Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zanulienka
26. apr 2010

pobre chico 😉 .
my mame super pocasie,teplucko

vodnarky
26. apr 2010

siii muy pobre... 😉 😀 los hombres??no conosco i no lo creo a los homres-pobres.. 😀 😀 😀 😉
to pocasicko ti aj docela zavidim.. 😠 😉 ..my,ked budem chcet sa ist kupat a opalovat,tak budeme musiet ist niekam na dovolenku,lebo tu to nieje mozne.. ☹ ale v pohode..tesime sa zo zivota,tak jak to ma byt.. 😀 😀 😀

zanulienka
26. apr 2010

que mala eres! 😉 .ja by som asi nevedela zit v irsku,nevedela by som si zvyknut na chladne pocasie

vodnarky
26. apr 2010

😀 😀 😀 ..yo no soy mala..yo soy muy lista! 😀 😀 😀
aj nam trvalo,nez sme si zvykli..ale teraz,uz po 5 rokoch to uz prezivame lepsie,ako na zaciatku.. 😵 ale zmena to bola riadna..zo spanielska,kde v lete sme mali medzi 40-50 stupnove horucavy,sup do irska,kde sa tesia,ked je tu 20 stupnou.. 😎 😀

marianka79
26. apr 2010

baby no táák prekladajte neviem o čom píšete 😝 😕

vodnárka to vy tak lietate po svete? zo špan. do írska je riadny skok

zanulienka
26. apr 2010

marianka co sme pisali po espana to iste aj po slovensky,nemboj 😉

tatolu
26. apr 2010

No aj ja sa pridám k španielčine - Yo tengo dinero 😉
Neviem, či som to napísala správne, ale je to jediná veta, ktorú som si po niekoľkých mesiacoch čítania španielčiny pre samoukov zafixovala pred rokom 😝 (Preklad by mal byť: Potrebujem peniaze 😀 😀 😀 )

zanulienka
26. apr 2010

tatolu-ja mam peniaze,potrebujem peniaze-necesito dinero 😉 a ked potrebujem vela penazi-necesito mucho dinero 🙂

tatolu
26. apr 2010

Zani 😝 to je na mňa moc 😉 😀 Niečo ľahšie nemáš v talóne?

tatolu
26. apr 2010

Ináč to je ešte dobre, že som nešla s tým do zahraničia - by teda kukali na mňa ako na šialenú, že čo to do éteru vytrubujem 😀 😀 😀

vodnarky
27. apr 2010

😀 😀 😀 😀 tatolu...ty si dobra...teraz som sa pobavila.. 😀 😀 😀
inak vas zdraviiim.. 😎 😉

vodnarky
27. apr 2010

marianka-medzi spanielskom a irskom bol taky 3 mesacny oddych na slovensku.. 😉

zanulienka
27. apr 2010

predstav si,ze pride tatolu do espana a povie -yo tengo dinero.vies kolko kamaratov by mala vedla seba?

vodnarky
27. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
miliardu a miliardu..... 😀 😀 😀

tatolu
27. apr 2010

No ale keď ste ma zrušili, že sú nízky, tak to asi roztrubovať nebudem 😝 😀 😀 😀

vodnarky
27. apr 2010

nie vsetci su taky..najdu sa aj sem-tam vysoky fesaci.... 😎 😀

tatolu
27. apr 2010

Takže tú vetu nemusím zabudnúť a použiť v správny čas? No ale keď zistí, že nie je pravdivá, tak neviem neviem, čo bude ďalej 😝

vodnarky
27. apr 2010

😀 😀 😀 😀
tak potom pouzi...los tiene mi madre...!!!!(ma ich moja mama)... 😀 😀 😀

tatolu
27. apr 2010

Hm a keď sa potom zahľadí do nej 😕

vodnarky
27. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 tak na toto nemam odpoved.... 😀 😀 😀 😀

zanulienka
27. apr 2010

tatolu-tak smola

zanulienka
28. apr 2010

krasne slnecne rano prajem,hlavne v studenom irsku 😉 .co budete dneska porabat,ja uz neviem co robit vkuse to iste,do obchodu,navarit,ist von z malou.......stereotyp 😝

vodnarky
28. apr 2010

dobreeeeeee ranko aj tebe zanu a vsetkyyyym... 😉
zanu-ja som na tom stejne...ale dnes idem aspon vybavovat veci okolo auta a potom vecer na 18:00 do skoly..
tak rada by som si skocila s tebou na "cafe con leche".. 😎 😀

zanulienka
28. apr 2010

yo tambien,pero....no tienes tiempo y ahora hace mucho calor,pero mucho 😉 .u nas je take sk..v..ne teplo,ze som bola chvilku na balkone a uz som sa opalila podla tricka.idem si urobit salat,vodnarka asi budes poznat-lechuga,tomate,cebolla,atun...
(paradajky,cibula,salat,tuniak)

vodnarky
28. apr 2010

mnaaaaaam..doteraz si ho robievam na veceru.. 😀
na tie horucavy sa velmi dobre pametam..neviem,ci som ti uz spominala,ale ja som zila medzi Sevillou a Malagou en uno puevlo que se yama Pedrera..(v Pedrere) a my sme tam mavali tak 48-50 stupnou..asi 50km od nas bolo mestecko,kde cesta nebola s asvaltu,ale z kamenou a ked si rozbila vajicko,tak sa ti normalne urobilo volske oko.. 😅 ..takze.....disfruta el sol!!!!(vychutnaj si slniecko).. 😀 😀 😉

zanulienka
28. apr 2010

no my byvame na severe,takze mame cesty z asfaltu 😀 a tiez az take teplo nie je a comu sa velmi tesim,ze aj ked cez den je velke teplo uz okolo 20.00 sa ochladi tak,ze potrebujes svetrik.takze sa uplne super spinka.

vodnarky
28. apr 2010

tak to mas fajn...no neviem si predstavit,co by som tam teraz robila aj s malou.. 😅 ..ked ja sama som mala v noci take problemy zo spankom,ze som si lihala na zem,na studenu dlazbu a cela noc bola vlastne len o tom,ze som sa neustale prevracala a hladala studene miesto,lebo uz aj ta dlazba mi bola tepla... 😅 ..no katastrofa.. 😝 ... 😉
ospravedlnujem sa za chyby.. 😉 😉 😀

zanulienka
28. apr 2010

no tom mala ja,ked sme boli v barcelone az nadranom sa ochladilo,mala tam velmi trpela z toho tepla

vodnarky
30. apr 2010

ahojte.. 😀 ako sa dnes mame??? 😉

zanulienka
30. apr 2010

super,boli ma hlava od vcera 😒 ,mame zamracene,takze mozno z pocasia som jako by ma niekto zmlatil.ci ktovie ci ma muz v noci nebije? 😀