Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
14. dec 2009

ja som ich chcela najprv predat, ale potom som sa rozhodla, ze si ich necham na pamiatku a mozno pre Klaudiu.. 🙂 ktohovie co bude potom moderne 😉 uz teraz sa z nich vytesuju neterky..

deniskateniska
14. dec 2009

🙂 baby zajtra sa ideme fotit 😉 no som zvedava aky bude drobcek velky a co nam povedia 😉 tesim tesim tesim 😉

danka.k
14. dec 2009

jani nase nauky trvali cca pol hodiny 😀 😀 😀 a ziadnu nauku s lekarom sme nemali.. neviem co to v tom kubine vymyslaju 😠 😀

bolulka vsetky tvoje neterky sa v nich vydavat budu 😀

mayocka
14. dec 2009

no ahojte kočeny,tak sa po vikende ozyvam 😉 a uz aj s mensou novinkou - vyzera to na slecnu .... 😀 ajked mi to neslo do hlavy a necakala som to,ze moze mat niekto pri dievcatku take chute ako ja no ale nevadi tak to bude muzatka 😀 😀 😝 doki povedala ze sa to este moze zmenit a niekde sa to naradie schovalo alebo co ale tak zatial to je dievcatko no 😉 krasne,zdravucke,bez ráštepu,prsteky ma vsetky,oblicky tiez dve a je to riadne aktívne bábo,furt to nieco robilo a vrtelo sa 😉 doktorka vravi ze s nou budem mat co robit po porode vraj ake je v lone take je aj po porode,ze s tym ma skusenosti

deniska: my sme mali nauky u nasho obecneho farara a na nauky s lekarom sme museli ist do dk na faru to bola "novinka" a sobas v kostole uz zahrna aj matricny sobas,ktory podpisujes po sobasi v kostole ked sa to foti a tak je to 2 v 1 tiez novinka,a ja som s tym bola spokojna aspon sme nemuseli dvojmo lietat po uradoch a tak...ja som mala saty z NO,asi pol roka dopredu som za nou bola a usila mi ich na mieru aj podla vlastneho vyberu ale len na pozicanie

bolulka
14. dec 2009

danka, nie, oni sa do nich radi obliekaju.. 😉

danka.k
14. dec 2009

mayocka moj bol v brusku tiez riadne aktivny.. a po porode bol ako anjelicek 🙂 tak mozno aj tvoje tak bude

deniskateniska
14. dec 2009

mayocka super se ste zdravucky 😉

mayocka
14. dec 2009

jj to som aj ja rada bolo nam jedno co to bude len nech to je zdravucke a to sa zatial plni tak sme stastni obaja,vsak chlapcek este hadam niekedy pride tiez 😉 a ked nie tak nech si baby šklbú vlasy 😀

deniskateniska
14. dec 2009

🙂 no moj chlap je z 5 chlapov, jeho oco je z 3 chlapov... ja sa len modlim aby som mala aspon jednu slecinku 🙂 co by som sa vyhrala vo vycesavani ked bude vacsia 😝

mayocka
14. dec 2009

moj chlap ma 4bratov a najmensiu piatu ma sestru a ja mam dvoch bratov tiez starsich tak tiez netusim kde sa co pomylilo 😨 v oboch rodinach sa na dievcata cakalo,teda u nich na tu najmensiu sestricku a u nas na mna 😀 teraz cakat nemusime nejak prisla pomocna ruka sama,preco pomocna?no dievcata vraj viacej pomahaju no ktovie...aj chlap na rubanie sa zide 😉 ale tak oni styria museli aj upratovat ale ked mi hovori ako to vypadalo tak "no zbohom" 😀

salvinka
14. dec 2009

tak ja teda dufam ze budem pripad ako danka.. lebo ak ma byt mlady po narodeni aktivny ako v brusku, uz teraz skacem do hrobu 😀

deniskateniska
14. dec 2009

😀 neskaaaaaaaac 😀

no ty aspon dufat uz nemusis 😉 ja budem stale.. ja dake speci chute nemam len by som segedin stale zula a jogurty mi nechutia takze chlapec 🙂 no uvidime 🙂

mayocka
14. dec 2009

ani mne jogurty ani nic sladke nechuti a predsa to chlapec nie je a zula by som len slaninu 😀

deniskateniska
14. dec 2009

😀 no uvidime.. doteraz som si bola ista ze si nedam zistit co to bude, ale zacinam o tom dost pochybovat.. aj som mala doteraz 100%-ny pocit ze je to chalan.. a ten pocit sa coraz viac straca 😝 tak uvidime 😉

jana2033
14. dec 2009

dani pravdu sice veď si mi spomínala 😀 , tak to ty si mala skvelééé.

mayocka tak super že ste zdraví obaja 😝

babky ja sa Vás chcem opýtať, keď som na úrade nezamestnaná a v apríli alebo v marci nastúpim na rodičovsky, aj tak ma vypíše 6 týždňov alebo koľko to je pred pôrodom? Či to sa týka len tých čo robia.

deniskateniska
14. dec 2009

to je asi jedno pretoze to ta musi doktorka vypisat 6 - 8 tyzdnov pred predpokladanym terminom... v tomto by sa nemal robit rozdiel (aspon podla mna) ale mas lepsie si to odobrit u doky... 😉

jana2033
14. dec 2009

no tak to by mohlo byť, sice brala by som keby nemusel vypisovať 😀 , denis nevieš nahodou či keď ma vypíše môžem byť na dohode? aj na absolventskej?..toto som si akosi nezisťovala, ale dúfam že budem môcť byť 😝

deniskateniska
14. dec 2009

no to asi nie.. ale mozem ti to zistit zajtra idem na gyndu a na socialku sa pytat tak sa mozem skusit ale skor nie ako ano.. lebo to by si mala uz daky prijem navyse.. neviem.. 😒

deniskateniska
14. dec 2009

alebo ked pojdes na urad prace tam ti to povedia presne... ti poradia 😉

jana2033
14. dec 2009

dakujem desnis možeš sa aj Ty a ak spýtam sa aj ja mam tam jednu kamaratku na socialku tak to tiež skúsim zistiť 😝

danka.k
14. dec 2009

jani ja som moje dietatko vyhrala.. uzasnejsie nemoze asi byt.. od 4 mesiaca spava celu noc, total samostatne dieta... len sa bojim ze druhe bude presny opak.. tak ako to mala moja mamina.. - segra v pohode a ja čert 😀

jana2033
14. dec 2009

dani neboj druhé zvládneš 😀 , aj čertika malého, inak brala by som také bábo keby buvalo same zaspinkalo 😝 , nakojiš.. 😎 , u nás mamina vravela že ja som bývala tiež veľmi dobra a segrička furt revala 😀 , tak dúfam že malé bude skôr po mne.

danka.k
14. dec 2009

jani aj moj muz je z dvojciat a vraj jeho segra bola celu noc v pohode a on stale reval.. aby sa to aj u vas nevymenilo 😀 😀 😀 😀 ale ja vravim: to musis hned za mladi naucit 😀

jana2033
14. dec 2009

dani nestraš, toto ma nenapadlo, a inak ani neviem či si mi vravela že muža maš z dvojičiek. Sranda 😀 . aj Vám treba možno dake dvojičky a možno budete mať 😀 . sice že to je ob ale neva možno sa pritrafí 😉 no čo a inak ako ide angličtina? ako kurzy?

deniskateniska
14. dec 2009

no dvojicky... klop klop videla som tam len jedneho drobceka.. moja mamina mala sestry dvojicky(nanestastie zomreli ako malilinke, medicina nebola pokrocila a zomreli pri porode) ale moja segra, ta chudatko velka pravdepodobnost.. bo jej chlap je z dvojiciek sice dvojvajecnych ale je 😀 tak moja segra sa uz pomaly pripravuje na dvojicky 🙂 mne by nevadili dvojicky, len je lepcie ked su prve ako potom, ked si uz zvyknuta na jedno 🙂

a inak akuratne sme dorobili klobasky, uz ich len zaudit a hmm.......... no do dobrej rodiny som sa dostala 😝 mnam... som sa nadzkala :D

majdiska
15. dec 2009

no môj malý bol akčný v brušku a aj teraz je 😀 ja som pri nom prespala noc asi iba pár krát, dá sa to spočítať na prstoch jednej ruky 😝
bolul kde ste??? som bola dnes vo škôlke a prišla som dosť neskoro a boli sme prvý a jediný.. čo sa deje 😕

bolulka
15. dec 2009

majdis, neboj, len som meskala, tak ju zaniesol manzel.. Adamko ze este dost kasle.. 😕

majkad2
15. dec 2009

čo ste to tu rozbehli diskusiu o dvojičkách? tak idem sa pridať! Ked som šla na prvý ultrazvuk tak som sa hrozne bala,že budem mať dvojičky, no našťastie som tam videla len jednu bublinku - tak vtedy sa mi hrozne ulavilo 😀

majdiska
15. dec 2009

no hej bolul kašle, len on bude kašlať ešte najmenej 2 týždne.. ale v noci už nekašle, tak sa to lepší (klop,klop,klop).. normálne malý nariekal, kde je Klaudinka, ked tam nebola 😉
no horšie sa to bude vysvetlovať v novom roku.. ked prestanete chodiť 😔

jana2033
15. dec 2009

majdiš Ty si aká si šikovná všetko zvládaš malého robotku .... Daj na to recept 😝 , bo ja ešte ani malé nemám a pomaly nič nestíham, inak ten tvoj malý býva akosi dosť často chorľavý ☹.

majka a Ty si sa kde stratila? keď si tu dávno nebola, počuj a už vieš čo čakáte? ja idem akurát za Hrudom sa dohodnúť s ním kedy mi urobí ultrazvuk, a včera mi oco dal polovicu na ten ultrazvuk 😅 .