Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
26. jan 2010

salvi kazdy to zvlada inak.. ja som tyzden po porode skakala ako srnka nic ma nebolo, vsetko bolo v pohode.. krvacala som mozno dva tyzdne takze nestresuj to je hlavne..

katika82
26. jan 2010

Dani ja som tiež čo sa týka zdravotného stavu bola v pohode, na to ako ma strašili že po cisárskom je to 100 krát horšie tak ja som bola v pohode po týždni som veru tiež behala ako srnka, aj to krvácanie to bolo v pohode. u mňa asi skôr boli prsia a problémy s kojením a všetko okolo toho.

ale naozaj každá sme iná, každá prežívame všetko inak, ale najdôležitejšie je to že tie naše zlatíčka sú tie najúžasnejšie stvorenia na svete

bolulka
26. jan 2010

katika to si sa rychlo zahojila pri cisarskom.. ja som mala bolesti presne 5 tyzdnov. by som neverila, ze to bude tak dlho.

jana2033
27. jan 2010

katika krááásnučky je maly nádherny 😝 .

danka tak tak rýchlo by sme asi všetci chceli mať radosti a nie starosti zo šestonedelím 😀 , ja sa toho najviac bojím som povedala že pôrodu ako tak nie ale toho čo bude potom 😒 .

anicka
27. jan 2010

katika kráááááááááásnučký je 😉

salvinka prečo ste boli určovať otcovstvo? 😕

anicka
27. jan 2010

idem sa Vás spýtať: chodíte alebo chystáte sa niektorá chodiť do materského centra Píšťalka v DK. Ja sa tam s Maťkou chystám a moc sa mi tam nechce chodiť samej, nepridá sa niektorá? 😕 😵

deniskateniska
27. jan 2010

kati drobcek je kraaaaaaaasny..

a my sme boli dnes v polsku a kupili sme postielku 😀 😀 😀 ked som porovnala cenu na nete a toto.. som nevahala.. drevena za 60,- eur, na nete takato postielka ide po 80-90 eur, ale maju len 3 palicky vyberacie a toto je ze sa da dat dolu cela strana .. a krajsi obrazok, co som videla tak boli len oblaciky hviezdicky slniecka a my mame bacika s oblacikmi :DDDD len dom dorobit a moze prist na svet 😀 😀 😀

salvinka
27. jan 2010

no ja dufam ze to nebude take drasticke 😒 je pravda ze kazda sme ina a kazda to inac zvlada, no ja dufam ze to nebude take hrozne.. najvacsi strach mam z tych bolesti pri porode, ale na drobca sa strasne tesim tak dufam ze mi bude robit radost vsetko okolo neho a depky nech ostanu za dverami 🙂

anicka lebo nie sme zobrati, a aby mal drobec chlapove priezvisko tak sa musi urcit otcovstvo.. a kedze sme to spravili este pred porodom, tak sa nemusim ja z porodnice trepat s malym po matrike ale staci ked pojde otecko vybavit rodny list 🙂

deni ze len dom dorobit 🙂 mile... 😵

deniskateniska
27. jan 2010

no salvi neboj secko zvladnes.. ked to zvladli secky zeny na svete musime aj my 😉 či? 😀
a ja som kdesi citala ze ten papier o otcovstve treba uz do porodnice, v mamine som to citala alebo kde 😝

veronika13
27. jan 2010

salvinka, neboj zvládneš.... všetky sme zvládli, ale chápem tvoje obavy, to je normálne 🙂

danka.k
28. jan 2010

salvinka a meno dietata si mozes dat pri porode ake chces, nie to co ste dali na matrike..takze kludne to moze byt aj raymond 😉

mayocka
29. jan 2010

salvinka: ty ma prekvapujes dievočka....tak toto o otcovstve pocujem prvy krat..kamoska nie je vydata, ma dvoj tyzdnovu Nelinku ale zeby boli na urceni otcovstva mesiac pred porodom o tom neviem uplne ale uplne nic a to mi hovorila vsetko a aj to ze matrikarka tam chodila za nimi po izbach ze chlap nemusel ist nikam a mala ma jeho meno takze neviem ako to je,jeden musi a druhy nie? a kto vam to povedal ze to musite mat?alebo ste to urobili dobrovolne?

no zbohom to ak ideme davat meno dopredu mesiac tak som nahrata...moj isto vykrikne Kristina a budeme sa tam este vadit nakoniec... uz som bola v tom ze sa ma az pri porode budu pytat...a nie takto oboch a dopredu....to hadam nie ci?

Romi kurnik to uz mas iba mesiac???do piky... treba mi bude ist za tebou pokukat ked sa maly narodi a zoznamit sa s dalsim cerstvo narodenym miminkom,s jednym som sa uz v pondelok 😅

A tesiiiim sa strasne na bolulku len ci nas malí drobci neokaslu a ani sa nestretneme ☹

mayocka
29. jan 2010

jeeej veronika je snazilka,az teraz som si vsimla 😉 tak drzim palceky 😎 😎

danka.k
29. jan 2010

mayocka meno hovoris pri porode.. nie na matrike... teda mozes aj tam, ale ake das pri porode tak to plati

emmka3
30. jan 2010

dobre ranko, tehule, snazilky a maminky 🙂 nejak to tu ukapalo, hmmm? 😎 ci sa chodite vonka sankovat, ked je tak krasne? My este sane nemame, tak pluhujeme chodniky kocarom, maly je jak snehulak zakazdym a ja uz budem pomaly jak Schwarzeneger 😀 vcera, ked som isla z mesta domov, tak som mala sto chuti to v pol ceste (kopci 😅 ) zabalit a pockat, kym sa te sneh roztopi 😠 som prisla domov unavena ako po hodine riadneho tea bo cvicenia 😀 este, ze maly je zas vo svojich kolajach a je zlatunky, dobrunky, moj milasek a krasne si pospinka a mne dopraje odpocinku 🙂

salvinka
30. jan 2010

mayi nemusi sa to.. my sme to dobrovolne, hlavne kvoli tomu aby misko vybavil maleho rodny list kym ja budem v nemocnici.. bez tohto urceni otcovstva by som mohla ist len ja pon.. neviem ci budem schopna behat este po matrike tak preto 🙂
a inac ta teta sa pytala ze ci sme sa dohodli na mene.. tak keby si povedala ze nie tak ti ich tam nenapise 😀 a vidis, skusene mamicky vedia ze si ho este aj pri porode mozes zmenit, takze pohoda 🙂
no mesiac.. kua sa to krati.. uz chodim kazdy tyzden k doky, aj na ctg aspon sa tolko nenudim doma 😝 kedy mas najblizsie poradnu??

danka, si mi zasa domotala hlavu 😀 😝

danka.k
30. jan 2010

majka my konecne mame sanky doma, len treba este spadat daky na ne, takze nam sluzia na dve veci.. ale tak maly je uz nastastie velky a chodi sa vacsinou... ale minuly rok som aj ja pluh robila 😀 😀 😀 😀

salvi 😀 😀 😀

deniskateniska
30. jan 2010

no babulky kukam stale na tie tyzdne ako straaaaaaaaasne bezia... ja som dnes v 20 tt.. polka skoro za mnou.. 😝

vcera sme sa boli "lucit" so slobodou 😀 krati sa nam to, o 2 tyzdne uz budem konecne pani.. 😀 nech je to uz za mnou... lebo asi zosaliem zo vsetkych ...

danka.k
30. jan 2010

denis akurat kukam ze muz je 13.2 doma tak ta mozno dojdem kuk na svadbu. o ktorej to presne mate???

deniskateniska
30. jan 2010

16,00 ale ci sa zmestis neviem 😀 bo tolko ludi chce prist.. joj.. az mam strach z toho 😀 joj ved to je o chvilocku .. . zacinam mat depku z toho 😝

anicka
30. jan 2010

deniska neboj zmákneš, myslím že všetky sme mali pred svadbou nervy 😉

my sme dnes kúpili boby, tak sa bobujeme od dušu 😀 😀

emka to s tým pluhovaním poznám, aj ja som si to užila 😠

mayocka
30. jan 2010

salvi: poradnu mam najblizsie 19.februara,neviem co tak neskoro,skoro az o 5tyzdnov,nie 4... 😒 to sa uz neuvidime moja 😝 ty uz budes asi Riskova maminka 😎 a ja budem chodit na poradne sama 😢

danka.k
30. jan 2010

jeeej mayocka na nase narodky 😀 😀 😀 ides do poradne

a romi kludne mozes rodit 19.2. nasi drobci budu spolu oslavovat ptoom 😀

deniskateniska
30. jan 2010

este ze sa tu bavite ze do poradne, by som aj zabudla ze idem 12.2. mi musi ukoncit pn, bo ze sa nesmiem vydavat cez pn - no haluz .... joj...

a dnes sme boli na vecery u taliana, som jedla sama seba ze pizza Deniska 😀 😀 😀

salvinka
31. jan 2010

hehe to mi bude koncit 39tt.. takze obe moznosti dost pravdepodobne 🙂

deni to ides byt jeden den "zdrava" ? 😀

emmka3
31. jan 2010

😵 deni a to ta vypise a v pondelok zas zapise na PN?

aj my ideme 12.2. k Dr. ... dufam, ze poslednykrat k neure a potom papa

dnes muzik navaril/ napiekol paradny obedik ... mnam ... ze rebierko s medom a este je to spikovane cesnakom ... mnam ... ty chlapi vedia vymysliet dobrotky 😵 ja este spravim zemiaky a uhorkovy salazik ... bude bastaaaaa ...

anicka, aj ja chcem len boby kupovat, u nas na kopec su lepsie ako sane, ale mm stale domrdza, ze on sa bude chodit s Jr. sankovat 😨 no neviem ....

salvinka
31. jan 2010

mnaaaam emmka, dala by som si 😝
nam svokrusa narobila bryndzove pirohy a moju oblubenu paradajkovu polievku.. takze zasa nemusim varit 😀

emmka3
31. jan 2010

ako je niekomu dobre salvi 😉 ale aj ja sa rada najem, ked nemusim varit ... mm je taky kuchtik a velmi casto sa stava, ze cez vikend radsej vyzenie mna von s malym a on vari obed 😎 btw. paradajkovu polievku mozem aj ja ... na litre 🙂

deniskateniska
31. jan 2010

😝 mnam baby, padadajkova :D mnaaaaaaaam.. aj mne sa podarilo dnes nevarit 😀 svagor po roku navaril 😀 😀 😀 a prvy raz sa to da jest ze to nie je presolene alebo brutalne stiplave 😀

emmka ano v piatok - 12.2. idem to ma odpise z pn a rovno napise papier ze od pondelka mi zacina nova pn... bo uz budem uradnickova 😀 😀 😀

a dnes sme boli na nauke.. poslednej.. no este jedna bude v tyzden svadby, sme sa aj spoznali s parom co idu mat svadbu v ten den ako my, pred nami 😀

anicka
31. jan 2010

paradajkovú tú môžema ja, mňááááááááám 😀