cest vynimkam, nechcem sa naozaj nikoho dotknut

zuzadlo
5. feb 2010

je mi naozaj na zaplakanie a to nevravim o tom ako sa citoim zdravotne,ja som mala naozaj pocit, ze to je moj posledny den v zivote,uz mi je lepsie,ale ked si na to spomeniem, tak by som vrazdila

emily333
5. feb 2010

och boože ty doktory 😠 zuzi len vegetkuj ak sa dat aspon trosku 😉

zuzadlo
5. feb 2010

emily snazim sa som v posteli a na notase,ale ked si to premietnem, tak mi je naozaj do placu,keby som bola ako hypochonder,ale prave naopak,nepripustam si ziadnu chorobu a nakoniec si aj tak za debila 😠

andreah70
5. feb 2010

no teda Zuzi čo je to za magora 😠 sa ti nedivím že si naštvaná, len sa moc nestresuj lebo aj to ti robí určite zle

zuzadlo
5. feb 2010

andy to mas pravdu,ale uz je lepsie, len ma to vytocilo az do nepricetna, co by povedal naozaj obeznemu clov eku, ze nech sk...e?tu naozaj nejde o to kto ma aku vysku a vahu,ale ako sa citi a am ho aj vysetrit ako sa patri,ved si platime zdravotne a nie ze povie ze clovek je obezny6 a pritom obezny nie je

bodka13
5. feb 2010

tak s tou obezitou to doktor poriadne prehnal 😠 😠 😠 ...ale to že je to z prepracovanosti je asi aj pravda 😉 mala by si sa šetriť a podľa tvojho rozprávania sa mi zdá ,že stráááášne veľa pracuješ-zvládaš zamestnanie a ani doma sa nezastavíš....niekedy keď to čítam tak mám normálka výčitky svedomia lebo ja nerobím ani polovicu toľko čo ty a tiež mám toho dosť...tiež ti verím,že potrebujete,tak ako aj všetci,€ ...ale prachy nie sú všetko,hlavne sa šetri kvôli drobcom 😉 🙂

zuzadlo
5. feb 2010

pisem ako hotentot,ale som naozaj nastvana,teda uz tak velmi nie,len ked ma videl mm doma,tak mna sa spytal ci mi nesibe, ze som sa pytala domov,ked som mu to vysvetlila,tak penil aj on

tatolu
5. feb 2010

Oh Zuzi, aj Tebe by už padla dovolenka a nie iba tie 3 dni, čo plánujeme 😔

zuzadlo
5. feb 2010

idem od vas babenky,papa

aadula
5. feb 2010

obézna? to ja som maxi potom 😀 😀 😀 Dnes je asi blbý tlak..mohlo to byť aj z toho...mne pár krát zatočilo dnes hlavou 😝

aadula
5. feb 2010

lilušik, som si teraz vivku mrkla..zlatá 🙂 malá snehulienka 🙂 🙂

emily333
5. feb 2010

kam ste zduuchli uz aj panelak skoncil 😉

tatolu
5. feb 2010

ja len mrkám, čo nové a idem k mm posteľ zohriať 😉