Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
4. júl 2009

no nepoznám, ale však zistíš.. rodiť aj tak budeš pri iných dr. 😉
Jasenová, tam som chodila do volebných komisií skoro 10 rokov 😀 , celkom fajn tam bolo. ako si zvykáš na dedinu? ja už bývam na dedine ked to počítam 5 rokov.. a som rada, že už som nastúpila do práce, že môžem vypadnúť 🙂

salvinka
4. júl 2009

a kde konkretne byvas majdiska?? no ked mam pravdu povedat, dost sa tam nudim :D vlastne, ked som dva dni v praci, tak sa tam pridem iba vyspat, a ked mam volno, taktiez idem do dk a poflakujem sa :D
no vidim vyhodu vo vacsom sukromi v domceku.. uz len aby bol dokonceny a rodinka kompletna 🙂

bolulka
4. júl 2009

ja som na materskej a v zime dedinsky zivot nevedela rozdychat.. teraz tu tiez chodim len spat a s malou oddychovat na slniecku, takze je to fajn, ale predstava druhej materskej je desiva... 😝

majdiska
5. júl 2009

salvinka v Sedliackej Dubovej.. ja som sa tu tiež dosť nudila, doteraz tu nikoho nepoznám, tak som rada, že aj vypadnem.. 😉
no news - môj drobec ochorel.. neviem, čo chytil, dúfam bolul že ste v poriadku.my máme 39 horúčky. dala som mu paralenový čipok, vlažnú sprchu a čakám čo sa bude diať. zajtra teda jasličky nehrozia.. bude s nim dva dni ocko, potom príde svokra a nakoniec ešte asi moja mama.. no látame to ako sa dá ☹

majdiska
5. júl 2009

a som prvááááááááááá na strane 😀

bolulka
5. júl 2009

no dufam, ze Klaudia uz na tuto chorobu ma davno imunitu, lebo ma asi slak trafi.. sefovia na dovolenke, a muz si dovolenku vziat nemoze.. 😝 uz trochu soplikuje.. no zacala slintat, tak to budu asi zubky..

bolulka
6. júl 2009

no majdiska, co cert nechcel.. zo skolky volali o dvanastej, ze mala vrackala a ma teplotu.. takze sme doma.. aj mne veru nebolo najlepsie.. co to za pliaga? uz si bola u dr.?

majdiska
6. júl 2009

bolulka presne tie isté prejavy ako malý 😕
no si predstav, tak včera bolo asi najhoršie, malý len mrnčal, bo lna nevydržanie.. som minula 3 čipky, kým som zrazlila teplotu, čo u mna znamená, dávkovanie každých 6 hodín.. a si prestav, dnes je malý ako vymenený - klop, klop, klop.. už mu to prechádza.. to asi niečo chytil v jasličkách, inak si to neviem vysvetliť 😖
takže ak bude všetko OK, čo aj dúfam - možno pôjdeme v stredu do jasličiek 😉

bolulka
6. júl 2009

aj vy ste vrackali? Klaudia len v skolke a raz doma, lebo sa prepila cajiku.. inak je presne taka ista.. mrnka a teploty idu len hore... dufam, ze to aj ju tak chytro prejde.. 😔

veronika13
7. júl 2009

skoré uzdravenie drobcom...

anicka
8. júl 2009

veru, skoré uzdravenie 😉

bolulka
8. júl 2009

tak mne mala odmieta jest.. boli sme u dr. a ze je to nejaka crevna chripka.. a mame pit len caj.. 😕 majdiska, tebe papa?

danka.k
8. júl 2009

aj ja prajem drobcom skore uzdravenie 😉

majdiska
8. júl 2009

no dakujeme 😉
tak zajtra idem risknúť jasličky, tak som zvedavá. malý ešte síce trošku kašle a posmrkava, ale je to v pohode. keby som mala čakať na to že bude na 100 % zdravý, tak to pojde až za týžden.. a to sa znovu odučí. tak ideme zajtra, hádam to nebude prekážať.. 😒
dnes som bola v jasliach na dnes odhlásiť obed, tak som sa pýtala p. učiteľky ako malý papá, a povedala že dosť dobre poje, že je dobrý papkoš.. kurnik a ked po neho prídem ešt eje hladný 🙂 no bolul, tak čo sa týka papania, tak ked mal horúčku, tak nezjedol nič, len troška polievky a ostatné čo zjedol vyvrackal. no na druhý den zjedol za dvoch taký bol hladný.. dnes mu nejak nechutí, ale však je to len občasné..
ste boli u dr? ešte stále mate hurúčky?

hojka
10. júl 2009

Ahojte kočky 😉 Trošku som sa vám sem votrela,ale dufam,ze vam to nevadí.Ako si tu tak čítam,tak veru teraz je nejaký vírus čo vyvoláva vracanie,hnačky a vysoké teploty.My sme sa včera vrátili z nemocnice,tiež sme vrackali a hnačkovali.Je tam vela detičiek s týmto ☹ Už je nám našťastie fajn,ešte dietujeme,ale hadam nás to už opustilo.Tak vám len prajem aby vás to obišlo.A Bolulka ešte vrackáte? Držkajte sa a pozdravujeme vás 🙂

bolulka
10. júl 2009

hojka, aj mne dr. vravela o nejakom takom viruse... mi uz nevrackame, dostali sme anginu.. pravdepodobne to teda bola chripka.. od pondelka nezjdedla nic, ja uz som bola psychicky uplne na dne a dnes dostala lieky na anginu a konecne zacala jest..

a ako sa mate hojka?

majdiska? vy ste uz fit?

majdiska
10. júl 2009

bolulka, takže my sme boli dnes druhý den v jasličkách. malý bol síce celý den umrnčaný, ale čo môžem čakať po 5 dni.. a zas je tu víkend 😝
no čo sa týka horúčky, tak malý ju už nemá (klop, klop,klop) a si myslím, že tentoraz to nebola angína, lebo by nič nespapal, a on si už teraz poje statočne 😉 on vrackal len v tú nedeľu z horúčky, ale inak jedol bez problémov.. no a nádcha je na ústupe, ale ešte stále kašle, tak pár razy za den, tak hlienovito.. myslíš bolul, že som spravila dobre ked som ho tam dala? ty si po koľkých dnoch po chorobe dávala malú do jasličiek? myslím tým ako dlho ste boli doma..

hojka
10. júl 2009

Mame sa uz fajn,dufam,ze sa nam to uz nevrati,ale neprajem to nikomu.Tak sa skoro uzdravte.Inac sa mame celkom fajn,ideme sa zas stahovat,ale konecne do vascieho 🙂 A vy ako? Pozdrav Klaudiku,daj jej za nas pusinku,uz sme vas dlho nevideli.A ako v praci?

bolulka
11. júl 2009

majdiska, ja som ju dala do skolky, ked bola ako tak zdrava..

hojka, to ti verim.. nedavno sme tam lezali aj mi s vrackanim a nakoniec aj s hnackou.. a kde sa nam teraz stahujete?

neviete niekto, co znamena, ked zcerna koza pod prstenmi? uz dva dni mi byva zle od zaludka okolo tej stvrtej.. citala som ze by to mali byt nejake zaludocne problemy..

majdiska
11. júl 2009

bolul - prstene, skús chvíľu prestať nosiť, možno nejaká alergická reakcia, pochybujem že nosíš mačacie zlato 😅
no a čo sa týka toho, že ti je zle... nie je to v niečom inom 😉 😀 mne tiež bývalo večer zle, ale to som bola tehotná 🙂

hojka
11. júl 2009

Bolulka - tak to budes mat isto alergiu,ale je to cudne,ked doteraz ti nezcernela koza a ak nosis tie prstene stale.Lebo vacsinou to byva alergia.A tak isto ako majdiska aj ja si myslim to iste 😀 To by bol ten lepsi pripad... 😉

danka.k
11. júl 2009

bolulka aj ja som si hned na to pomyslela 😀 tak von s pravdou 😀

hojka
11. júl 2009

Bolulka a ozaj -stahujeme sa tam povyse o barak vyssie do toho noveho od mesta,ale aspon je uz vacsi dvojizbak 🙂

bolulka
11. júl 2009

jooj babky, kdezeee.. nestraste ma.. 😉 ja tie prstene nosim niekolko rokov.. a kdesi som citala, ze to je priznak nejakej choroby.. len ci niekto s tymto nema skusenosti.. na co sa mam pripravit..

hojka, tak to super ze ste dostali ten bytik.. isto vam bude fajne..

emmka3
12. júl 2009

hojka a nebude ten dvojizbak na prizemi?

caute baby, dlho som nebola, lebo som obstastnovala inu temu ale uz som donakupovala, tak z casu na cas nazriem aj tu 😉 My sa s malym nastastie drzime, zatial sme zdravucky ... studeny odchov 😉 ... pokracujeme v plavani aj teraz, ked oficialne nieje, robime si s tatikom rodinnu akciu raz do tyzdna 🙂 Cstame sa na mini dovolenku do Tatier aj s malym, podychat troska cerstveho vzduchu ... bude nas tam do 20ks, vsetko muzova rodina, ak sa celkom tesim, lebo minuly rok som to kvoli tehu musela vynechat ...

a vitam salvinku 🙂

veronika13
12. júl 2009

ahojte, my sme trochu soplavý a máme akísi divný výsyp na nožičke a ručičke... také drobulinké výraštičky, niekedy je to začervenané, niekedy to vybledne... neviete čo to môže byť?

danka.k
12. júl 2009

emmka tak sa v tatrach zabavte a nadychajte sa cerstveho vzduchu 😉

veronika netusim co by to mohlo byt.. mozno alergia na teplo.. sice teraz v tejto zime neviem

danka.k
12. júl 2009

baby a ktore ste na FB?? poslite mi meno nech si vas ulozim... 😉

emmka3
12. júl 2009

dani, chod do mojich priatelov, ja tam mam bolulku 😉

emmka3
12. júl 2009

aj Anicku 😉