Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

jalao
1. apr 2011

@marianka79 no ten drobec je rozkosny! fakt jak psicek s macickou ked drhli podlahy 😀 😀 Este netusi, co ho dnes caka...
a mas pravdu, tato strana je akasik nekonecna! 😀
@terez34 aj moje vsetky 3 deti maju fyziologicky selest, chodime pravidelen na kardio kontroly a minule som nasla v penazenke listok, ze Kardio - kontrola napr. 28.11. A nic viac 🙄 . Tak som tam musela volat, ze prosim vas, s ktorym dietatom to mam prist? 😎 😎 tych terminov sa niekedy nazbiera a ani neviem, s ktorym mam ist kam... 😝

vodnarky
1. apr 2011

ahojte.. 🙂 tak dnes sa to pocasicko uz troska pokazilo.. 🙄 ..neviem ako u vas...

@marianka79 -vsetko prejde a bude dobre 🙂hlavne pozitivne mysliet..aj ja som mala cistu na vajecnikoch(bolest velka),malu sme este nemali a vyliecili mi to tak,ze som chodila kazdy den rano(ku gynekologovi) na injekcie tiaminu(neviem ako sa to pise spravne)a dostala som ich 10 na 10 dni..do mesiaca mi zmizli a asi rok na to som otehotnela 😵 .. ..no ale ta musi velice lubit ten tvoj,ked takto pri tebe stoji aj v dobrom aj v zlom.. 😉jak ten moj. 😉 hafan je velice zlaty...aka maximalna spokojnost.. 😎 😀

vodnarky
1. apr 2011

aaaa baby!!! ze uz 801!!! 😀

vodnarky
1. apr 2011

@marianka79 -a to ho preco musite dat vykastrovat??pytam do buducnosti,lebo aj my mame psa.. 😉

terez34
1. apr 2011

@jalao no to sa uz stalo aj mne dobre ze ich nemame viac 😀 😀 😝
aj ked mne uz minuly tyzden priharalo ked mi krami meskali tyzden uz som aj plakala ze co sa to na mna privalilo ale CHVALA BOHU potom v nedelu sa dostavili az som manzela zobudila ze uz som to dostala tak sme boli obaja viteseny ale idem teraz v aprili ku gin. na prehliadku tak si necham predpisat antikoncepciu lebo dalsie babo by mi uz naozaj nebolo treba 😉 😉 😉

terez34
1. apr 2011

@jalao no to sa uz stalo aj mne dobre ze ich nemame viac 😀 😀 😝
aj ked mne uz minuly tyzden priharalo ked mi krami meskali tyzden uz som aj plakala ze co sa to na mna privalilo ale CHVALA BOHU potom v nedelu sa dostavili az som manzela zobudila ze uz som to dostala tak sme boli obaja viteseny ale idem teraz v aprili ku gin. na prehliadku tak si necham predpisat antikoncepciu lebo dalsie babo by mi uz naozaj nebolo treba 😉 😉 😉

terez34
1. apr 2011

tak mna s tej misky trafi zase sa mi to odoslalo dva krat 😀 😀 😀 😀 tak aspon skor praskocime tu 801

terez34
1. apr 2011

tak mna s tej misky trafi zase sa mi to odoslalo dva krat 😀 😀 😀 😀 tak aspon skor praskocime tu 801

marianka79
1. apr 2011

@terez34 ty si dnes na druhú 😀
@vodnarky to preto lebo nemá vajká padnuté vobec mu netrčia má ich až v mechuri či ako mi to bolo povedané a ak by sa mu to nevybralo teraz v neskoršom veku by mohli byt vačšie problémy tak asi tak a dnes som ho tam ráno odviedla a božinku aký plač na mna vysolil malinké moje 😢 bol tam v tej prenosnej klietke a pííííštal ja som potom šla ku svojej Dr. a až do čakárne som ho počula chudátko moje a mal by príst o tretej tak čakám
a neboj ja sa rýchlo dám do poriadku 😉 musím si hlavne vybavit lepšie prac. miesto lebo toto nezvládam ☹ fakt som z toho zničená

vodnarky
1. apr 2011

@terez34 - 😀 😀 😀 ..este furt???

terez34
1. apr 2011

@marianka79 no neako sa mi to stava casto ze som na druhu 😀 😀 😀 😀 😀 ale za to ja nemozem ale myska pri pocitaci je neaka divna ja stlacim raz a ona si povie ze to je malo a prida este raz asi tam dam tu staru 😉 😉 😉

terez34
1. apr 2011

@marianka79 no neako sa mi to stava casto ze som na druhu 😀 😀 😀 😀 😀 ale za to ja nemozem ale myska pri pocitaci je neaka divna ja stlacim raz a ona si povie ze to je malo a prida este raz asi tam dam tu staru 😉 😉 😉

terez34
1. apr 2011

no to je hroza a zase to normalne sucasne obidva nabehli naraz nechapem 😲 😲

terez34
1. apr 2011

@vodnarky 😀 😀 😀 😀

terez34
1. apr 2011

@vodnarky 😀 😀 😀 😀

terez34
1. apr 2011

no pozri co to robi mna slahne smejem sa jak debil asi nebudem ani pisat

marianka79
1. apr 2011

@terez34 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

terez34
1. apr 2011

@marianka79 hladam tu staru mysku a asi sa mi skovala lebo ju neviem najst ☹

terez34
1. apr 2011

@marianka79 hladam tu staru mysku a asi sa mi skovala lebo ju neviem najst ☹

vodnarky
1. apr 2011

@marianka79 -chuda malinkate.. ☹ viem si to zivo predstavit... 😔 .........sprav pre seba vsetko,co je v tvojich silach..hlavne pre svoje zdravie a pre svoj krasny zivot z najblizsimi.. 😵 ..ja ti budem z dialky drzat palce.. 🙂

marianka79
1. apr 2011

@terez34 takto fakt túto stránku rýchlejšie dokončíme 😅

terez34
1. apr 2011

nie nie nie mna trafi

marianka79
1. apr 2011

@vodnarky 😉 dakujem 😵

vodnarky
1. apr 2011

@terez34 - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..sranda toto..

marianka79
1. apr 2011

@terez34 a teraz ti len raz dalo

vodnarky
1. apr 2011

@terez34 -a ja sa tu tesim,ze kolkati ma tu spominaju... 😵 😵 😵 😀 😀 😀

terez34
1. apr 2011

@marianka79 tak este aj z havinom mas potiaze no chudiatko
ale ta fotka nema chybu 🙂 🙂 🙂

terez34
1. apr 2011

@marianka79 tak este aj z havinom mas potiaze no chudiatko
ale ta fotka nema chybu 🙂 🙂 🙂

terez34
1. apr 2011

a zase dva no je to normalne???????

terez34
1. apr 2011

@vodnarky 😅 😅 😅

vodnarky
1. apr 2011

@terez34 -no porat som sa od smiechu spotila...

terez34
1. apr 2011

@vodnarky ved aj ja sa tu hehnim jak somar

vodnarky
1. apr 2011

@terez34 -aaaaa..vidis????a zas ti to funguje... 😉 ..nachvylku.. 😀

terez34
1. apr 2011

@vodnarky no uz sa bojim aj pisat ze co zase bude

terez34
1. apr 2011

ale sme tu toho dnes popisali 😀 😀 😀 😀
pri mne je dnes asi anjel srandista

marianka79
1. apr 2011

@terez34 😀 😀 😀 a zrazu že strana 1000 koli našej terke a baby budú mat čo robit aby nás dočítali sa tu rehním teda 😀