Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
18. aug 2009

bolulka, si si to dobre nacasovala, ak sa bude dat, tak taky nejaky vekovy rozdiel chceme aj my 😉

majdiska
18. aug 2009

bolul gratulujem, prihod nejaké fotočky testíkov 😉

bolulka
18. aug 2009

majdiska, mam jeden testi, ale tam je taka slaba ciarka, ze az.. skoro som testovala.. mozem tak akurat grafik..

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

joj, baby, Klaudika je zasa chora.. a netusim co jej je.. vcera vecer vsetko v pohode a zrazu nechcela ani pocut o veceri, teplota vysla, raz sa vyvrackala a dnes cely den teplotujeme.. tak som s nou doma.. majdiska, nevies, ci nieco nie je v skolke? 😕

emmka3
18. aug 2009

bolulka, tak graf je veru paradny 🙂 to by bylo, kdyby nebylo 😉 a co sa tyka Klaudiky, tk aj Adamko bol teraz doma s teplotami a nic viac, tak mozno nieco aj je 😖 sak majdiska napise viac ...

tretulka
18. aug 2009

bolulka, super, gratulujem 😵 😵 😵 , graf mas priam ukazkovy 🙂

tretulka
18. aug 2009

a katika, ten kocik je vazne nadherny 🙂

bolulka
18. aug 2009

vsak tretulka, krasny kocik.. joj, uz sa tesim ako budeme spolu kocikovat 😀

emmka, a nevies kolko dni trvali teploty? ozaj, a ako si na tom s latkovkami? nechces ich potom predat? alebo nemas nejaky dobry kontakt? 😉

emmka3
18. aug 2009

bolul, mysli, ze 2 dni mal teploty ... ale majdiska isto odpise vecerom, ta to bude vediet presne, ja to viem len od mamy ... pripisovali to zlym parkam 😒

a co sa tyka plienociek, tak latkujeme naplno a uz som sa konecne odhodlala latkovat aj cez noc ... no a co sa tyka predavania, tak neviem, ci sa do aprila stihame odplienkovat 😉 a druha vec je, ze vybavicku si chcem nechat aj pre druhe babo ... ale ak sa rozhodnes pre latkovky, tak ti rada poradim ...

majdiska
18. aug 2009

ahojky, bolul krásny grafík, len nejak mu nerozumiem 😉
segra mi volala, aby som ti čo najskôr napísala. tak čo sa týka horúčok, tak malý dostal teplotu v sobotu poobede. doobeda bol ešte von a všetko bolo OK, a potom ked vstal tak bol strašne horúci, zmerala som teplotu a vyskočila na 39,5. dala som mu paralen ale ten vôbec po 3 hodkách nezabral, tak sme šli na pohotovosť.. no nič mu nezistili a kázali dávať nurofen. mali sme dať aj moč, kvôli tomu že sme chodili na nefrologiu, ale malý nechce cikať ani do sáčku ani do nočníka.. tak nás dr. zdrbkala, že prečo nie je odplienkovaný a má cumlík - no bol hrozne uplakaný.. dala som mu celkovo 4 čipky, čo sa dr. zdalo málo, že isto váži viac ako 15 kg. no má len 13kg, tak stačil 100mg paralen, aj tak nezabral. dávaj malej 5 ml Nurofenu, hned zaberie. v nedeľu mal ešte celý den teplotu a včera už nič. ale dávala som mu potom len Nurofen. a včera som mala paragraf a bola som s ním na kontrole, dr. mi ho pozerala, hrdielko OK, žiadna nádcha ani kašel. dr. povedala, že je to z tepla, a dobre že to zvládol bez ATB, že sa mu buduje imunita a že je dobre ked takýchto infekcií prekoná viac do 5 rokov, aspon budem mať potom dalších 10r pokoj. no a dnes už bol malý OK. išiel do jasličiek, ale preventívne som mu švihla ešte 3ml nurofenu a upozornila učiteľky. nevolali, tak je všetko v poriadku. potom napíšem 😉 večer..

danka.k
18. aug 2009

baby no tak to mate pestre ked su tolko chore tie vase deturence.. sa mi tak zda ze maleho nedam do skolky a asi ani do skoly 😀 aby nebol chory ani na strednu ani na vysku 😀 no ide mi..

ale prajem vam nech z toho coskoro vyrastu a su zdravucke uz 😉

majdiska
18. aug 2009

danka a kde sa zamurujete 😀

bolulka
18. aug 2009

hm, mozno ze mi mame nieco ine.. ale priebeh rovnaky.. vsetko o. k. a zrazu teplota.. dostala od vcera vecera 2 cipky, co sa u nas casto nestava.. ale zaberaju.. zajtra pojdem k dr. paragraf plati na cely den?

bolulka
18. aug 2009

jaj hrubka.. "my" 😉

bolulka
18. aug 2009

majdiska, my sme boli v pondelok v skolke, tak to mame isto od vas.. len dufam, ze to nedopadne ako minule.. vy na treti den v skolke a my 2 tyzdne doma.. 😔

emmka3
18. aug 2009

bolul, ale Adik nebol vcera v skolke 😅

danka.k
18. aug 2009

majdiska idem daku pevnost postavit 😀

majdiska
18. aug 2009

my sme včera neboli vo škôlke 😉 takže od nás ťažko 😔

emmka3
18. aug 2009

dani a Rastik je v podstate zdrave babo? stastna to mama 😉 my sa k vam do tej pevnosti potom pristahujeme 😀

majdiska
18. aug 2009

danka aby si začala murovať, aby ti ju nepreskočil.. ked bude veľký 😀

bolulka
18. aug 2009

jaj majdiska, zle som precitala.. 😅

tretulka
18. aug 2009

majdiska, comu nerozumies v tom grafe od bolulky?

bolulka
18. aug 2009

majdiska, ten zeleny pasik vyznacil plodne dni.. potom ciaru, pod ktoru nesmie teplota klesnut.. v den MS klesa teplota na tom ruzovom pasiku pod ciaru.. ked neklesa, znaci to tehotenstvo.. 😉

tretulka
18. aug 2009

strucne jasne vysvetlene bolul 🙂

majdiska
18. aug 2009

no dakujem za vysvetlenie. pravdupovediac videla som tieto grafy, len som im nejak nerozumela 😉 my sme to pri malom nepoužívali, prišlo to nejak samo 😵
malý je v poriadku, bol veľmi spokojný a pekne sa hojdal, ked som po neho prišla 🙂

emmka3
18. aug 2009

ja by som na tie grafy asi nemala nervy 😎

danka.k
18. aug 2009

emmka v podstate je zdrave babo... ale sme sledovany v kazdej moznej ambulancii ci tu alebo v MT..

bolulka
18. aug 2009

majdiska, nebodaj boli vonku ked si prisla 😕

emmka, to sa meria este predtym ako vstanes z postele.. digitalny zmeria do par sekund.. nie je o com. 😉

majdiska
18. aug 2009

no ja som ich zažila dosť často vonku, už aspon 5x ked som prišla po malého. učiteľka mi vravela, že sú von vtedy, ked je ich menej 😉
emmka, ideš praktizovať 😀

bolulka
18. aug 2009

no majdiska, ja ani jeden jediny krat.. 😒

bolulka
19. aug 2009

tretulka, aj ty si meriavas?