Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

salvinka
9. mar 2010

no v nemocke som nemala moc casu a ani chuti popravdy na net, tak vas docitavam 🙂

dakujeme krasne za gratulacie,
konecne sme domka, na fb som pridala novy album tak kukajte 😀

mayi prepac, ono sa to tam nedalo vzdy zdvihnut fon.. stale nejaka vizita, jest musis vtedy ked povedia inac mas studene jedlo, do toho sa postarat o maleho aby bol spkojny, a bola som rada ked som sa mohla normalne osprchovat v klude, nie len tak narychlo..
inac neboj, mala vie kedy ma ist na svet.. aj ja som sa strachovala ze porodim skor ako bude Risko pripraveny ale vidis, nakoniec som sa modlila aby to uz konecne prislo 😀 a ked, tak kukni na dankinho Rastika ani netusit ze je predcasne narodeny 🙂

klaudinke tiez dodatocne blahozelame, bolul uz mate vybrate meno??

jana2033
9. mar 2010

bolul kde si ked si neprišla na cvicenie? bolo nas tam 4 😀

savlinka tka si už domka tak super už len užívať si malého 😉

majdiska
9. mar 2010

salvinka ja som sa v nemocke vyslovene nudila, malý stále spal, furt som ho musela budiť, tak som chodila klebetiť ku susedkám, len raz za čas som skontrolovala, či neplače, ale inak jedla som vždy načas a v kľude 😀 ale viem, že tam boli deti ktoré stále plakali.. a bolo to dosť počuť..
ja som malého na rukách nikdy neuspávala, teraz síce zaspáva tak že ho držíme za ruku, ale podchvíľou už ma posiela preč, lebo on chce ocinka, starkú 😅

emmka3
9. mar 2010

salvi, maly je nadhernyyyyyy 😵 😵 😵

deniskateniska
9. mar 2010

katka presne, pomalicky,.. hlavne sa nikam nenahlit.. ked mate kde byvat... lebo potom ani cas na seba nebudete mat a same stresy a secko.. ja viem ako to mame my teraz... ze za 3 mesiace musime mat hotovy dom... je to hrozne a uz vidim ze kym budu robit strechu a okna, ja budem s drobcom u mamy alebo v parnici... joj... sa normalne zacinam toho bat, bo korunky sa minaju a my nemame ete nic poriadne urobene..joj ☹ ale dufam ze tento tyzden oblozime spalnu a pride nabytok :D

anicka
9. mar 2010

ďakujem za tipy 😉

deniska jeboj zmáknente to 😉

mayocka
9. mar 2010

salvinka: to nevadi, som si hned myslela ze si asi unavena a tak...dofrcala by som k vam ale bojim sa uz po troske ist sama niekam a drahy by somnou nesiel zrejme,nepozna ani teba ani Miska,tak asi nie no,a ajtak doma budes mat teraz plno navstev tak prides nas ty kuknut uz s takym dvoj-troj mesacnym ked sa nam drobec narodi 😉

zaujimalo by ma ale ako si maleho niesla domkov autom,bol vo vajicku ci nie?lebo mne je to take tyranie ked take male by som mala dat do sedacky...asi ho radsej na rukach vo vanicke budem drzat v aute a pojdeme pomalicky,vsak take male sa nevozi casto tak nam ten raz hadam prepacia fizli ak nas stopnu, ci? 😅 😅 take male si neviem predstavit ako tam bude sediet a pokrcene cele...

babeny?kde v kubine predavaju nocne kosele na rozpinanie?maju to aj v cinakoch?inak z toho mam riadne mindraky,neviem ako v tom budem zaspavat, neznasam to z celej duse tieto kosele na rozpinanie 😠

deniskateniska
9. mar 2010

mayocka a naco ti je ta kosela?

no a neviem ako to je s tymi fizlami, lebo vo vyhlaske je ze v obci nemusis mat autosedacku len musi byt priputane.. tak neviem.. a salvinka ho mala asi vo vajicku - kukni take modre na fotke 😀 😀

mayocka
9. mar 2010

no ta kosela mi je do porodnice milašku 😉 a na kojenie v noci

priputane,hm vanicka sa priputat neda to je uz horsie...iba to vajce..

a ozik poradte,bude mi v aprili treba este do autosedacky fusak?ze ci ho mam zhanat ci ako...lebo obycajny mam ale do autosedacky nie este a na zimu mi ho nebude uz treba,krpec bude uz donho maly...

majdiska
9. mar 2010

mayocka my sme ho mali v kočíkovej taške - vo vankúšiku a pohode.. fízli nas našťastie nestopli, tak v pohode.. no čo sa týka navštev, tak radšej chod neskôr, lebo podľa seba viem, tak návštevy bolo to posledné čo som chcela.. 😉 potom som bola chronicky unavená a predsa mamička si musí oddýchnuť, spamatať sa a nie lietať okolo hostí 😉

majdiska
9. mar 2010

do pôrodnice ti netreba, dostaneš erárnu😉
mayocka podľa počasia, ak bude moc zima, tak daj.. a ak nemáš zastav sa požičiam ti na prevoz.. mám z Emitexu 3 v 1, aj do autosedačky 😉

mayocka
9. mar 2010

majdis: vsak prave to ze kvoli jednemu prevozu nebudem kupovat fusak na leto...
no vsak pisem ze asi az ked sa nam narodi tak sa budeme vidiet 😉
inak tie kosele,som pocula ze davaju aj take extra velke cisla a rozopinanie dobre ze nie po pupok a ak sa to bude rozopinat budem z toho nervozna zrejme 😒

majdiska
9. mar 2010

mayocka tých pár dní vydržíš.. a škoda si špiniť vlastné.. je to uzatvorené oddelenie, takže ťa nik v tom pyžame neuvidí, len spolubývajúce 😉

deniskateniska
9. mar 2010

mayocka, no ja ti poviem moja kamoska ma nocnu koselu ale nie na rozopinanie, ale ma tam schovane otvory na prsniky.. aby mohla kojit.. ja si idem taku kupit 😉

katika82
9. mar 2010

no baby majdiška má pravdu najlepšie sú tie nemocničné tie možeš každý deň vymeniť a svoje ked si raz ufúľate od krvy už to ide zle vyprať. ja som mala tiež svoju ale tú som mala na seba asi len posledný deň, lepšie mi bolo v tých ich. nemusíš stále kukať či ti mlieko netečie a ale niečo iné. by ste sa čudovali ako z toho mleziva zajde oblečenie, ja som nosila plienku potom.

no mayočka ja osm malého tiež niesla vo fusaku dala do vankúša a stým do fusaka a bolo. keby niekde boli policajti tak by som im povedala svoje, ked som videla ako tam niktoré baby tisli tých drobčekov chudiatka také tam boli pokrčené, tak ja som na to nemala nervy.

inak tie košele s otvormi majú v poľsku za nejakých 150 korún aj na rozopínanie aj tie s ovormi na prsníku

bolulka
9. mar 2010

no ja by som si do porodnice koselu aspon pre istotu vzala.. ja som bola na ten ich prasok alergicka.. aj teraz planujem najprv ich koselu vyuzit ak zacali pouzivat iny prasok..

ema1987
9. mar 2010

Bolul ja som mala zo sebouaj svoju koselu a mozem ty povedat ze som rada ze som si ju zobrala no pouzivala som ich koselu ale v nedelu nove kosele nenosia a vzhladom na to ze mne skoro stale tieklo mlieko tak som bola rada ze ju mam. 🙂 🙂 🙂

deniskateniska
9. mar 2010

no ja sa nad tymito vecami este ani zamyslat nejdem... lebo by som asi zacala panikarit... 😝 😀

ema1987
9. mar 2010

neboj deni to ty staci chystat tak na konci alebo zaciatko osmeho pre pripad
😀 😀 😀 😕

deniskateniska
9. mar 2010

no to hej.. len aby som na to nezabudla 😀 😀 😀 a spamatala sa ked uz bude neskoro 😝 ale mame casu dost ... teraz mame ine starosti, tak kazdy den prosim drobca nech si to nenaplanuje skor, lebo ze nic nestihneme a ze nebude mat kde spinkat ak pride skor.. tak dufam ze chape co mu hovorim 😀 😀 😀 😀 😀

ema1987
9. mar 2010

no to teda dufaj a budes rada ked uz pride???,ciooooooooooo??????? 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
9. mar 2010

jasne.. ved ja by som bola najradsej aby bolo uz tu, ale na druhej strane ked si spomeniem ze kolko veci nam treba robit tak ma az panika chyta ze uz je o chvilu tu a my nemame nist urobene 😖

anicka
10. mar 2010

ja som mala so sebou jednu svoju ale nevyužila som ju, iba tie nemocničné 😉 keď bola špinavá jednoducho som ju dala do zhodu na špinavé prádlo a zobrala som si čistú. Je pravda, že tie košele nie sú práve módny hit 😀 ale tých pár dní je to úplne v pohode 😉

jana2033
10. mar 2010

no ja mam asi tiež 2 košele nachystané do pôrodnice ale dúfam že ich ani nevyužijem tiež len tie nemocničné 😝 tie 4 dni dako sa da vydržať

denis neboj všetko stihnete hlavne nech mate tie podstatné veci a tie menej sa už podorabaju aj postupne neskoršie 😉

deniskateniska
10. mar 2010

no to jani, som zistila ze koberce a tak si budem kupovat asi postupne bo rozpočet nepusti ☹ ale co uz.. hlavne ze budeme mat kde spat 😀 a ze budem mat krasnu kuchynu a kupelku 😀

jana2033
10. mar 2010

presne tak hlavna je kupelka a kuchyna aby si kde mohla variť 😝 , poznam par takýchto čo hlavne nech majú dom a tie podstatné veci a zvyšok postupne 🙂 , pekneeee fotečky kukala som 😉 , aj profilovu maš dobru

deniskateniska
10. mar 2010

😀 diky diky 😀 kamarat nas fotil 😀 no a ono by sa secko dalo, len nie su peniazky.. sa zdalo ze 27000 evri je straaaaaaaaaasne vela.. ale nie je.. ani nahodou ... no ale este ze mame to afticko 😀

mayocka
10. mar 2010

denis tu kuchynu mas niekde aj na mobile odfotenu?my asi buduci tyzden pojdeme pre kuchynku do Prievidze ci kde to,predavaju jedny bo sa stahuju a je uplne ze pekna a ako nova a za super cenu,ja hore nechcem nejaky luxus lebo viem ze sa hore bude varit len tak obcas a len nieco lebo nebudeme na dva razy s maminou varit ...tak mi staci aj taka a ked vidim ze je fajna tak preco nie...

je to fakt krasne ked clovek vidi a tesi ho na dusi ako sa mu byvanicko skrasluje a ako to ide vsetko tak postupne a ako ma byt,keby sme mali vsetko naraz asi by ma to ani nebavilo...tiez si hovorim ze sme uz minuli dost a nic dokopy urobene a to este aj u rodicov byvame,a predsa sa korunky kotulaju ☹

danka.k
10. mar 2010

ja len na skok 😀

anicka: pustila nas doky do skolky, len mi maleho vraj nevezmu od troch rokov cize od marca ale az od sptembra 2011.. ale aj tak pohodicka.. hlavne ze nam dovolila..

a vecer docitam

ivana2808
10. mar 2010

Ahojte baby, pristahovala som sa do kubina a nepoznam tu skoro nikoho najde sa tu naka na pokec.