Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
6. mar 2010

Dievčene, idem od vás.
Peknú nôcku

emily333
6. mar 2010

no dobre u nas sa hovori den pred narodkami viľia 😀 takze dovod na oslavu no co vam ulejem Fernet z tonikom?

andreah70
6. mar 2010

však ani u nás už nezateká, strechu nám robili pred dvoma rokmi 🙂 a aj zateplovali.............teraz už len splácame 😖 my síce bývame na samom vrchu ale my sme len trojposchodový dom takže výťah ani nemáme....viem čo je to nosiť deti a nákupy, ale to bolo už dávno 😀

emily333
6. mar 2010

andy a kto vam teraz nosi nakupy? 😀 😀 😀

andreah70
6. mar 2010

to dávno platilo na deti, ale ja nákupy urobím a potom nechám v garáži pred domom a mm keď príde z roboty tak ponosí, akurát v lete musím ponosiť ja to čo ide do chladničky 😀

cica13
6. mar 2010

Hasli...nejako sa ti v robote zapacilo? Ved mam pocit, ze si na plny uvazok a nie na polovicny 😀

cica13
6. mar 2010

Andy..tu garaz pod domom ti zavidim, hlavne ked balime na dovolenku ☹

zuzadlo
6. mar 2010

idem aj ja od vas,strasne ma bolia oci,tak dobru

emily333
6. mar 2010

zuzi tak cin cin kapurkovuuu 😉

andreah70
6. mar 2010

jééééé Emily ani som si nevšimla že ponúkaš tak ulej za jeden 😀

emily333
6. mar 2010

(___) (___)(___) už sa to nesie bavoračik

cica13
6. mar 2010

Emily supeeer...aspon sa dobre zaspiiii 😝 😝 😝 😝

doseti
6. mar 2010

no my sme na 8 posch.,síce vo výťahu je to 6-tka,lebo začína sa od -1,0,1,2,.,.,.,6 🙂 a tá -1 je prízemie

hasleerka
6. mar 2010

cica to sa len zdá, to len teraz zrazu tri dni a potom celýýýýýýýýýý týždeň voľno ... zas budem s vami vysedávať, mm má nočné

mojenervy, šak som zabudla že som prala, ešteže som šla do kúpelne ... som chytro teraz zavesila

emily som rada že si si vzala moju prosbu k srdcu ... tak cin cin na zdravie nech ťa pán Boh ešte dlho žehná (tak nejak sa to tuším hovorí ) a hlavne nech ti už konečne požehná

doseti
6. mar 2010

čin-čin,ja nechcem...pijem šalviový čaj...tak som kričala na deti večer,až ma bolia hlasivky a som z toho zachrípnutá

emily333
6. mar 2010

dosety nechaj čaj čajom a pi! neboj to prejde ak ešte čin čin druhe kolo 😵

doseti
6. mar 2010

no dobre ako myslíš...ty si vedúca 😀

emily333
6. mar 2010

😀 😀 tak ešte jeden a hajde do hajan lebo aj zajtra treba vydržat pit 😉 ja sa na dnes lučim pa pa

doseti
6. mar 2010

dobrúúú 😵

andreah70
6. mar 2010

emily dobrúúúú ja sa tu ešte musím motať, lebo Nika volala že sú ešte len pri Považskej a neviem či ich porozvážajú domov alebo bude treba pre ňu ísť

cica13
6. mar 2010

No...a uz sa dochlastalo ☹ ☹ ☹ ☹
Tak teda dobru nocku!

Hasli, tak budeme spolu cez tyzden vesat pradlo 😀 😀 😀

cica13
6. mar 2010

Andy, ved z Povazskej to uz neni daleko k vam 🙂

hasleerka
6. mar 2010

jéj andy to je akurát niekde pri mne 🙂

bodka13
6. mar 2010

tak dúfam že Vivke klesla teplota a Nika je už doma 🙂

idem haji,lebo zajtra ma čaká varenie 😒 ....dobrú noc 😔 🙂

hasleerka
6. mar 2010

ja už itež pomaly idem haji, ráno sa postavíme všetky asi k hrncom ...

cica jasné, hned v pondelok ráno zrobím kávičku a pustím točiť práčku ... potom zanesiem kočák do bazáru

andreah70
6. mar 2010

takže ich nerozvezú 😠 😠 mm ide pre ňu dobrúúú poberiem sa aj ja 🙂

tatolu
7. mar 2010

Dobré ránko 😉
Emily k narodkám všetko najlepšie - cmuk na jedno líčko, cmuk na druhé líčko 😉

lilu18
7. mar 2010

Emily vsetucko najlepsie k tvojim okruhlatinam 😲 😲 ..nech sa ti splnia sny a hlavne ten tvoj najvacsi sen ..

Dobre ranko//len na rychlo/mali sme tazku noc.Dakujem za priania k uzdraveniu ..snad uz bude lepsie

emily333
7. mar 2010

dobre ranko dakujem za blahoželania a ta 25 je ozaj krasny vek 😀

aadula
7. mar 2010

ahojte

lilu, dúfam, že Vivke bude už len lepšie 🙂

emily, všetko naj naj. najlepšie ti želám 😵 😵 a do roka proroka 😉

ma začala hlava bolieť...však aj cez dovolenku vstávam pred šiestou ...tak som si neoodýchla..si dnes pripadám unavenejšia...ako keď chodím do práce ... nejak toho bolo dosť...a mm má dnes dennú, tak od rána som sa malému venovala...som si aj ľahla v obyvke a zapla mu rozprávky, ale on vyliezol na mňa a tam skackal 😅 , teraz sa s ním trošku paťka hrá, tak som aspoň polievku posatavila...

my sme zas na 11p. a nad nami ešte jedno je... 😉