Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
23. feb 2010

čafte babulky hodila som nejaké fotoečky na FB môžte pokukať 🙂 http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?p...

emily333
23. feb 2010

my sme špionky poniektore sme viedeli 😀 😀

hasleerka
23. feb 2010

veru tak aj ja som už videla 😀 to tie čo sedím furt na FB 😀 😀 😀

andreah70
23. feb 2010

emily, hasli 😀 😀 😀 tušim vás tie hry pohltili 😀 😀 idem zavesiť prvú pračku, ešte ma čakajú najmenej tri 😖

emily333
23. feb 2010

andy odkedy nas cica zdrbala tak sa krotiiime 😀 😀

andreah70
23. feb 2010

už som si prečítala dobre sa do vás pustila 😀 😀 😀

lilu18
23. feb 2010

andy pjekne fotecky,ale tento link co si sem hodila je divny..al mne otvara nieco ine 😕

idem sa donapchavat ,dnes mam tusim v zaludku dieru 😀

andreah70
23. feb 2010

lilu aj mne skúsim ešte raz a keď nepôjde však si to najdite 😀 😀 http://www.facebook.com/andrea.habankova#!/albu...

andreah70
23. feb 2010

kočky dobru idem na kute som normálne zničená z toľkého športovania 😉 ráno musím do roboty 😖

emily333
23. feb 2010

andy dobruuuuuu 😉

lilu18
23. feb 2010

Andy tento link je OK..Mali ste sa dupisne..Aspon podla foteciek.Dobru zienky 😲

emily333
23. feb 2010

aj ja sa lucim sa mi vybija baterka z notasu a nechce sa mi ist pre kabel 😉

hasleerka
23. feb 2010

presne ako píše emily ... ale ja na FB aj dosť chatujem nielen hrám ... odchádzam už dnes skôr aj ja do hajan

zajtra vás neprídem kuk , idem variť švagrovým detičkám palacinky a tie sa mooooooooc tešia

cica13
24. feb 2010

😵 4:3 ole, ole ole oleeé vyhrajeme, vyhrajemeeee....

emily333
24. feb 2010

dobre ranko asi nam kavicku netreba ked uz mame tlak dvihnutí od hokeja 😀

cica13
24. feb 2010

vyhrali smeeeeeeeeeee!

emily333
24. feb 2010

hip hip huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

cica13
24. feb 2010

Andy, pozrela som fotecky, potichucky som vam zavidela, hned by som isla, nam sa tuto zimu nepodarilo ist na lyzovacku...:((

Babulky, zajtra hrame o 4.00, takze nastartujte budiky!...🙂

andreah70
24. feb 2010

ahojte 🙂

ten hokej to bolo trápenie, ale vyhrali sme to je dôležité 😵 😵 😵

Cica však vy máte blízko do Rakúska možno ešte cez prázdniny vybehnete 😉

tatolu
24. feb 2010

Ahojte vospolok 😉
Ráno som si na centrume prčítala nadpis že Slováci sa triasli o víťazstvo no poslednej chvíle. Normálne som sa začala báť, že sme prehrali 😕 😀

cica13
24. feb 2010

Andy, mozno sa cez prazdniny aspon jeden den podari, lebo tatulo ma hrooozne vela robory, tak nemoze zostat cely den doma a cez vikend ho tam nikto nedostane, lebo neznasa davy ludi.... 😀 😀 😀

Vcera som si zasa porevala, baby z nasej stranky DS hodili link na toto : http://www.sme.sk/c/5253875/skupina-na-facebook... az mi zle bolo 😢 😢 😢 😢 😢

iwusska
24. feb 2010

ahojte 😵
andy som rada ze vam dovolenka vysla a hlavne to moje vymodlene pocasie 😎 😀
cicus ☹ je to strasne co dokazu niektori inteligenti 😠 rozum sa zastavuje, ti dawnici ktorych tu tak ponizuju maju toho rozumu viac, je mi z nich na grc 😠 ☹

andreah70
24. feb 2010

Cica teda ľudia sú svine 😠 😠 ako môžu také niečo napísať je to obyčajná úbohosť 😠 😠 😢 😢

iwusska
24. feb 2010

andy pozdrav mi draheho, prave dorazil do Trencina 😀

cica13
24. feb 2010

Presne tak babulky, je to uboheeeee....ja sa s deckom piplem, aby z neho ako tak cosi bolo a nejaky "inteligent" mi ho oznaci za kraturu a parazita......fuuuj, strasne tazko sa mi to vcera citalo ☹

idem od vas, ideme do babyfitu, tam zalezi ludom na Davidovi a tesia sa z jeho pokrokov a vobec ho neberu, ze je ini 🙂 🙂 🙂

iwusska
24. feb 2010

ciculik predsa ta nemoze rozhadzat takyto chudak 😠 ja viem ze sa to tazko cita, ale cmucik je jeden uzasny, dokonaly a jedinecny chlapcek, do ktoreho som sa na prvy pohlad zamilovala a ver tomu, ze urcite stretne v zivote viac ludi, ktory ho budu lubit, ako tych druhych 🤐 🤐 🤐

tatolu
24. feb 2010

Cicuš, také blbé narážky Ťa nemôžu vytočiť. Cmučík je nádherný, krásny, šikovný a veľmi prevyšuje svojou ľudskosťou akéhokoľvek iného človeka 😉

emily333
24. feb 2010

obeeed stručkova polievocka mliečna 😵 suhlasim z tatolu cicuš neber si take blbe reči k srdcu 😠 😠

lilu18
24. feb 2010

ahojte

to co je za ....CICULIK ☹ ☹ ☹ ☹ ..treba nad tym len mavnut rukou.Ved ty vies sama najlepsie aky pokladik mas doma 😲 😵 😵

mame lapacinky 😝

iwusska
24. feb 2010

lilusik ako torticka? ani si sa nepochvalila 😖 😵