Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
24. aug 2007

majdiska ktoré prášky teraz mysliš, trošku som sa stratila.😕 Pokiaľ viem, tak lovela - tá pre detičky je len prášková. ☹
Ja momentálne používam tekuty ariel, ale dobry ja a tekuty persil gold. Ja tie tekuté používam, lebo v návode na práčku bolo napísane, že je vhodnejšie používať tekuté, lebo klasický prášok sa zvykne upchávať v zásobníkoch. Akú máš práčku?

majdiska
24. aug 2007

na pranie. tiež používam tekuté - na striedačku ariel alebo persil (farebné, biele). ja už som zásobníky vyklepkávala niekoľko krát, a to boli poriadne hrče navlhnutého prášku 😉 . práčku mám zvchu plnenú Whirpoolku. 🙂

anicka
24. aug 2007

jakú istú ako ja 🙂
už som teraz múdra 😎 ale pred 7 rokmi, keď sme mamine kúpili novú práčku, tiež sme maturovali ako to vyriešiť, aby nám prášok nezostával v zásobníku 🙂

janulap
24. aug 2007

Baby,ja davam aj prasok rovno do bubna,ked idem prat...
Nenka,idem mrknut 😉

majdiska
24. aug 2007

do bubna som skúšala dávať. ale keď vidím u našich koľko hrčiek ešte nevypratého prášku ide dole vaňou - naši majú vývod do vane, tak radšej dávam tekutý, ten je koncentrovanejší a všetok sa rozpustí. anicka ty máš koľko rokov, ak smiem vedieť? 🙂

anicka
24. aug 2007

majdiška: 26 prečo? a Ty? 😀

janulap
24. aug 2007

Ahoj,tak to asi zalezi od prasku.Ja mam teraz persil gold,ale uz s amina...s nim som bola spokojna.A za par dni nastupuje Rex soda efekt(taky ruzovy)tak uvidim,co je to zac. 😒

majdiska
24. aug 2007

ja mám 27 r., len tak sa pýtam 🙂 . to máš ako moja sestra 😉 možno ste boli spolužiačky

anicka
24. aug 2007

To je možné 🙂 ja som chodila na OA a kam ona?

majdiska
24. aug 2007

na gympel, do konca mesiaca robí v Blave a začiatkom septembra sa vydáva 😀

majdiska
24. aug 2007

ja som chodila na OA - triedny mi bol Moravčík 🙂

holubok
24. aug 2007

Ahoj Janulap,tak som sa pytala manzela,ale nebol to on.Inac,mam v Malatinej brata.Byvaju v skolskej bytovke,svagrina tam uci.. 🙂

anicka
24. aug 2007

tak sa asi nebudeme poznať ☹ ale Teba by som mala poznať aspoň s videnia, ale nespomínam si. 🙂

holubok
24. aug 2007

Majdiska ja ta asi poznam,si sa kamaratila s mojou kolegynou Sisou,nie?

anicka
24. aug 2007

kočky netík mám len v práci ☹ a pomaličky už odchádzam, tak Vám prejem pekný víkend 😀

janulap
24. aug 2007

Holubok,nie si to ty??? ☹
A ja ze ty.Ze ten kamarat ma dlhsie vlasy a piercing na brade.
Tak to musim hladat dalej,kto to je 😀

majdiska
24. aug 2007

anicka, tak pekný víkend - ja mám tiež net len v práci, len makám dlhšie. mám pracovnú dobu od 7:30 do 16h, ale vždy je to dlhšie.
holubok - nejde náhodou o Sisku zo Bzín, už robí znovu na pošte a má dcérku Terezku?

ritaklea
25. aug 2007

to sme tu az tolke obchodacky? 😀

veronika13
25. aug 2007

Ahojte Kubínčanky, nie je tu medzi vami nejaká Zázrifka?

ritaklea
25. aug 2007

nazdo veronika - uz dlho sme neIPovali 😀

holubok
26. aug 2007

Uz to zu zas stichlo? Kde ste vsetky?

luminkasp
26. aug 2007

veronika a ty si zo zazrivej?

janulap
26. aug 2007

Holubok,tu sme.vcera tu bolo celkom ticho...ja dnes len na skok,lebo ked sa baby zobudia,vyrazame na Kupko do L.Jana-mozno uz posledny krat toto leto 😉

ritaklea
26. aug 2007

janulap, joooj ani nevrav aj ja chcem uz chodit- vsak na buduci rok sa bude dat, nie?

janulap
26. aug 2007

Ahoooj,v L.Jane je super malinky bazenik.Lenke je voda v najplytsom mieste po clenky,v najhlbsom po brusko,tak ziadna hlbka...a co je super,ze je v tom bazeniku malo deticiek a mozu don aj s drobcami ist aj rodicia.Tak ked malu posadis do kolesa s otvormi na nozicky,mozte ist aj teraz.Aj nase baby su marcove,a chodili sme uz aj to prve leto.
Tu mam aj fotky z Jana,tak si klikni:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...
A dnes sa vyberte aj vy
😉 😉

ritaklea
26. aug 2007

janulap, ja nemozem najst take kolieska - som sa uhladala...

a neni mala na taku nespecialnu vodu 😀

janulap
26. aug 2007

Ritaklea:
Aku nespecialnu vodu 😕 ??prave sme sa vratili,bolo super 😀 nechcelo sa nam ist ani domov ☹ Buduci vikend je tam kupko otvorene naposledy ☹ ☹
Ak take koleso nemas,mozme ti pozicat...mame dve 😉

veronika13
26. aug 2007

veru Rita akosi ma zanedbávaš 😀

lumi som z Terchovej, ale vydala som sa do Zázrivej 😉 Nebodaj ty si odtiaľto? 😕

juuuj, išla by som sa kdesi okúpať, každý straší, že leto končí a to som si plánovala, že v septembri, keď nebude všade plno niekde vyrazíme 😖

janulap
26. aug 2007

veronika,ale ved mozes aj v septembri...niekde k moru 😀

ritaklea
26. aug 2007

janulap, ved taketo male deticky musia mat specialnu vodu...

a ja by som sa bala ju dat na priame slniecko a tak...

ja vam mama des... ale ak by sme sa rozhodli - mohla by si pozicat 😀 😀