Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
28. feb 2010

uz som doma z kostolika 😵

adulik, praveze s tymto mancaftom, aky sme mali teraz na olympiade sme cakali medailu...kedy ked nie teraz...uz takto nikdy spolu nenastupia...a ti mladsi...to je iba taky odvar

aadula
28. feb 2010

reni, ty si šikulka, na ráno si už toľko stihla 🙂

no ja som vstávala s tým, že hneď som zapínala telku a myslela som, že sme tretí...nad Kanadou som moc neverila, že vyhráme, ale nad Fínmi som myslela, že áno...

renka9
autor
28. feb 2010

zas miKristinka vracia...neviem , co jej nesadlo...lebo uz cmula cukrik 😠

aadula
28. feb 2010

reni, nemá virózu? tiež máte prázdniny?

renka9
autor
28. feb 2010

ano, mame prazdniny...ja som aj zabudla, vcera som jej nadavala, ze co sa nejde ucit 😀

cica13
28. feb 2010

Ahooooojte ☹ aaaach ten hokej, Reni, isla som si potom este trosku oci zatvorit, ked banada spala, kukla som este rozhovora s Charom a Demitrom, poutierala slzy a otocila sa na druhy bok 😀

Co sa tyka toho hokeja, aj Filip chcel hrozne chodit, aj ja by som bola rada, keby chodil, urcite by ho to bavilo, ale tu u nas je to sport snobov....stoji to hrozne vela prachov, a kde na to zobrat, a take snobske deticky, ktore to ani nebavi, tak si tak pekne chodia, lebo rodicia cvakaju a myslia si, ze budu z nich mat Demitru 😀 😀 😀

cica13
28. feb 2010

Reni, aj mne sa pred chvilou David vygrcal....ale iba trosku, asi som mu dala skoro jogurt na mlieko ☹

Tu su slubene fotecky zo vcerajsieho vyletu: http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a431448

Aj my mame prazdniny.... 🙂

emily333
28. feb 2010

dobre ranko aj ked smutne pre ten hokej ☹ idem kuk na cmucika 😉

cica13
28. feb 2010

Emily ahooooooj, pod si dat so mnou kavicku!

Idem robit toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23951 😝 😝 😝

emily333
28. feb 2010

cicus super napad trosku oddychu pri vareni nam nezaškodi 😵 fotky su krasne no na živo tam musi byt ešte krajšie 😉

lilu18
28. feb 2010

obeeeeed

kuratko s ryzouuu 😝

cica no som zvedava..daj vediet ako si napiekla 😝 😵

lilu18
28. feb 2010

uz aj fotecky som kuk.krasne su.A to uz len vo vesticke??parada 😵

aadula
28. feb 2010

lilu u nás to čo u vás 😉

cicuš, pěknééé 🙂

cica13
28. feb 2010

Cafte hviezdy, torta je uz stuhnuta.....ale este som ju nerozkrojila..... 😀

Idem robit bryndzaky, sa nam zaziadalo , kuraciu polifcicku sme si pred chvilou nalozili....

Lilusik, bolo celkom fajn vcera, ze stacila chvilu aj vesta, ale potom sa uz schladilo, tak som aj budnu navliekla krpcovi 😀

emily333
28. feb 2010

cicuš uz si rozkrojila tortu? pozeram krasokorčulovanie a nieco sladke by bodlo 😵

cica13
28. feb 2010

Emily...rozkrojila, urezem ti? Ale poviem ti...nic moc...klasicka smotanova je milionkrat lepsia 🙂

emily333
28. feb 2010

uz som si aj tanierik doniesla 😵 no ale lepsie ako nic no ne? 😀

emily333
28. feb 2010

no koniec exhibicie ale este to ide o pol noci dufam ze vydrziim 😉 v aprili by mal byt Plušcenko v KE aj v BA tak urcite pojdem a fufam ze aj niekoho zozeniem aby som nesla sama 😉

aadula
28. feb 2010

emily, moja kolegyňa bola vlani v BA na Pluščenka, že bol perfekný 😵

zuzadlo
28. feb 2010

ahojte hviezdy 🙂 ,konecne sedim,od vcera som makal na obyvacej stene,vcera skladanie, dnes ukladanie veci,potriedila som a kopec aj vyhodila,potom som bola v praci a tam som si tiez vyumyvala pohare a osetrila nabytok prontom,ale zajtra mam volnicko 🙂 ,len musim ist s lenkou na kontrolu,uz je mesiac chora ☹

emily,pridi do ba na pluscenka,pojdem s tebou 😀

emily333
28. feb 2010

ved rozmyslam ze pojdeme vsetky a v oščadnici užbudem frajerovat ako sa mi dlho už pozname 😀 😀 zuzi tak teraz si trosku odychni a ked budem ukladat ja nabytok tak dobeni ku mne 😵 ale to bude asi az o tyyzden

zuzadlo
28. feb 2010

emily,kludne 😉

emily333
28. feb 2010

no hej ale kolko dam na cestu tak si radsej kupim drahšiu vstupenku 😀

hasleerka
28. feb 2010

čaute kočeny ... idem vás kuk, som prišla z roboty skôr, ale ráno zase vstávam ... som aj nasratá, bo ma poslali domov, že neni roboty a pritom by som tak kludne mohla ostať, nuž ale šéfstvo šetrí... 😠

emily333
28. feb 2010

no ta to su hnusaci 😠 horsie ako keby si tam miliony zarabala ☹

aadula
28. feb 2010

no čo ..urobíme trocha ľadu v júni a Pľučšenka si zavoláme do Oščadnice 😀 😀 😀

cica13
28. feb 2010

Aduli...v Oscadnici bude mozno aj v juni lad 😀 😀 😀 😀

emily333
28. feb 2010

urcite by sa tesil takym fanynkam ako my 😀 😀 len chudaci naši chlapy

hasleerka
28. feb 2010

joj o čom ja budem s vami debatiť v tej oščadnici, vy ste samé športové fanúšičky a nebyť toho že mm nedávno kukal modré z neba spred dvoch rokov, tak ani netuším kto je to Pľuščenko ☹

emily333
28. feb 2010

hasli neboj nejaka tema pri flaštičke vždy najde 😀 😀