Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
2. mar 2010

bolul presne v zhybe tam...ale trošku to prešlo už zatial nebolí tak dufam že už nebude.. 😝

majdiska
2. mar 2010

bolul vy už prispievate do novej verzie? radšej tam nepíšte moc, lebo po zmene sa ta testovacia nová verzia prepíše a nič tam nebude z toho čo ste napísali 😉
salvinka hádam to už dnes bude, zajtra budeš mať pekný dátum 😉

majdiska
2. mar 2010

kurna nevšimla som si dátumy, že 5.2 😀 tak potom nič...

deniskateniska
2. mar 2010

jani to co spomynas, su asi uzliny.. v tele ich je vela a mna to bolievalo ked som bola chora a mala som uzliny zapalene... aspon ja som aj na hmat citila zdurene uzliny.. no neviem... 😒

danka v tej knazej sme boli urobit navrh.. tak som zvedava aku cenu nam sibnu 😖

a uz mame objednanu obyvku juhuuuuuuu 😀 😀 😀 sme sa rozhybali trosku 😀 😀 😀 😀

bolulka
2. mar 2010

majdiska, do akej novej verzie?

katika, no neviem kedy tu budem, lebo musim ist v priebehu doobedia do Rbk a neviem ako dlho sa tam zdrzim.. dam vediet..

majdiska
3. mar 2010

no na úvodnej strane majú, že bude nová verzia MK, tak som tam nakukla a ty si bola posledná v príspevkoch, len som si nevšimla dátum 😀
no malý si našiel novú kamarátku vo škôlke - malú Rebeku 😉 bolul tak ako idete v apríly nastúpiť? kde si mallú zapísala? to za chvíľočku máte 3 rôčky, však?

jana2033
3. mar 2010

denis tiež som mavala uzliny ale na krku z choroby, ale už nechavam tak ako bude tak bude 😝 , sa teším zajtra k dr. juuuuj mal by mi robiť ultrazvuk 😝 tak uvidim maličku

inak švagrinka mala termín 8.4. a už sa im malý narodil dneska 🙂 ma predbehli 😀

emmka3
3. mar 2010

jani a vsetko OK? je to predsa len o mesiac skor ...

mayocka
3. mar 2010

jani: no zbohom...a nic vazne?vsetko je ok?zdravi su? kokos dufam ze sa nenarodi mala uz v marci 😕 😕 😕

katika82
3. mar 2010

emka ahoj a vy čo už ste zdravý??

danka.k
3. mar 2010

janka tak svagrinke gratulujeme 😉 😉

deniskateniska
3. mar 2010

jani gratulujeme a drzime palusky nech su zdravi... 😉

mayocka
3. mar 2010

ludkovci sorry mne to uz asi pere ale bojim sa ze moj drobec bude v inkubatore ked sa narodi skor a ze to nebude prebiehat tak ako ma...inak tiez prajem obidvom vela zdravicka a nech sa im dari 😉

jana2033
3. mar 2010

emmka jj všekto naštastie v poriadku 😝 malo že pupočnikovu šnúru okolo hlavičky ale že nie moc silno tak naštastie ok, a Vy sa držkáte?

chceli jej dať vyvolavačku ale že ani nedali že tak išleil maly vonku a že ani v inkubatore neni že uplne zdravučky,

kurnik a ja isto budem prenášať

dani ty si jak tiež išla skorej,
mayocka neboj, ona už tretie rodila 😝

deniskateniska
3. mar 2010

mayocka nestresuuuuuj.. bo zacnem aj jaaaaaaaaa.... joj mne dnes mama povedala ze asi dievca to bude.. konecne vsecia pochopili ze to nemusi byt len chalan zato ze mu hovorime drobec 🙂

mayocka
3. mar 2010

denis: z toho si nic nerob,nasa mala je furt drobec,lebo moj chlap si nechce pripustit ze to bude Ivanka,ja jej tam nehovorim lebo on by zacal zase s Kristinou tak je to drobec no...po porode sa uz hadam s Ivankou zmieri 😝

deniskateniska
3. mar 2010

no mayocka je to na tebe, takze si moze piskat 😀 no a moj chlap tiez chce kristinku, ale som mu to rychlo vyvratila, poznam kristiny a tie su straasne rozmaznane a vzdy si na ne spomeniem... a teraz secky baby su kristinky alebo vanesky 😀

katika82
3. mar 2010

mayocka náš bol tiež stále drobec až do narodenia a veru niekedy na to aj reaguje namiesto Lukáško

môj zasa dúfal do poslednej chvíle že to bude zuzka, no tým chlapom človek nevyhovie. hlavne že sú drobci zdravučký

a čo šalvinka už hádam rodí ked jej tu dnes nebolo celý deň, neviete niečo o nej?

deniskateniska
3. mar 2010

zatial sa salvinka neozvala.. tak neviem... 😝

emmka3
3. mar 2010

jani, a ake mali miery, ked ani v inkubatore nebol? Nas maly sa narodil kvazi na cas a supli ho tam, mrnusa ...
jj, Jr. je uz zdravy, ale ja som si doniesla odtial sople ... zatial 😖 tak dufam, ze ho nenakazim, bo ma trafi slak ...

deniskateniska
3. mar 2010

🙂😀😀

emmka3
3. mar 2010

deni, ty sa co skeris? ty uz nieco vies? 😉

emmka3
3. mar 2010

mame babo??? 😵 😵 😵

katika82
4. mar 2010

dobré ránko ,,

áno máme ďalšiu mamičku, šalivna už má malého riška na svete neviem kedy sa narodil len že má 3720g a 51 cm.
vraj má nootebook v pôrodnici tak sa nám hádam ozve ked sa dá trošku dokopy.

anicka
4. mar 2010

tak savinke gratulujeme 😀

emmka3
4. mar 2010

eeej, tak to je paradaaaa ... Romanka tak gratulujeme k malemu Riskovi valibukovi ... rychlo sa dajte dokopy, rozcicikujte sa a sup domkov ... tesime sa na fotky 😵 😵 😵

katika82
4. mar 2010

no šalvinkyna polovička má na facebooku že išli okolo siedmej do pôrodnice a malý sa narodil o deviatej tak to išlo riadne rýchlo

emmka3
4. mar 2010

tak to hej, paradicka ... ako po masle 😎 aspon sa netrapila ... inac, zacinam mat taky vseobecny pocit, ze tych rychlych a lahkych porodov je omnoho viac, ako tych dlhych a tazkych ...

majdiska
4. mar 2010

salvinka blahoželáme k maličkému 😵
no ja som rodila 5 hodín nebyť EDU, tak asi by to bolo aj dlhšie.. takže to je len pocit 😎 a ako sa rozbehne pôrod - či sám, alebo s vyvolávačkou..
takže sa nám to tu rozrastá, za chvíľku tu budú už samé mamičky a ani jedna tehulka 😉

katika82
4. mar 2010

no majdiš tak teraz ste na rady Vy čo už máte väčších drobcov aby ste nám tehulkovali a potom vás zasa vystriedame my ked budeme mať väčších 😉