Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
29. mar 2010

u nas bol vyked v pohode..az na jeho koniec..od vcera vecera nasa mala ma hlieny a celu noc som s nou prebdela..chuatko,nemohla ani dychat..dnes jej idem urobit taky eukaliptusovy kupel,tak snad jej to pomoze.. 😒 😉

inak cely den tu u nas prsi a este aj ten vetrisko.. 😝

tatolu
29. mar 2010

U nás bolo krásne 😉
O 8mej som mala skúšku, potom som zbehla do Metra, potom po výsledky skúšky a keď som priešla domov, uložila dvojky spať a pravdaže zaspala som s nimi 😉. Potom si mm išiel u mňa vyžehliť, že si hrkol, tak sme boli posedy, krmoviská a soľníky v lese odfotiť - potrebujem k písomnej práci 😉

emily333
29. mar 2010

tatolu blahožellam k skuške 😉

tatolu
29. mar 2010

Emily ďakujem 😵

netmona
29. mar 2010

ahojte,,,
tatolu,,tak prajem aby ti skuška a všetky dopadlo dobre,,,,

netmona
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatolu
29. mar 2010

Netmota, aj ja chcel aby deti dostali ovčie kiahne 😔 , môžeme sa nasáčkovať 🤐 😵 😀 😀 😀
Ináč zlatých chlapov máš doma 😉

hasleerka
29. mar 2010

veru tak bodka, len 4dni idem do práce ... a ani zmluva sa nerysuje ☹ ☹ ☹

tatolu
29. mar 2010

hasli - blbé 😔 - isto je problém aj inde sa popýtať 🤐

hasleerka
29. mar 2010

tatolu ved sa furt kdesi vypytujem, aj nejaké žiadosti som poslala ... no čo budem sa snažiť nadalej, snád sa aj na mňa šťastie usmeje...

andreah70
29. mar 2010

hašli to je fakt máličko ☹ 4 dni

netmona pekní chlapci 😉

u nás Nika kiahne nemala a Dominik keď mal 8 mesiacov dostal kiahne ale mal na celom tele iba 10 vyrážiek, tak aj v karte ma napísane červeným varicela a k tomu veľa otáznikov 😀 doktorka povedala že to môže byť tým že ja som ho v 8 mesiacoch skoro plne kojila / dostával len jeden príkrm/ a on mal protilátky v mlieku odo mňa kedže ja som kiahne mala..................takže je môžne že ich raz od svojich detí dostanú, čo nie je veľká výhra 😖

vodnárka nezávidím počasie, hadam sa na sviatky vyčasí 🙂

emily333
29. mar 2010

jeej netmona krasnych chlopu maš 😉 hašli hlavu hore dačo sa ešte najde 😉

renka9
autor
29. mar 2010

hasli, aj u nas v robote je slaby april, teraz budeme cez sviatky 6 dni doma, a v aprili budeme kazdy piatok doma 😝

emily333
30. mar 2010

prajem krasne slnečne ranko 😉

tatolu
30. mar 2010

Aj ZV hlási krásne slnečno. Dokonca ani hmlu nemáme, čo v tejto kotline býva málokedy 😉

aadula
30. mar 2010

ahojte..akých chlapov..? ja už nič nevidím 😕

hašli, možno len treba vydržať...nechystá sa niekto do dôchodku ?

mne mala Paťka kiahne pred rokom a malý ich nechytil....

tatolu
30. mar 2010

Aadulka - admini zmazali - a nechápem prečo 😕 - je pravda, že Netmona niečo napísala iné a pridala foto manžela a syna, ale až tak mimo témy sa mi to nezdalo 😔

marianka79
30. mar 2010

ahojte možem sa pridat?

marianka79
30. mar 2010

čítam tu niečo o kiahnach moj ich konečne dostal som rada lebo i tak sa mi to zdalo že neskoro

renka9
autor
30. mar 2010

ahojte
moje mali kiahne pred 2 rokmi, malinka mala vtedy 2 roky, tiez som rada ze to mame za sebou 😒

marianka79
30. mar 2010

andreah no to nie je bohviečo ked ich nemala v dospelosti možu byt problémy

mne učitelka poradila ked mu vypukli kiahne aby som mu dala za lyžičku rumu aby ich mal všetky čím skorej vonku a ty kokso do večera bol jak od muchy okakaný 😀

marianka79
30. mar 2010

renka si z trnavy?

emily333
31. mar 2010

jeej mame tu novu maminu vitaj marianka 😉

iwusska
31. mar 2010

vidim ze tu kiahne preberate, mne ich nemala ani jedna a dost ma to stve, cim neskor, tym horsie 😖 v skolke teraz maju, tak dufam, ze budu mat aj tie moje

cica13
31. mar 2010

Ivi, len ich chytte radsej cim najskor, nieze ich budu mat babule v case Oscadnice 😠

tatolu
31. mar 2010

Ahojte vospolok 😉
Vitaj Marianka 😵 - pekné motto 😉 . Vytrvalosť je veľmi cenná vlastnosť - škoda, že mne niekedy chýba - do všetkého sa púšťam veľmi hrrrr 😖

doseti
31. mar 2010

marianka vitaj
moji dvaja mali kiahne ked som bola tehotná s tretím no tak to boli nervy...ani som sa ich nechytala...mm natieral ostošesť...

vodnarky
31. mar 2010

😉 ahojte maminy.. 😉
vitaj marianka 😵
no tak kupel nam zabral,ale teraz leze nieco aj na mna.. 😖 tu u nas snezi ..
😅 😝 ..celkom sa to pocasie zblaznilo..a to som uz poschovavala cizmy atd..mali sme tu predtym totis nadhernu jar.. 🙂
tatolu-blahozelam k skuskam.. 😉
no a co sa tyka tych kiahni,tak dufam,ze mala dostane co najskor..lebo ozaj,cim neskor,tym horsie..

vodnarky
31. mar 2010

heloooou... 😉 😉 😉
tu neni dnes nikto??

iwusska
31. mar 2010

ja so tuuuuuuuuu 😵 ponukam tarhonove rizotko na veceru, ak mas rada tak nalozim 😝 😀
to nemyslis vazne s tym snehom 😠 hes hes my chceme jaaaaaar