Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
30. jún 2009

no ideme von , starej babke sa pochvalit s vysvedckom, zas si vypocujem ze nechodime 😝
zatim, papa

aadula
30. jún 2009

bodečka si ma odhalila.. 😀 som sa šupla na gauč a zadriemala som...malý vstal a Paťka mi ho nachovala 😵 a príspevky...ja som na decembrovkách veľa bola ..skôr na paragrafoch 😀 potom decembr. ...teraz tu ...a sem tam LV a iné témičky 😝 😉

cica...som skoro o rok mladšia od teba 😀

a čo tak si dať to stretko v tom dinoparku tak? aj ja by som tam chcela ísť... a keď sa tam viaceré chystáte...spravme to tam 😕

cica13
30. jún 2009

Bodecka jasne, ze dojdem....chalani sa aspon zahraju..... 😀 😀 😀

aaaaano....dinopark....odklepnuteeee.... 😀 😀 😀

aadula
30. jún 2009

a ten Ranč je tu úúúplne blízunko nás..tak ak prídete ozvite sa miiiii a dáme stretko..tam sa potom dá prejsť kompou na druhú stranu Hrona a tam je zas Bažantnica 😉 ..aj pre deti pieskovisko...preliezky...biliard ..hojdačky

aadula
30. jún 2009

kto si dá kávičkuuu

cica13
30. jún 2009

Aduli...ja si prosiiiim.... 😝

hankah2
30. jún 2009

Ahojky

aadula
30. jún 2009

ciculik nech sa páči..aj pekná penka je hore..a cukrík + mliečko 🙂

hankah ahoj

cica13
30. jún 2009

Aduli...ty si zlaty cloviecik...... 😵 😵 😵

Hankah2....ahoj....a kto si?

aadula
30. jún 2009

sem ide hrozná čierňava...zas bude búravica 😠

hanka si z nás prišla vystreliť 😅

cica13
30. jún 2009

Aduli..u nas je zatial krasne

emily333
30. jún 2009

aj mne ste urobili kavicku 😉 no to moje dieta ma fakt zelene vlasy aj z kamosom traposi 😠 este si ich musim zfotit 😉

bodka13
30. jún 2009

halóóó 😲 ....už mám doma tri šelmy divoké 😀 😀 😀
tato išiel s autom ku kamošovi do garáže...prišiel domov a v tom najväčšom lejaku sa mu nedalo zavrieť predné vodičové okno,sú na el.-nie je nad klasiku,alebo nie 😕

aduli ...u nás už vtedy bola búrka...sme išli to okno prelepiť aby do auta nepršalo,a taký lial že sme museli 1/2hodinu v aute sedieť 😀 ...aká romantika 😀 😀 😀

emily...už si hodila foto?

cicuš...ja čakám 😀 ná kdesi toľko 😀 😀 😀

iwusska
30. jún 2009

bodka u vás prší????u nás je dnes celkom pekne, ale dusno 😝
kde to máme to stretko????

bodka13
30. jún 2009

už nie iwus 🙂pršalo medi 16-17hod-taká letná hrmavica ...som to poslala adulke 😀 😀 😀
...že v dinoparku alebo na Bobiho ranči pri adulke 🙂

iwusska
30. jún 2009

u nás máme edyho ranč, aj tam je pekne 😀 😀 😀 ešte hoďte nejaký dátum 😵 😵

renka9
autor
30. jún 2009

ahojte, nezda sa vam to vela, nato, ze je lepena?

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1124628

iwusska
30. jún 2009

reni na tých fotkách vyzerajú dosť zničné, ale možno to skresluje, a zdá sa mi to dosť za lepené

cica13
30. jún 2009

Som to pocasie preriekla.....u nas sa prehnala taka burka a prsi....bolo hrozne dusno, islo to sem od Lilu...prave mi volala ked sem isla ta ciernava, tak som jej vynadala, ze co mi to sem posiela.... 😀 😀 😀 😀

cica13
30. jún 2009

citali ste toto... https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... no mam sa teda na co tesit.... 😠 😠 😠

cica13
30. jún 2009

Reni...nedala by som tolko za ne....

bodka13
30. jún 2009

reni...ja keď som našim dražila nosené botasky max cena bola okolo 280sk+poštovné ale vyzerali ako nové,aj keď prišli 😉 ...myslím že tieto v skutočnosti budú ešte horšie ☹

...neviem aký dátum by bol dobrý 😕 ...budúci týždeň už máme naháňačku a preddovolenkové stresy 😀 😀 😀 ,od 11-24. sme v Kroatii a tato nám môže robiť šoféra do 7.8 a potom už len niekedy cez víkend 🙂
...tak kedy 😕

hasleerka
30. jún 2009

ahojte ... cica tak som si to hned prečítala, hrôza, ... ešteže sme len prváčikovia, lebo by ma piclo ☹

iwusska
30. jún 2009

ťažko to bude dať dokopy ☹

renka9
autor
30. jún 2009

mne vyhovuje ten vikend 🙂

iwusska
30. jún 2009

ktorý???

cica13
30. jún 2009

Hasli ahooooj....a s tebou je co???? Uz som ti chcela cinknut...ze ci zijes.... 😀 😀 😀

aadula
30. jún 2009

ahojte 🙂
my sme boli vonku trošku, kapánek sa schladilo, ale je dusnooo, malý pobehal všetky mláčky 😝

renka myslíš 25-26? to by mohlo aj nám vyhovovať...aj keď náš tato by koncom júla mal ísť preč, ale možno ešte bude doma 😀

iwusska
30. jún 2009

ja vtedy nemožem ☹

hasleerka
30. jún 2009

cicuška a prečo si necinkla ... na som sa flákala, včera som bola celý deň na promociach, joj ako bolo dobré vypadnúť na celý deň z domu

a dnes sme boli pre vysvečko, na zmrku a na plavárni

babulky ja teraz nikam nemôžem, máme tichú domácnosť 😀