Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
3. júl 2009

reni daj jej cmucik aby mala len same krasne zazitky a tebe pevne nervy... 😵 😵 😵

bodka13
3. júl 2009

iwus si ma predbehla 😀 ...som chcela napísať aby ju vycmukala za všetky koníkové tetuše 😀 a nech si prinesie krásne zážitky 🤐 😵 🤐

iwusska
3. júl 2009

bodka ved ja viem....ze si presne to iste chcela 😵

bodka13
3. júl 2009

...a liluška má pc ešte stále nepojazdný? ☹
prišiel tata z práce,idem zo seba urobiť človeka a vyrazíme do obchodu...nemáme čo jesť 😀 😀 😀 a Martinkovi sa rozpadli sandále 😠 😀

hasleerka
3. júl 2009

zdravím kámošky moje ... čo porábate?

andreah70
3. júl 2009

ahoj hasli, práve som umyla balkon, lebo včerajšia búrka mi z neho urobila chlievik 😠 .......dúfam že nebude pršať aj dnes
Veronika je na plavárni a Dominik za PC..........už konečne nemá teploty, ani hrdlo nebolí..........zajtra ideme na chatu na Zelenú vodu .........budú oslavy 😀

andreah70
3. júl 2009

som zabudla Reni, Kristínke krásnu dovolenku 😉 🙂

hasleerka
3. júl 2009

andy práve sme s mm kukli fotky , noparáda ... už aby som na rok našetrila a išli sme aj my

emily, chúdatko, ako budeš teraz koníkovat s chorým prštekom

dnešný výlet do žiliny sa vydaril a ked sme doma vystupovali z vlaku tak sme fajn zmokli 😀 ... tak sme si ani nezaspievali ... " už sme prišli z výletu, nezmokli sme ...."

bambulhojka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
3. júl 2009

zas tu ktosi otravuje s reklamou ... aj tak ho zachvílu zmažú

fatimuska
3. júl 2009

ahojte, tak ja budem mať 24.7. 31 a čakám druhé dieťatko

hasleerka
3. júl 2009

ahoj fatimuska, vitaj medzi nami 🙂 🙂 🙂

iwusska
3. júl 2009

tak danielsio sa premenoval na bambulhojka a zasa otravuje 😠
fatimuska vitaj 😵
hasli caf 😀
baby som nahadzala do bazena, hodim foto 😀

iwusska
3. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kuknite, maju tam taku studenu H2O brrrrr 😀

emily333
3. júl 2009

aj ja som tu do ruzova vyhajkana a mm varil veceru 😵 ej mne sa bude sveta zit 😵

iwusska
3. júl 2009

emily tak tu veceru ti zavidim.....zeby som si aj ja dala rucicku do gypsu? 😨 😀

emily333
3. júl 2009

iwus ako im je fajn a ninka jak sa skery 😀

iwusska
3. júl 2009

😀 😀 im je sveta zit len skoda ze to este nevedia ocenit, na rozdiel od nas 😀 😀

iwusska
3. júl 2009

emily teraz kukam na foto, asi myslis Natalku, Ninka vynimocne neukazuje zubale 😀

renka9
autor
3. júl 2009

tak Kristinka je vyprevadena 😉 , ale zasa Angelika je marod, ma soplik, kaslik, asi aj zvysenu teplotu. Sama si lahla do postielky a teraz zaspala ☹
A to ma mama volala aby som isla aj ja s malou do chorvatska, no to by bola teda dovolenka 😝

iwusska
3. júl 2009

reni mozno je to len prechodne, z tohoto pocasia aj my mame dost, nieto drobcekovia 😖

renka9
autor
3. júl 2009

musela som poslat MM do tesca do lekarne kupit sirup od horucky, lebo ten co som mala doma , som pribalila Kristinke aj s kvapkami do nosa 😖

aadula
3. júl 2009

bodečka...tá gebuľa ma pobolievala si myslím z toho, že mm chrápal a poriadne som sa nevyspala 😝
renka, zlatko malinké ti je choručké? skoré uzdravenie prajem a samko posiela cmuk a Kristínka nech šťastne dorazia a iste jej bude skveleeee 😵

iwuška ako pozerám tak pozerám na tie tvoje kočky..však oni sú všetky na tm 😉 ..ja som včera v Kaufláči kúpila bazén ..bol necelých 9€ a má priemer174cm a výšku 35cm ...už ho švagor zobral ...zajtra ráno ho napustí..hádam sa trošku voda poohrieva kým prídeme k svokre 😅

iwusska
3. júl 2009

adulka a na mna ani trosku? ☹
tento nas bazen sme kupovali v stredu a stal 750 sk

aadula
3. júl 2009

iwuška 🙂 ale áno...niečo určite...ale ten prvý pohľad to sú tatove dcéry... ale jasné, že sú všetky kráásne po tebe 😉

zuzu13
3. júl 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee
100 rokov som sa neukazala...ale nevadi... 😀 😀 😀
nejako nie je cas na net...a ako zacali prazdniny, tak sa ani moc nedostanem k nemu...okupacia Pc je zahajena 😀 😀 😀
andreah70 tak zajtra mate oslavu???aj my...synator ma 15r. a ja stale tehu kila na sebe...trochu blbe, ze??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
iwusska, jaaaj...bazenik...no nemam ho kam dat...takze si vystacime s vanou...a kupkom... 😀 😀 😀
emily...co to citam?ty dovolenkujes? teda tvoja ruka...v egypte{v gypse} 😀
renka, slecne krasny "oddych bez rodicov 😅 " a malej skore uzdravenie...
aadula...vymen hlavu za kapustnu...ta neboli...ale treba ju castejsie menit 😎 🙂 😀 😀 😀

iwusska
3. júl 2009

adulka ved preto 😀
zuzi fakt si tu sto rokov nebola, sme ti vobec nechybali? 😀 a co sa tyka bazena tak mame este taky velikansky aj s cerpadlom, na ten sa chystame, dojdi urcite sa pomestime

zuzu13
3. júl 2009

iwusska...chybali...ale ja vas citam...sem-tam... 😉
a co sa tyka mna...no ja by som dosla...2x nevrav...len si najprv musime kupit auto 😀 😀 😀

iwusska
3. júl 2009

tak ta cakam, ved s niektorymi babulami odtialto uz budem coskoro, s cicusikom o nejaky tyzden 😀 takze ak sa ti bude dat....

aadula
3. júl 2009

zuziii ahoj ..ale však aj pred troma rôčkami si tehu bola, nielen teraz 😉 a mne kilá tiež ostali ☹

my v podstate tiež budeme zajtra oslavovať Patríciu 😀