Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
23. júl 2008

nejde už náhodou snežiť 😀 😨 😨

veronika13
23. júl 2008

nestraš 😀

bolulka
23. júl 2008

vraj nieco take biele uz chvilu poletovalo.. 😕

tiez vam spavaju s bosymi nohami? moja si stale vyzuva ponozky, tak som to vzdala.. no teraz davam puncochy..

veronika13
23. júl 2008

tiež si vyzúva, ale mám teraz také hrubé elastické, vytiahnem mu ich až po kolená a tie mu vydržia, no aj tie som už našla vedľa postieľky dnes 😲 😀

bolulka
24. júl 2008

ale su ti nasi prefikani 😀 jooj, zlati su...

nenka83
24. júl 2008

moja spava v dupackach, tych z tesca, to trojbalenie, od 12-18 mesiacov, tak sa nevyzuje. inak by jej ponozky na nozickach nevydrzali. 😉

majdiska
24. júl 2008

môj tak isto nenka, a presne v tých istých dupačkách len od 9 -12 mesiacov 😀 .. je to fakt dobrá vec..
všimli ste si ako stúpla Orava? tu v SD som videla aj kmene stromov v nej plávať... no ak bude stále pršať dúfam, že sa nevyleje..
ozik kúpili sme malému trojkolku, potom ju nafotím i s drobcom - on sa strašne rád vozí, síce píšu že nie je na jeho vek, ale čo narobím, ked sa mu to tak strašne páči 😉

anicka
24. júl 2008

Majdiska s tou Oravou nestraš, ešte že bývame na kopci 😉
Maťka už papá "dospelácku" stravu a strašne chce sedkať. Ešte sa sama neposadí, ale keď ju posadím ja tak sa vytešuje = kuk do albumu. 😀 😵

tretulka
24. júl 2008

anicka, pozrela som album, mala je rozkosna, okana strapata 😵

nas maly tiez spava v tych pyzamkach z tesca, s bosymi nozickami spinkal len ked bolo teplo

aj Vas tak depta toto pocasie? vsak to je uz na povraz, naozaj to vonku vyzera ako keby bol minimalne september a nie jul 😠 , uz neviem co doma vymysliet, aby som maleho zabavila...teraz zaspinkal. tak dufam, ze bude dobre spat, vcera cez den nespal vobec a vydrzal byt hore az do 21ej /bol hore od 7mej/ , ale vtedy ho doslovne odvalilo, ledva dopil mlieko a dnes rano vstal o 5,55 🙂

...vcera sme mali uraz, ale nastastie bez nasledkov, Martinko spadol na plavacku a buchol si nos, pustila sa mu krv a aj tu uzdicku nad hornou perou si roztal - tipujem nedal si pozriet, ale krvi bolo ako na jatkach ☹ , tak som sa zlakla...ale nastastie sa nic vazne nestalo a po par minutach placu bolo vsetko ok...vsade plno krvi a maleho najviac trapilo,z e si udrel prstek, ten som mu mala fukat 😝

neviete mi poradit kde kupim malemu prsiplast a gumaky? zisli by sa v takomto pocasi, ked potrebujem zbehnut aspon do obchodu

veronika13
24. júl 2008

tiež zháňam gumáky, no pre deti sú hrozne drahé v obchodoch, tak pozerám na mimibazári

baby vydržme, cez víkend má prísť leto 😉

tretulka
24. júl 2008

veronika, aj ja som prave pozerala gumaky aj prsiplast na MMB, ale nic som nenasla ☹ ....
no ak mozme verit dr. Ilkovi a jeho predpovedi, tak na buduci tyzden maju byt uz horucavy 😀

bolulka
24. júl 2008

uz druha tema, kde sa hovori o dr. Ilkovi. .to kto je? 😕 😕 😕

veronika, taaak si ma rozosmiala... super hlaska...

tie gumaky by sa nam na jesen zisli.. to je dobry napad.. aj ten prsiplast...

nenka83
24. júl 2008

Ilko ej ten co na exprese predpoveda pocasie, nie? taky pan Iľko.

no gumaky by sa zisli aj nam aj prsiplast, na jesen. dobry napad.

Baby dali ste niekto zaockovat prosti tym kiahnam? ze to stoji 2600, to fakt? dnes bol peto s malou ockovat, ja som zostala doma, chcela som si troska poriadit a viac navarit a malu nam nezaockovala, peto nevedel ze ci dat proti kiahnam ci nie, lebo som mu nezdvihala mobil. nie je to nejak moc? co vy o tom viete?

nenka83
24. júl 2008

Veronika kolko stoja tie gumaky u nas?

nasla som v Nexte za 368 sk - to je 8 libier x46 - co predavaju zeny na mmb.

kebyze v anglicku kupi ti niekto tak 8x39 312 sk. no len ak by si tam niekoho mala.

kolko stoja u nas? su drahsie?

majdiska
24. júl 2008

no anicka, malá Maťka je fakt zlatá a koľko ti už má vláskov - my ešte nemáme ani tretinku z toho 🙂 ..
a riadna herečka, konečne ju vidím aj keď je hore, lebo väčšinou ti spinká v kočíku 😀
ja už viem, prečo malému niečo veľmi chutí z príkrmov a niečo nie, stal sa z neho maniak na paradajjkový pretlak - všetky príkrmy, ktoré ho obsahujú zje tak rýchlo že až.. a tie kde nie je - kuracie a morčacie - nič moc 😉

bolulka
24. júl 2008

inak holky, aj na takej markize a jojke niekto uvadza pocasie.. tak co je famozne na panovi Ilkovi? 😕

anicka
24. júl 2008

bolulka Iľko hlásil počasie ešte za "starej" éry, tak ho všetci berú ako kapacitu, keďže už má dlhoročné skúsenosti. Myslím, že má aj nejaké "meteorologické" vzdelanie, že nie je len hlásateľ. 😉

veronika13
24. júl 2008

tretulka, daj si tam vyhľadať "gumáky" a tam ti vyhodí asi 20 inzerátov.
V obchode isto okolo 300-400sk

veronika13
24. júl 2008

akurát pozerám reprízu telerána a tam ten Iľko hovorí, že bude týžden bez zrážok 🙂

bolulka
24. júl 2008

vy pocuvate teda expres...ja funko, pretoze ma vzdy dobre naladi 😀 no posledne dva tyzdne uz ani spravy nevidim... lebo mala si vyzaduje zasadne shreka... 😠

nenka83
24. júl 2008

Baby co vy na to ockovanie prot kiahnam???

bolulka
24. júl 2008

no ja som sa tu nedavno stazovala.. podla mna neuskodi, ked bude mat dieta o chorobu menej...

nenka83
24. júl 2008

a ides dat Klaudiu zaockovat? a stoji to vazne 2600 sk?

bolulka
24. júl 2008

no moja, dala by som mozno, lenze moja dr. ma o tomto neinformovala.. som na nu nasrata teda slusne... 😠

nenka83
24. júl 2008

no ved ani ja nejak neviem, len tolko ze potom nedostane kiahne. no a teraz uz nemozes dat? ja vobec neviem.moja suseda v lekarni, vzdy vravi, len neockuj proti vsetkemu, pokazis jej imunitu.zajtra sa jej opytam na toto ockovanie.

veronika13
24. júl 2008

nenka, suseda má pravdu, tiež som toho názoru 😉

bolulka
24. júl 2008

no ci ma suseda pravdu to mi veru nevieme povedat...

nenka83
24. júl 2008

no ved to, kurna ja si na svoje kiahne nespominam, dufam ze som ich uz mala 😕 ja idem dat malu zaockovat proti kliestom v zime, to by ma neodhovoril nik!!! Mala mi mala pred 2 tyzdnami kliesta v hlave! a to sme nikde neboli, len pri dome, a to mame mini travnik, stale upravovany, hnojeny a tak. som nemyslela ze tu mame klieste.normalne v hlave bol uz zakusnuty. a sli sme na chirurgiu, kym jej ho doktor vybral.triasla sa od starchu, plakala, no ja by som jej ho nevybrala isto.

no tie kiahne vobec nieviem... 😒

tretulka
24. júl 2008

veronika, prsiplast sme kupili, gumaky nemali, teda mali, ale nie nase cislo, chcem este kuk na Bysterci v obuve, ze kolko stoja...a este ten MMB okuknem, mozno niketo nahodil nieco, co nam bude sediet 🙂

nenka, nasa dr, uz robi? chystam sa tam zajtra pre recept malemu a chcela som aj s nou hodit rec...

nenka83
24. júl 2008

tretulka hej, dnes boli moj mouz s ninkou pri nej, no straaaaasne moc ludi bolo, cakal vyse 2 hodin.a zajtra je v zazrivej asi, tak skus neskor ist, okolo 13:00, aby si moc necakala. 😵