Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
18. feb 2010

anooooooooo 😝 😝 😝 😀

cica13
18. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀

andreah70
18. feb 2010

tak to by som si aj ja dala mňam 😝 😝 😝 😀 😀

iwusska
18. feb 2010

andy budeme mat 23.5. tak si vitana 😀 😀 😀 😀

emily333
18. feb 2010

mnam rezne salat by bodol ale ja mam iba granadir 😉

tatolu
18. feb 2010

Andy, tak nakoniec menu na 1.sv.prijímanie bude rezbe a šalát?

U nás bol dnes vyprážaný syr so zemiačkami a vajíčková polievka 😉

No a hady sú naozaj iba chladné 😀 Raz nám prišli do školy priniesť na ukážku živé aj s veľkými korytnačkami 😔 a takého velikánskeho pavúka som minule vyhadzovala. Stál si pekne na stene pod oknom. Chvíľu predtým sme dovetrali. Žeby už z vonku prišiel? 😕

aadula
18. feb 2010

ahojte,my sme vstávali o šiestej, takže sa tiež hokej pozeral..ja síce len prvú tretinu a potom som šla do práce..ale som sa smiala...lebo jedna kolegyňa chodila informovať koľko je...síce ja som mala rádio zapnuté..ale druhá koleg. prišla a stíšila ho 😅 😀
a keď tu spomínate tie pavúky a hady...tak ja som dnes tiež zažila také malé prekvapenie..jedna kolegyňa doniesla pre kolegovho kamaráta...také narodené škrečky...akože pokrm pre hada 😅 ..sme tam na to pozerali..no hrozné....ľúto nám toho bolo....brrr

hasleerka
18. feb 2010

no som tu chvíľu nebola a už sú tu rezne a šalátik a mne sa neušlo ☹

ja som bola dnes v obchode len takú rýchlovku kým som čakala Zuzku z tanečnej, tak reku že si kúpim milu, pozerám že tam majú dve ceny 0,33 a 0,39 , prídem k pokladni a tam šup 0,69 ... tak upravili cenu na tých 0,9, som žiadala nech mi láskavo dodržia tú cenu 0,33 nakoľko ju tam majú uvedenú ... no máš ho vidieť, vraj ked nechcem, že to môžem vrátiť ... ale som už na ten obchod hrozne nasratá, už sa to stalo viackrát, že nemajú poriadne ceny, tak sa pôjdem sťažovať ... v hypke vraj musí predavačka doplatiť ten rozdiel

zuzadlo
18. feb 2010

ahojte dievcata 😉
vidim, ze sa tu preberala pliaga 😀 ,cicus,ja hada tiez neznasam,brrr,skor pavuka,ale ja neznasam ani mys,mam zazitok z detstva

andreah70
18. feb 2010

veci zbalené, auto naložené, lyže na streche ráno môžeme vyraziť 😀 len to počasie ma s...e 😖 pôjdeme o 7 chlapi frflú že neuvidia hokej

ešte vysmážam rezene aby sme mali keď dorazíme a nemuseli hneď niečo kuchtiť

tatolu
18. feb 2010

Andy krásnu dovolenku.
Neboj, ak bude pekne a dobre, aj ten hokej oželejú 😉

emily333
18. feb 2010

krasnu dovču prajem 😉 ja som bola vratit pozicane knihy pre janka od kamosi a akosi sme za zatarakali co sme si neuvedomili ze sme sedeli tri hodky v kuse 😀 az mi drahy volal ci este nema na jazyku pluzgiere

hasleerka
18. feb 2010

andy užite si pekne dovču ... emily toto ja poznám také zakecanie, idem čosi vrátiť susedke a neni ma dve hodiny ... xixi a mobil nechám doma

emily333
18. feb 2010

nejak tu uz prestavame chodit ☹

andreah70
18. feb 2010

kočky díky 🙂 majte sa pekne ozvem sa asi až v stredu pa a dobrú noc 🙂

lilu18
18. feb 2010

peknu dovcu aj odomna Andy

a teda ste mali peknu temu//pavuky ,hady.... 😀

bodka13
18. feb 2010

😕 😕 😕 asi už spíte,aby ste boli svieže na zajtrajší hokej 😀 😀 😀

tak idem aj kuknúť čo je v telke 😉 ...keby som sa neozvala tak driemkám v kresielku 😀 😀 😀

tatolu
18. feb 2010

nespím 😉 ale už idem.

doseti
18. feb 2010

no u nás prší už od obeda,tak to budú super prázdniny ☹ ...doma zavretí ☹

dievčence však ja mám arachnofóbiu,tak o pavúkoch ani muk 😝 ...ja keď nejakého vidím hned ho musím zabiť,lebo sa bojím,že bude po mne liezť a neznášam ked ho mm zoberie do servítka a ide ho vyhodiť,však on vylezie naspäť po pavučine...hasli ani vodou ho nespláchneš on sa vráti 😝

furt sa každý somnou vadí,že pavúky sa nezabíjajú,že to nešťastie,no ale ja musím zlikvidovať ☹

emily333
19. feb 2010

dobre ranko prajem 😉 MI hlasi zamračene ☹

bodka13
19. feb 2010

dobré ráno 🙂

...všade je samá voda...neznášam takúto člapkanicu 😠 😠 😠

...idem sa tváriť,že varím ale budem nakúkať 😉

tamix
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwusska
19. feb 2010

hip hip huraaaaaaaaaaa, vyhrali smeeeeeeeee 😀

emily333
19. feb 2010

huraaa huraaa 😵 co nam to tu zmazali? ja som dnes taka sikovna aj som poprala aj povesala aj Jankovi basnicky nasla na kubin uz len aby sa naucil 😉

iwusska
19. feb 2010

emily caf 😵
nejaka sikovnica tu hodila link na peticiu proti ockovaniam....ja sa k tomu radsej nevyjadrujem 🤐

renka9
autor
19. feb 2010

ahojte 😵
hura huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 , len tak dalej 😉
andy super lyzovacku prajem 😉

renka9
autor
19. feb 2010

ja som cely zapas nekukala, ale samostatne najazdy som si vychutnala 🙂 🙂 🙂 , aj po samostatnych najazdoch, mm je doma, ide na poobednu, tak konecne sme boli sami 😵 😵 😵 😀 😀

emily333
19. feb 2010

jaaj no aspon mam prehlad 😀 bozinku u nas uz mrholiii ☹ este trosku si ponetujem a idem urobit palacinky 😉

iwusska
19. feb 2010

reniiiiiiiiiiiii, ale ti zavidiiiiiiiiiiiiim 😵 😀
emily u nas svieti slniecko, to som pre andy zariadila 😎 😀

iwusska
19. feb 2010

emily ja som precitala ze potentujem 😀 😀 😀 😀 😀